Jan van den Abbeel Sold at Auction Prices

Painter, b. 1943 - d. 2018

        • JAN VAN DEN ABBEEL (1943-2018)
          Oct. 11, 2024

          JAN VAN DEN ABBEEL (1943-2018)

          Est: €200 - €400

          Untitled, 1969. Folder, complete with five colour silkscreens. All signed and dated in pencil on verso, numbered 54/70. Original publisher's folder. Provenance: Former collection Johan Van Gheluwe. Description FR Sans titre, 1969. Farde avec cinq sérigraphies en couleur. Toutes signées et datées au crayon au verso, numérotées 54/70. Sous chemise orig. d'éd. Provenance: Ex-collection Johan Van Gheluwe. Beschrijving NL Zonder titel, 1969. Map, volledig met vijf kleurenzeefdrukken. Alle gesigneerd en gedateerd in potlood op verso, genummerd 54/70. Originele uitgeversmap. Herkomst: Ex-verzameling Johan Van Gheluwe.

        • Jan Van Den Abbeel (1943-2018) Composition 1969, 3 silkscreens 30/70.
          Oct. 08, 2024

          Jan Van Den Abbeel (1943-2018) Composition 1969, 3 silkscreens 30/70.

          Est: €400 - €500

          Jan Van Den Abbeel (1943-2018) Composition 1969, 3 silkscreens 30/70.; 69,5 x 69,5 cm.

          CR Art Auctions
        • Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018), lacquered metal Abstract geometry, signed and dated ‘72
          Sep. 23, 2024

          Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018), lacquered metal Abstract geometry, signed and dated ‘72

          Est: €1,200 - €1,600

          Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018), lacquered metal Abstract geometry, signed and dated ‘72 Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018), gelakt metaal Abstracte geometrie, getekend en gedateerd '72

          Maison Jules Veilinghuis
          Sep. 23, 2024

          Est: €1,200 - €1,600

          Maison Jules Veilinghuis
          Sep. 23, 2024

          Est: €1,200 - €1,400

          Maison Jules Veilinghuis
          Sep. 23, 2024

          Est: €1,200 - €1,600

          Maison Jules Veilinghuis
        • Van den Abbeel Jan - Zigzag series II 2 (1973)
          May. 18, 2024

          Van den Abbeel Jan - Zigzag series II 2 (1973)

          Est: €1,000 - €1,400

          Gouache and collage on paper - Sig. '73 with title

          De Vuyst
        • Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018), oil on canvas Stapeling
          Apr. 22, 2024

          Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018), oil on canvas Stapeling

          Est: €600 - €800

          Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018), oil on canvas Stapeling Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018), olie op doek Stapeling

          Maison Jules Veilinghuis
        • Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018), lot of 2 etchings number 14/52 and 3/30, signed and dated '81 and '78
          Feb. 19, 2024

          Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018), lot of 2 etchings number 14/52 and 3/30, signed and dated '81 and '78

          Est: €150 - €250

          Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018), lot of 2 etchings number 14/52 and 3/30, signed and dated '81 and '78 Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018), lot van 2 etsen nummer 14/52 en 3/30, getekend en gedateerd '81 en '78

          Maison Jules Veilinghuis
          Dec. 07, 2023

          Est: €300 - €400

          A large file on Jan Van den Abbeel, containing correspondence, numerous photographs of his works, news paper clippings a.o. Description FR Un important dossier sur Jan Van den Abbeel, contenant de la correspondance, de nombreuses photographies de ses oeuvres, des coupures de presse, etc. Beschrijving NL Dossier omtrent de kunstenaar: - drie originele zwart-witfoto's. twee werden genomen tijdens gespreksavond in Museum van Gent (?). Een foto (door Luc van Rafelghem) toont Van den Abbeel bovenaan een tra-constructie tijdens de Triënnale van Brugge. - twee brieven van Yves De Smet: een gericht aan Willy Plompen, Jan Van de Abbeel en de bedrijven Baro en Meca. 1p. 4to, met gedrukte hoofding 'plus-kern'. De Smet deelt mee dat hij uit het project voor het beschilderen van de Meca-fabriek stapt. Andere brief, 1p. in-4°, getypt, recto, getekend. Gericht aan 'Beste John'. Hij heeft het ondermeer over de inleiding die Karel Geirlandt zal geven bij hun gezamenlijke expo bij Pim de Rudder, in Assenede. - twee artikels: Volksgazet, 18 januari 1967 en De Standaard, 21/22 januari 1967. Beide opgekleefd. - brief van van de stad Tielt aan Jan Van den Abbeel, naar aanleiding van 'Kunstsalons', 1 blad 4to, recto, gedateerd 'Tielt, de 5 maart 1965'. - vijf originele zwart-witfoto's van schilderijen: 'Maiia', 1966/ 'Tsara', 1967/ 'Pernod', 1967/ 'Amoa I', 1966 en een niet getiteld werk uit 1966. - brief aan 'Kreatief'. 1 blad 4to. Van den Abbeel antwoordt op acht gestelde vragen. - brief aan Roland Patteeuw. Twee bladen 4to, recto/ verso, groene stift.

        • Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018), drawing YONK TORUS 3, titled, signed and dated '78
          Nov. 26, 2023

          Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018), drawing YONK TORUS 3, titled, signed and dated '78

          Est: €150 - €250

          Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018), drawing YONK TORUS 3, titled, signed and dated '78 Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018), tekening YONK TORUS 3, getiteld, getekend en gedateerd '78

          Maison Jules Veilinghuis
        • Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018), lithograph in colour Composition, numbered 66/70, signed and dated '64
          Nov. 26, 2023

          Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018), lithograph in colour Composition, numbered 66/70, signed and dated '64

          Est: €150 - €200

          Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018), lithograph in colour Composition, numbered 66/70, signed and dated '64 Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018), kleurenlithografie Compositie, genummerd 66/70, getekend en gedateerd '64

          Maison Jules Veilinghuis
        • Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018), lithograph in colour Composition, numbered 66/70, signed and dated '69
          Nov. 26, 2023

          Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018), lithograph in colour Composition, numbered 66/70, signed and dated '69

          Est: €150 - €200

          Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018), lithograph in colour Composition, numbered 66/70, signed and dated '69 Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018), lithografie in kleur Compositie, genummerd 66/70, getekend en gedateerd '69

          Maison Jules Veilinghuis
        • Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018)
          Jun. 18, 2023

          Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018)

          Est: €120 - €160

          Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018) Collection photography Lot fotografie

          Maison Jules Veilinghuis
          Feb. 13, 2023

          Est: €1,600 - €2,000

          Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018) Oil on canvas Groot diothma III, signed and dated '67. Olie op doek Groot diothma III, getekend en gedateerd '67.

          Maison Jules Veilinghuis
          Feb. 13, 2023

          Est: €150 - €200

          Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018) Oil on canvas Napoleon, signed and dated '65. Olie op doek Napoleon , getekend en gedateerd '65.

          Maison Jules Veilinghuis
        • JAN VAN DEN ABBEEL (1943-2018) Zonder titel (project), 1980-83 Aquarelle et
          Dec. 04, 2022

          JAN VAN DEN ABBEEL (1943-2018) Zonder titel (project), 1980-83 Aquarelle et

          Est: €1,600 - €2,200

          JAN VAN DEN ABBEEL (1943-2018) Zonder titel (project), 1980-83 Aquarelle et crayon sur papier. Signé et daté en bas à droite. Aquarel en potlood op papier. Rechtsonder getekend en gedateerd. 87 x 67 cm

          Cornette de Saint-Cyr-Bruxelles
        • JAN VAN DEN ABBEEL (1943-2018) - Sans titre, 2006.
          Jun. 21, 2022

          JAN VAN DEN ABBEEL (1943-2018) - Sans titre, 2006.

          Est: €100 - €150

          JAN VAN DEN ABBEEL (1943-2018) Sans titre, 2006. Lithographie en couleurs. Signée et numérotée 144/200. Kleurenlithografie. Gesigneerd en genummerd 144/200. 70 x 55 cm

        • VAN DEN ABBEEL JAN (1943 - 2018) gemengde techniek : "White Atriu
          Feb. 20, 2022

          VAN DEN ABBEEL JAN (1943 - 2018) gemengde techniek : "White Atriu

          Est: €100 - €200

          VAN DEN ABBEEL JAN (1943 - 2018) gemengde techniek : "White Atriums II" - 56,5 x 38 getekend en gedateerd 2016 Jan Van den Abbeel signed mixed media "White Atriums II" - dated 2016

          DVC
        • Jan Van Den Abbeel (1943-2018)
          Jun. 12, 2021

          Jan Van Den Abbeel (1943-2018)

          Est: €400 - €600

          Jan Van Den Abbeel (1943-2018) Oil on canvas 'Half the sun and the moon'. Signed and dated 1964. Olieverf op doek 'Half the sun and the moon'. Gesigneerd en gedateerd 1964.

          Maison Jules Veilinghuis
          Jan. 31, 2021

          Est: €300 - €400

          Oil on panel Composition signed and dated 1977 Olieverf op paneel Compositie gesigneerd en gedateerd 1977

          Maison Jules Veilinghuis
        • Jos De Mey (1928-2007) + Jan Van den Abbeel (1943-2018)
          Jan. 30, 2021

          Jos De Mey (1928-2007) + Jan Van den Abbeel (1943-2018)

          Est: €150 - €200

          Jos De Mey (1928-2007) + Jan Van den Abbeel (1943-2018) Lot of 3 lithographs by Jos de Mey 'structural grid' numbered, signed and dated '73 + Litho Jan Van den Abbeel 57/100 signed and dated '73 Lot van 3 litho's van Jos de Mey 'structureel raster' genummerd, gesigneerd en gedateerd '73 + Litho Jan Van den Abbeel 57/100 gesigneerd en gedateerd '73

          Maison Jules Veilinghuis
          Oct. 17, 2020

          Est: €200 - €300

          oil on canvas Hero Chest dated 1964

          Maison Jules Veilinghuis
          Sep. 27, 2020

          Est: €50 - €100

          VAN DEN ABBEEL JAN (1943 - 2018) kleurlitho n° 45/50 : "Abstracte compositie" - 53 x 52,5 getekend en gedateerd (19)76 English Translation 20th Cent. Belgian lithograph printed in colors - signed Jan van den Abbeel and dated 1976

          DVC
          Sep. 27, 2020

          Est: €1,500 - €3,000

          VAN DEN ABBEEL JAN (1943 - 2018) groot schilderij op doek met een typisch abstracte compositie, getiteld "Jonk II" - 180 x 180 op verso getekend en gedateerd (19)77 English Translation 20th cent. Belgian abstract painting on canvas, titled Jonk II - signed Jan Van den Abbeel and dated 1977

          DVC
        • VAN DEN ABBEEL JAN (1943 - 2018) kleurlitho n° 45/50 : "Abstracte compositie" - 53 x 52,5 getekend
          Jul. 11, 2020

          VAN DEN ABBEEL JAN (1943 - 2018) kleurlitho n° 45/50 : "Abstracte compositie" - 53 x 52,5 getekend

          Est: €50 - €100

          VAN DEN ABBEEL JAN (1943 - 2018) kleurlitho n° 45/50 : "Abstracte compositie" - 53 x 52,5 getekend en gedateerd (19)76||20th Cent. Belgian lithograph printed in colors - signed Jan van den Abbeel and dated 1976

          DVC
          Jun. 28, 2020

          Est: €1,000 - €1,400

          Oil on panel Groot Trinka II 1967

          Maison Jules Veilinghuis
          Jun. 28, 2020

          Est: €100 - €200

          Gouache Black and white atrium II 2016

          Maison Jules Veilinghuis
          Jun. 07, 2020

          Est: €500 - €1,000

          VAN DEN ABBEEL JAN (1943 - 2018) schilderij in gemengde techniek : "Kleurrijk lijnenspel" (waarschijnlijk een voorontwerp voor plooisystemen zoals lot 731) - 49 x 48 getekend en gedateerd 1975 20th Cent. Belgian abstract painting in mixed media - signed Jan Van den Abbeel and dated 1975

          DVC
          Jun. 07, 2020

          Est: €1,000 - €2,000

          VAN DEN ABBEEL JAN (1943 - 2018) wandsculptuur met een uitplooisysteem in beschilderd metaal op verso getiteld "Zag A" - hoogte : 102 cm (lengte is aan te passen) op verso getekend en gedateerd (19)72 20th cent. Belgian wallsculpture in painted metal - titled, signed Jan Van den Abbeel and dated 1972

          DVC
          Jun. 07, 2020

          Est: €1,500 - €3,000

          VAN DEN ABBEEL JAN (1943 - 2018) groot schilderij op doek met een typisch abstracte compositie, getiteld "Jonk II" - 180 x 180 op verso getekend en gedateerd (19)77 20th cent. Belgian abstract painting on canvas, titled Jonk II - signed Jan Van den Abbeel and dated 1977

          DVC
        • VAN DEN ABBEEL JAN 1943 - 2018) serie van drie werken in gemengde techniek met abstracte, telkesn ge
          Nov. 18, 2019

          VAN DEN ABBEEL JAN 1943 - 2018) serie van drie werken in gemengde techniek met abstracte, telkesn ge

          Est: €50 - €150

          VAN DEN ABBEEL JAN 1943 - 2018) serie van drie werken in gemengde techniek met abstracte, telkesn getitelde composities - getekend >br>set of three 20th Cent. Belgian mixed media - signed Jan Van den Abbeel>br>VAN DEN ABBEEL JAN 1943 - 2018) serie van drie werken in gemengde techniek met abstracte, telkesn getitelde composities - getekend ||set of three 20th Cent. Belgian mixed media - signed Jan Van den Abbeel

          DVC
        • VAN DEN ABBEEL JAN (1943 - 2018) wandsculptuur met een uitplooisysteem in beschilderd metaal op vers
          Nov. 18, 2019

          VAN DEN ABBEEL JAN (1943 - 2018) wandsculptuur met een uitplooisysteem in beschilderd metaal op vers

          Est: €1,000 - €2,000

          VAN DEN ABBEEL JAN (1943 - 2018) wandsculptuur met een uitplooisysteem in beschilderd metaal op verso getiteld "Zag B" - 100 cm hoog op verso getekend en gedateerd (19)72 >br>20th Cent. Belgian wallsculpture in painted metal - titled, signed Jan Van den Abbeel and dated 1972>br>VAN DEN ABBEEL JAN (1943 - 2018) wandsculptuur met een uitplooisysteem in beschilderd metaal op verso getiteld "Zag B" - 100 cm hoog op verso getekend en gedateerd (19)72 ||20th Cent. Belgian wallsculpture in painted metal - titled, signed Jan Van den Abbeel and dated 1972

          DVC
        • VAN DEN ABBEEL JAN (1943 - 2018) groot schilderij op doek met een typisch abstracte compositie, geti
          Nov. 18, 2019

          VAN DEN ABBEEL JAN (1943 - 2018) groot schilderij op doek met een typisch abstracte compositie, geti

          Est: €1,500 - €3,000

          VAN DEN ABBEEL JAN (1943 - 2018) groot schilderij op doek met een typisch abstracte compositie, getiteld "Jonk I" - 180 x 180 op verso getekend en gedateerd (19)77>br>20th Cent. Belgian abstract painting on canvas, titled "Jonk I" - signed Jan Van den Abbeel and dated 1977>br>VAN DEN ABBEEL JAN (1943 - 2018) groot schilderij op doek met een typisch abstracte compositie, getiteld "Jonk I" - 180 x 180 op verso getekend en gedateerd (19)77||20th Cent. Belgian abstract painting on canvas, titled "Jonk I" - signed Jan Van den Abbeel and dated 1977

          DVC
          Sep. 30, 2019

          Est: €80 - €120

          Serie graphic signed and numbered and work from Lauwaert

          Maison Jules Veilinghuis
        • 20th Cent. Belgian abstract painting on canvas, titled "Zag" - signed Jan Van den Abbeel and dated 1971
          May. 06, 2019

          20th Cent. Belgian abstract painting on canvas, titled "Zag" - signed Jan Van den Abbeel and dated 1971

          Est: €1,500 - €3,000

          20th Cent. Belgian abstract painting on canvas, titled "Zag" - signed Jan Van den Abbeel and dated 1971 VAN DEN ABBEEL JAN (1943 - 2018) groot schilderij op doek met een typisch abstracte compositie, getiteld "Zag" - 180 x 180 op verso getekend en gedateerd (19)71

          DVC
        • VAN DEN ABBEEL JAN (1943 - 2018) wandsculptuur met een uitplooisysteem in beschilderd metaal op verso getiteld "Zag B" - 100 cm hoog op verso getekend en gedateerd (19)72
          Mar. 31, 2019

          VAN DEN ABBEEL JAN (1943 - 2018) wandsculptuur met een uitplooisysteem in beschilderd metaal op verso getiteld "Zag B" - 100 cm hoog op verso getekend en gedateerd (19)72

          Est: €1,000 - €2,000

          VAN DEN ABBEEL JAN (1943 - 2018) wandsculptuur met een uitplooisysteem in beschilderd metaal op verso getiteld "Zag B" - 100 cm hoog op verso getekend en gedateerd (19)72 20th cent. Belgian wallsculpture in painted metal - titled, signed Jan Van den Abbeel and dated 1972

          DVC
        • VAN DEN ABBEEL JAN (1943 - 2018) groot schilderij op doek met een typisch abstracte compositie, getiteld "Jonk II" - 180 x 180 op verso getekend en gedateerd (19)77
          Mar. 31, 2019

          VAN DEN ABBEEL JAN (1943 - 2018) groot schilderij op doek met een typisch abstracte compositie, getiteld "Jonk II" - 180 x 180 op verso getekend en gedateerd (19)77

          Est: €1,500 - €3,000

          DVC
        • VAN DEN ABBEEL JAN (1943 - 2018) groot schilderij op doek met een typisch abstracte compositie, getiteld "Jonk I" - 180 x 180 op verso getekend en gedateerd (19)77
          Mar. 31, 2019

          VAN DEN ABBEEL JAN (1943 - 2018) groot schilderij op doek met een typisch abstracte compositie, getiteld "Jonk I" - 180 x 180 op verso getekend en gedateerd (19)77

          Est: €1,500 - €3,000

          VAN DEN ABBEEL JAN (1943 - 2018) groot schilderij op doek met een typisch abstracte compositie, getiteld "Jonk I" - 180 x 180 op verso getekend en gedateerd (19)77 20th cent. Belgian abstract painting on canvas, titled "Jonk I" - signed Jan Van den Abbeel and dated 1977

          DVC
        • Jan VAN DEN ABBEEL (1943 - 2018)
          Mar. 24, 2019

          Jan VAN DEN ABBEEL (1943 - 2018)

          Est: €150 - €200

          Jan VAN DEN ABBEEL (1943 - 2018) Lot of 2 Nude photos Signed 47 x 68 cm

          Maison Jules Veilinghuis
          Mar. 24, 2019

          Est: €80 - €120

          Jan VAN DEN ABBEEL (1943 - 2018) Mixed technique Signed, titles and dated 57 x 77 cm

          Maison Jules Veilinghuis
          Mar. 24, 2019

          Est: €80 - €120

          Maison Jules Veilinghuis
          Mar. 24, 2019

          Est: €80 - €120

          Maison Jules Veilinghuis
          Mar. 24, 2019

          Est: €100 - €140

          Jan VAN DEN ABBEEL (1943 - 2018) Mixed technique Signed, titles and dated 80 x 110 cm

          Maison Jules Veilinghuis
          Mar. 24, 2019

          Est: €100 - €140

          Maison Jules Veilinghuis
          Mar. 24, 2019

          Est: €100 - €140

          Maison Jules Veilinghuis
          Mar. 24, 2019

          Est: €100 - €140

          Maison Jules Veilinghuis
          Mar. 24, 2019

          Est: €100 - €140

          Maison Jules Veilinghuis