Roger van den Abbeele Sold at Auction Prices

b. 1931 -

    • Roger VAN DEN ABBEELE (1931), oil on canvas, Winter village view, signed and in original oak frame
      Nov. 25, 2023

      Roger VAN DEN ABBEELE (1931), oil on canvas, Winter village view, signed and in original oak frame

      Est: €250 - €350

      Roger VAN DEN ABBEELE (1931), oil on canvas, Winter village view, signed and in original oak frame Roger VAN DEN ABBEELE (1931), olie op doek, Winters dorpszicht, getekend en in originele eikenhouten kader

      Maison Jules Veilinghuis
    • Roger VAN DEN ABBEELE (1931)
      Jun. 17, 2023

      Roger VAN DEN ABBEELE (1931)

      Est: €200 - €400

      Roger VAN DEN ABBEELE (1931) 2 paintings, oil on panel City views, signed. 2 schilderijen, olie op paneel Stadszichten, getekend.

      Maison Jules Veilinghuis
      Sep. 28, 2019

      Roger VAN DEN ABBEELE (1931)

      Est: €200 - €300

      Roger VAN DEN ABBEELE (1931) oil on canvas Winter landscape small chips

      Maison Jules Veilinghuis
      Sep. 28, 2019

      Roger VAN DEN ABBEELE (1931)

      Est: €200 - €300

      Maison Jules Veilinghuis
      Sep. 28, 2019

      Roger VAN DEN ABBEELE (1931)

      Est: €100 - €200

      Roger VAN DEN ABBEELE (1931) oil on canvas Winter landscape

      Maison Jules Veilinghuis
    • Roger Van den Abbeele (1931-) École belge Huile
      Nov. 20, 2012

      Roger Van den Abbeele (1931-) École belge Huile

      Est: €700 - €900

      Roger Van den Abbeele (1931-) École belge Huile sur toile: Paysage enneigé en Brabant. Signée: Van den Abbeele. Dimensions : 51 x 61 cm.

      Horta
    • Roger Van Den Abbeele (1931-) École belge Huile
      Nov. 15, 2011

      Roger Van Den Abbeele (1931-) École belge Huile

      Est: €500 - €700

      Roger Van Den Abbeele (1931-) École belge Huile sur toile: "Vlassenbroeck". Signée: Van Den Abbeele. Dimensions : 55 x 71

      Horta
      May. 17, 2011

      Est: €1,000 - €1,200

      Roger Van Den Abbeele (1931-) École belge Huile sur toile: "Vlassenbroeck". Signée: Van Den Abbeele. Dimensions : 50 x 71

      Horta