Florimond van Acker Sold at Auction Prices

Painter, b. 1858 - d. 1940

Flori Van Acker or Florimond Marie Van Acker (6 April 1858 – 14 March 1940) was a neo-romantic, impressionist Belgian painter, engraver, stamp designer and director of the Academy of Bruges.

Flori van Acker was born in Bruges in 1858. His father was a wool trader. Flori van Acker studied at the Academy in Bruges with Bruno Van Hollebeke and Edward Wallaeys, later at the Antwerp academy with Charles Verlat and from 1879 at the Academy of Brussels with Jean-François Portaels and history painter Joseph Stallaert.

In line with the trend towards realism of the time, he went to live in the fishing town Knokke in 1882 where he made paintings of the life of the fishermen. There was a large artist colony in Knokke at time which included Alfred Verwee, Louis Artan, Firmin Baes, Richard Baseleer, Alfred Bastien, Henri Cassiers, Franz Courtens and Paul-Jean Clays.

In 1883 he came Second in the Belgian Prix de Rome. After several years of travel which took him, among others to the United Kingdom, France and Germany, he settled in Brussels. Here he became friends with Jan Toorop and Jean Delville. He held an exhibition in Brussels with L'Union des Arts ('The Union of the Arts'), a Brussels-based association of artists that existed from 1876 to 1885. In 1885 he was a co-founder, together with Franz Meerts and Joseph Middeleer of the Brussels art circle 'Voorwaarts' ('Forward'), a regrouping of the defunct "L'Union des Arts".

In 1887 he returned to Bruges, where he was a teacher at the local Academy. In 1910 he became director of this institution, a position he retained until 1926. During that period he also contributed to the revival of Bruges pottery. He further made designs for Gustaaf Pickery [nl], a sculptor from Bruges.

Read Full Artist Biography

      • FLORIMOND VAN ACKER (1858 - 1940)
        Oct. 22, 2024

        FLORIMOND VAN ACKER (1858 - 1940)

        Est: €50 - €150

        FLORIMOND VAN ACKER (1858 - 1940) - "Eene oude Vlaamsche stad, Veurne" - chromolitho - gesigneerd in de plaat - 67 x 106 cm

        DEWIT Auctions
        Oct. 19, 2024

        Est: €200 - €400

        FLORIMOND VAN ACKER (1858 - 1940) - "landschap met huizen en rivier met bootje" - olieverf op doek op paneel - gesigneerd - 42 x 52 cm

        DEWIT Auctions
        Oct. 19, 2024

        Est: €200 - €400

        FLORIMOND VAN ACKER (1858 - 1940) - "oude landelijke wooning Thourhoutsche steenweg St. Andries" - olieverf op doek - gesigneerd - achteraan getiteld en gedateerd 1932 - 51 x 64 cm

        DEWIT Auctions
      • Van Acker Florimond - The cabbage harvest (1884)
        Oct. 19, 2024

        Van Acker Florimond - The cabbage harvest (1884)

        Est: €5,000 - €7,000

        Oil on canvas - Sig. '84

        De Vuyst
      • Flori VAN ACKER (1858-1940) 'Exposition De La Toisson D'or', 1907. (W:112 x H:152 cm)
        Sep. 11, 2024

        Flori VAN ACKER (1858-1940) 'Exposition De La Toisson D'or', 1907. (W:112 x H:152 cm)

        Est: €300 - €500

        Flori VAN ACKER (1858-1940) 'Exposition De La Toisson D'or', 1907. Ville De Bruges, Exposition De La Toisson D'or' et de l'art Néerlandais sous le ducs de Bourgogne, Juin-Septembre 1907.  A framed poster, the poster is glued on a panel.  Dimensions: (W:112 x H:152 cm)

        Flanders Auctions
      • FLORIMOND VAN ACKER (1858-1940)
        Jun. 20, 2024

        FLORIMOND VAN ACKER (1858-1940)

        Est: €200 - €300

        'Bruges, Van Eijck, Memling, Gerard David', 1911. Poster. Colour lithograph. By 'Dehaene Bodart'. Frame. Description FR 'Bruges, Van Eijck, Memling, Gerard David', 1911. Affiche. Lithographie en couleur. Par Dehaene Bodart. Cadre. Beschrijving NL 'Bruges, Van Eijck, Memling, Gerard David', 1911. Affiche. Kleurenlitho. Gedrukt door 'Dehaene Bodart, Bruges'. Kader.

      • Flori VAN ACKER (1858-1940) "Levure Royale Bruges". (W:56 x H:72 cm)
        Jun. 20, 2024

        Flori VAN ACKER (1858-1940) "Levure Royale Bruges". (W:56 x H:72 cm)

        Est: €200 - €300

        Flori VAN ACKER (1858-1940) "Levure Royale Bruges" Hand-painted advertising for 'Royal Flour of Bruges'.  Gouache and watercolor on paper.  Dimensions: (W:56 x H:72 cm)

        Flanders Auctions
      • Flori Van Acker (1858-1940), interior with maid doing needlework, 1887, oil on canvas
        May. 30, 2024

        Flori Van Acker (1858-1940), interior with maid doing needlework, 1887, oil on canvas

        Est: €200 - €400

        Flori Van Acker (1858-1940), interior with maid doing needlework, 1887, oil on canvas Signed to the bottom right corner.

        Carlo Bonte Auctions
      • Florimond Van Acker 1858-1940 Storie di San Francesco Saverio, 1904
        Mar. 28, 2024

        Florimond Van Acker 1858-1940 Storie di San Francesco Saverio, 1904

        Est: €2,000 - €2,500

        firmato e datato 1904 in basso a sinistra

        Mar. 20, 2024

        Est: €300 - €500

        Flori VAN ACKER (1858-1940) "Levure Royale Bruges" Hand-painted advertising for 'Royal Flour of Bruges'.  Gouache and watercolor on paper.

        Flanders Auctions
      • "Bloemenstilleven" - Aquarelle - Gesigneerd - 34 x 23 cm
        Dec. 29, 2023

        "Bloemenstilleven" - Aquarelle - Gesigneerd - 34 x 23 cm

        Est: €50 - €150

        DEWIT Auctions
      • Portrait of a French Lady by Florimond Van Acker.
        Dec. 23, 2023

        Portrait of a French Lady by Florimond Van Acker.

        Florimond (Flori-Marie) Van Acker (Belgium, 1858-1940). This impressionist / romanticism oil painting on canvas is signed and titled, "Tete d'etude", lower right. It depicts a bust portrait of a Boulonnaise woman (of Boulogne-sur-Mer, France) in traditional garments. The work is housed in a decorated gilt frame. The frame has scuffed edges, and the painting has signs of craquelure. The canvas measures 26" x 24", and the frame measures 32" x 31". It weighs 12 lbs. Third-party shipping or personal pickup is required. Please see our website for our shipping recommendations.

        Direct Auction Galleries, Inc.
      • Flor Van Acker (1858 - 1940) - Winterlandscape with 2 figures
        Oct. 24, 2023

        Flor Van Acker (1858 - 1940) - Winterlandscape with 2 figures

        Est: €150 - €200

        Flor Van Acker (1858 - 1940) - Winterlandscape with 2 figures Oil on panel, Signed. H:32cm - W:40cm

        Ostantix Auctions
      • VAN ACKER, Flori (1858-1940)
        Sep. 29, 2023

        VAN ACKER, Flori (1858-1940)

        Est: €120 - €180

        Stad Brugge. Historische stoet - Steekspel van den Gulden Boom (1907) Affiche in chromolithogr. (66 x 55 cm) gemonteerd op linnen en met beschermlaag, enkele kleine gebrekjes. Bijgevoegd: 'Bijbels tafereel met Christus'. Potloodtekening met grijze aquarel (31 x 40 cm), getekend links onder, klein scheurtje in marge buiten beeld. Op keerzijde: Portret van een man. Tekening met monogram G.A. Ingelijst

        Auctions Van de Wiele
        Sep. 29, 2023

        VAN ACKER, Flori (1858-1940)

        Est: €140 - €200

        Het Gulden Vlies. Tentoonstelling van Nederlandsche Kunst in de Stad Brugge Brugge Steendr. Léon De Haene-Bodart 1907 Grote chromolitho (55 x 36 cm) ontworpen door Flori Van Acker; met tekst in gotisch lettertype en in rood en zwart. Tentoonstelling die plaatsvond van juni tot september 1907

        Auctions Van de Wiele
        Sep. 29, 2023

        VAN ACKER, Flori (1858-1940)

        Est: €180 - €240

        Bruges. La Ville-Musée. Concerts de Carillon. Concerts au Lac d'Amour Brugge De Haene-Bodart 1911 Grote chromolitho (96 x 113 cm) ontworpen door Flori Van Acker; met tekst in gotisch lettertype en in rood en blauw. Uitgegeven door: "Edité par "Die Roya" société constituée pour favoriser le séjour des Touristes à Bruges". Het tekstgedeelte van de affiche informeert over de belangrijkste in Brugge vertegenwoordigde Vlaamse primitieven: Van Eyck, Memling, David en vestigt ook de aandacht op Beiaardconcerten en avondconcerten op 't Minnewater. Ingelijst, achter glas

        Auctions Van de Wiele
        Sep. 29, 2023

        VAN ACKER, Flori (1858-1940)

        Est: €300 - €450

        Watermolen in landschap Olie op doek (51 x 38 cm), getekend rechts onder, vergulde lijst uit de periode

        Auctions Van de Wiele
        Sep. 29, 2023

        VAN ACKER, Flori (1858-1940)

        Est: €140 - €180

        Portret van Felix Constant (1922) Kleurpotlood (24 x 21 cm), getekend rechts onder. Met opdracht aan mevrouw Felix Constant. Constant (Brussel 1865 - Brugge 1924) was een bevriende collega van Flori Van Acker. Ingelijst in oude lijst

        Auctions Van de Wiele
        Sep. 29, 2023

        VAN ACKER, Flori (1858-1940)

        Est: €120 - €180

        Portret in een interieur Schets in zwart potlood op papier, 18 x 23 cm, gesigneerd rechts onder Flori Van Acker. Samen ingelijst met twee kleinere schetsen van dezelfde artiest

        Auctions Van de Wiele
        Sep. 29, 2023

        VAN ACKER, Flori (1858-1940)

        Est: €300 - €400

        Landschap met vervallen molen Olie op doek, 48 x 62 cm, gesigneerd links onder. Craquelures. Etiket van tentoonstelling op keerzijde. Ingelijst

        Auctions Van de Wiele
        Sep. 29, 2023

        VAN ACKER, Flori (1858-1940)

        Est: €280 - €360

        La maison au soleil (1928) Olie op doek (35 x 45 cm), getekend rechts onder door kunstenaar. Oude lijst. Op keerzijde titel, datum en handtekening kunstenaar

        Auctions Van de Wiele
        Sep. 29, 2023

        VAN ACKER, Flori (1858-1940)

        Est: €90 - €160

        Binnenkoer hofstede Aquarel (22 x 29.5 cm), getekend links onder. Ingelijst

        Auctions Van de Wiele
        Sep. 29, 2023

        VAN ACKER, Flori (1858-1940)

        Est: €280 - €400

        Bezoekers Olie op doek (46 x 55 cm), getekend rechts boven. Oorspronkelijke gesculpteerde lijst

        Auctions Van de Wiele
      • Flori VAN ACKER (1858-1940) 'Fête de beguinage de Bruges, 1925' oil on panel. (W:80 x H:48 cm)
        Sep. 14, 2023

        Flori VAN ACKER (1858-1940) 'Fête de beguinage de Bruges, 1925' oil on panel. (W:80 x H:48 cm)

        Est: €200 - €300

        Flori VAN ACKER (1858-1940) 'Fête de beguinage de Bruges, 1925' A painting of the Bruges Beguinage, oil on panel Signed, titled and dated lower right. On the reverse with a plaque: Herinnering aan de geschiedkundige feesten van het prinselijk begijnhof van Brugge, Augustus 1925, door Flori Van Acker.  Dimensions: (W:80 x H:48 cm)

        Flanders Auctions
      • Florimond Marie Van Acker (1858-1940): The return of the fishermen, mixed media on paper
        Aug. 31, 2023

        Florimond Marie Van Acker (1858-1940): The return of the fishermen, mixed media on paper

        Est: €150 - €250

        Work: 56 x 29 cm Frame: 73 x 52 cm

        Coronari Auctions
      • EXPOSITION UNIVERSELLE/ BRUXELLES 1910/ [...]/ LES ARTS AU XVIIÈME SIÈCLE [...].
        Apr. 27, 2023

        EXPOSITION UNIVERSELLE/ BRUXELLES 1910/ [...]/ LES ARTS AU XVIIÈME SIÈCLE [...].

        Est: €200 - €300

        Chromolith., 93,5 x 115 cm, wove paper, signed at bottom left (centr. and vert. folds, marg. tears). - An exhibition poster designed by Florimond Van Acker (Bruges 1858-1940), a neo-romantic, impressionist painter and poster designer.

        Arenberg Auctions
      • Florimond Marie Van Acker (1858-1940): 'Achterbeurt in Brugge', oil on canvas, dated 1926
        Apr. 20, 2023

        Florimond Marie Van Acker (1858-1940): 'Achterbeurt in Brugge', oil on canvas, dated 1926

        Est: €500 - €1,000

        Work: 128 x 71 cm Frame: 163 x 107 cm

        Coronari Auctions
        Mar. 24, 2023

        VAN ACKER, Flori (1858-1940)

        Est: €120 - €160

        Stenen huis in 12de eeuw Tekening (18 x 11 cm) in potlood met tweede tekening op keerzijde, getekend links onder, ingelijst

        Auctions Van de Wiele
        Mar. 24, 2023

        VAN ACKER, Flori (1858-1940)

        Est: €120 - €180

        Praalwagen van 'Het Gulden Vlies' (1929) Potloodtekening (21 x 28 cm), monogram en datum rechts onder. Op keerzijde bijkomende schetsen. Bijgevoegd: Brief i.v.m. tekening aan Schepen van Brugge i.v.m. met advies over deze tekening van hem en Bar. van Zuylen (4 blz) + lijstje met werken van F. Van Acker + Foto van drieluik van G. Michiels getekend door hem en F. Van Acker. Op keerzijde handtekening Car Beyaerd, Alfons Blomme en Dora Rommelaere + Consignatielijst werken van Marg. De Poerck in ms en getekend + brief J. Storie i.v.m. tentoonstelling 'Brugsche Kunst' + briefje A. Hennion i.v.m. tentoonstelling + naamkaartje L. Mechelaere met tekst i.v.m. tentoonstelling 3 werken

        Auctions Van de Wiele
      • Poster by Florimond van Acker - Les Arts au XVIIème Siècle Bruxelles
        Feb. 11, 2023

        Poster by Florimond van Acker - Les Arts au XVIIème Siècle Bruxelles

        Est: €400 - €800

        Les Arts au XVIIème Siècle Bruxelles - 114x95, 1910, on linen by Florimond van Acker (1858-1940)

        Van Sabben Poster Auctions
      • VAN ACKER FLORIMOND (1858-1940)
        Nov. 29, 2022

        VAN ACKER FLORIMOND (1858-1940)

        Est: €200 - €400

        'The Christmas Carol in the Middle Ages'

        Campo & Campo
      • FLORIMOND MARIE VAN ACKER (1858-1940): 'WACHTEND OP DE TIJ', OIL ON CANVAS, DATED 1915
        Nov. 25, 2022

        FLORIMOND MARIE VAN ACKER (1858-1940): 'WACHTEND OP DE TIJ', OIL ON CANVAS, DATED 1915

        Est: €200 - €400

        Work: 60,8 x 46 cm Frame: 75 x 60 cm The work dedicated 'A monsieur Ren. De H... en temoignage d'estime et de reconnaissance de la part de Flori Van Acker juin 10 1915'.

        Coronari Auctions
      • VAN ACKER, Flori (1858-1940]
        Nov. 19, 2022

        VAN ACKER, Flori (1858-1940]

        Est: €200 - €300

        Zelfportret (1928) Pastel (42 x 28 cm) in bruintonen, getekend rechts onder, oorspronkelijke lijst Op keerzijde vermeld door kunstenaar: 'Portrait du peintre Flori Van Acker dessiné par lui-même à septante ans 1928' en 'En sympathique souvenir à Mr José Storie artiste peintre ancien élève de Flori Van Acker 1936'

        Auctions Van de Wiele
        Nov. 19, 2022

        VAN ACKER, Flori (1858-1940)

        Est: €240 - €360

        Avondzicht Pottenmakerstraatje in Brugge Olie op doek (55 x 42.5 cm), getekend rechts onder. Vergulde lijst uit periode

        Auctions Van de Wiele
        Sep. 30, 2022

        VAN ACKER, Flori (1858-1940)

        Est: €50 - €70

        Sint Donaes, Brugge's Beschermheilige doorwiens wonderbare tusschenkomst onze Stad ongeschonden bleef bewaard (14.10.1914 - 18.10.1918) Brussel Jean Malvaux ca. 1920 Heliogravure (54 x 71 cm). Met afbeelding St. Donaes en in de achtergrond de torens van Brugge

        Auctions Van de Wiele
      • Acker, Florimond Marie van
        May. 06, 2022

        Acker, Florimond Marie van

        1858 Brügge - 1940 ebd. Studium in Antwerpen und Brüssel. Öl/Lw. Die 'Vzouwen Godshuisjes in Brügge' mit Weißwäsche trocknender Frau. U.l. sign., 1917 dat. u. Brügge bez. Verso bet., dat. u. sign. (Min. Farbabspl.). 49 x 66 cm. R. Lit.: 1,5,11,14.

        Peege Auktionshaus
      • FLORIMOND MARIE VAN ACKER PAINTING
        Apr. 26, 2022

        FLORIMOND MARIE VAN ACKER PAINTING

        Est: €200 - €600

        VAN ACKER, FLORIMOND MARIE (Bruges 1858-1940 ibid.), Painting: "Swans at a watercourse with a view of a row of houses", oil on cardboard, signed at lower left "Fl. van Acker" and inscribed with dedication of the artist "à son cousin Jacques Maulaart". Summarized, impasto painting style, impressionistic in ductus and colour palette. The Belgian Impressionist had been the director of the art academy in Bruges since 1910; he was a friend of Jan Toorop and Jean Delville. Painted cardboard ca. 38 x 45 cm. From the estate of a Westphalian collection.VAN ACKER, FLORIMOND MARIE (Brügge 1858-1940 ebd.), Gemälde: "Schwäne an einem Wasserlauf mit Blick auf eine Häuserzeile", Öl auf Malkarton, unten links signiert "Fl. van Acker" und bezeichnet mit Widmung des Malers "à son cousin Jacques Maulaart". Summarische, pastose Malweise, impressionistisch in Duktus und Farbpalette. Der belgische Impressionist hatte seit 1910 die Leitung der Kunstakademie in Brügge inne; er u. a. befreundet mit Jan Toorop oder Jean Delville. Malkarton ca. 38 x 45 cm. Aus dem Nachlass einer westfälischen Sammlung.

        Auktionshaus Rheine
        Mar. 18, 2022

        VAN ACKER, Flori (1858-1940)

        Est: €100 - €200

        Vue de la campagne Romaine. Le Temple de Vesta à Tivoli (1898) Aquarel (30.5 x 48 cm), getekend rechts onder. Bijgevoegd: 'Koe en boer (1883)', aquarel (17.5 x 25.5 cm), getekend rechts onder door F. Van Acker + 'Dame in straat', aquarel (49 x 26 cm), niet getekend (3)

        Auctions Van de Wiele
        Mar. 18, 2022

        VAN ACKER, Flori (1858-1940)

        Est: €400 - €600

        Verzameling van 14 tekeningen i.v.m. met Brugge 1. Twee potloodtekeningen (10 x 13.5, 11 x 17.5 cm getekend rechts onder) met zichtjes Brugge. 2. 4 pentekeningen (alles getekend door FVA) i.v.m. Brugse poorten (Kruispoort enz). 3. Sanguine tekening op blauw papier, getekend links boven. 4. Potloodtekening 'Buurtpraatje' (9.5 x 13 cm), get. midden rechts. 5. 3 schetsen in chinese inkt op kalkpapier met zichten Brugse poorten. 6. Drie schetsen in chinese inkt (2) gemonteerd op één blad en houtskool (17 x 26.5 cm) met studies i.v.m. met Sint Donaas en op keerzijde van houtskool een tekening 'de maagd van Brugge (Jeanne van Eyck)'. 7. Tekening in potlood en chinese inkt van Middeleeuwse dame met in achtergrond oorlogstoestel. Bijgevoegd: 15 proefdrukken voor boeken i.v.m. Brugge, waarvan één met aquarel ingekleurd door Flori Van Acker (29)

        Auctions Van de Wiele
        Mar. 18, 2022

        VAN ACKER, Flori (1858-1940)

        Est: €160 - €240

        Trois filles à Douarnenez (Finistère) (1920) Olie hout (40.5 x 32.3 cm), getekend links onder. Titel en datum op keerzijde. Gesculpteerde lijst uit de periode

        Auctions Van de Wiele
        Mar. 18, 2022

        VAN ACKER, Flori (1858-1940)

        Est: €50 - €70

        Auctions Van de Wiele
        Mar. 18, 2022

        VAN ACKER, Flori (1858-1940)

        Est: €100 - €200

        Projet d'une carte de Bal pour les élèves de l'Académie de B.A. Bruxelles (1880) Tekening (19 x 31 cm), get. rechts onder. Bijgevoegd: 'Reizeger en Romeinen', tekening (13.5 x 31 cm), getekend Flori Van Acker rechts onder + 'Decalque d'un dessin parue dans une revue illustrée d'Ostende', get. FvA + Ontwerptekening (37.5 x 30 cm) voor affiche (?) voor Marcel Breyne + postkaart 'Panorama Synthétique de Bruges' door FvA + Pentekening (57 x 22 cm) 'Le viatigne - Laatste gerechten au Béguinage, composition de Flori Van Acker, tableau appartenant à Maurice La Violette-Algrain à Ostende' (6)

        Auctions Van de Wiele
        Mar. 18, 2022

        VAN ACKER, Flori (1858-1940)

        Est: €120 - €180

        Oude markt in Brugge (1893) Tekening in chinese inkt (21 x 15.5 cm), getekend rechts onder. Bijgevoegd: id 'Ontwerp voor beginletter Z', chinese inkt (18.5 x 18.5 cm), getekend FvA en met uitleg onderaan + F. VAN ACKER - ontwerp voor ex-libris van Maurice van Coppenolle in potlood (18.5 x 11 cm) + foto onbekende man naar FvA + 'Twee hofsteden met bomen', kleurpotlood tekening (16 x 27.5 cm) met rechts onder 'Flori Van Acker' (5)

        Auctions Van de Wiele
        Mar. 18, 2022

        VAN ACKER, Flori (1858-1940)

        Est: €100 - €160

        Ontwerp voor invitatie voor Bal van de Academie uit Brussel (1882) Tekening (20.5 x 32.5 cm), getekend rechts onder. Bijgevoegd: Proefdruk voor druk van deze tekening + folio blad met biografie FvA uit 'La Belgique Contemporaine' (1907) + ex-libris Flor. Van Acker + proefdruk 'Anna Byns' + Ill. hoofding 'La Flandre Litteraire' + Geïll. menu 'Chasseurs Eclaireurs d'Anvers 1888' + proefdruk op chine 'De Goedendag, studenten tijdschrift' + Huldezang voor 'Bevelhebber Ensor der Jagers-verkenners 1892' met ill. FvA en twee andere voor zelfde Ensor + Diploma voor 'Concours de Stenographie' in lithografie (G et L. De Haene) met versieringen van FvA (11)

        Auctions Van de Wiele
        Mar. 18, 2022

        VAN ACKER, Flori (1858-1940)

        Est: €180 - €260

        Jong meisje op brug in sneeuwlandschap Aquarel (31 x 24 cm), ontwerp van Fori Van Acker met daarrond een sierboord. Bijgevoegd: 'St. François Xavier ressurcitant un mort', aquarel (31 x 21 cm), getekend (2 x) door FvA links onder in aquarel en onder uitleg (décoration de la Chappelle de Frères) rechts onder. + Twee ontwerpen (19.5 x 13.5 cm 2x) in chinese inkt waarvan één bijgekleurd met rood. Voor het boek 'Bruges nouvelle' van Arthur Hubens (4)

        Auctions Van de Wiele
        Mar. 18, 2022

        VAN ACKER, Flori (1858-1940)

        Est: €120 - €180

        Bruges. La Ville-Musée. Concerts de Carillon. Concerts au Lac d'Amour Brugge De Haene-Bodart 1911 Grote chromolitho (96 x 113 cm) ontworpen door Flori Van Acker; met tekst in gotisch lettertype en in rood en blauw, opgevouwen. Uitgegeven door: "Edité par "Die Roya" société constituée pour favoriser le séjour des Touristes à Bruges". Het tekstgedeelte van de affiche informeert over de belangrijkste in Brugge vertegenwoordigde Vlaamse primitieven: Van Eyck, Memling, David en vestigt ook de aandacht op Beiaardconcerten en avondconcerten op 't Minnewater. Enkele marginale scheurtjes, niet in beeld

        Auctions Van de Wiele
        Mar. 18, 2022

        VAN ACKER, Flori (1858-1940)

        Est: €120 - €180

        Auctions Van de Wiele
        Mar. 18, 2022

        VAN ACKER, Flori (1858-1940)

        Est: €360 - €450

        Auctions Van de Wiele