Ton Albers Sold at Auction Prices

b. 1923 -

      Oct. 03, 2023

      Est: €80 - €120

      Ton Albers (1923-) Still life with white flowers, signed l.l., watercolour, 51,5 x 63,5 cm

      Veilinghuis Van Spengen
    • Ton Albers (1923)
      Jun. 29, 2016

      Ton Albers (1923)

      Est: €200 - €300

      'Duinlandschap na regenbui', linksonder get., gedateerd '98, aquarel op papier, 51x61 cm. Herkomst: Royal Imtech N.V.

    • Ton Albers (1923)
      Jan. 27, 2016

      Ton Albers (1923)

      Est: €200 - €300

      'Herfstbos' linksonder get. In dorso atelier-etiket: Ton Albers, Atelier 'De oude school', Bij de Rijksstraatweg, Duivendrecht olieverf op doek, 105x120 cm

    • Ton Albers (geb. 1923)
      Jun. 20, 2013

      Ton Albers (geb. 1923)

      Est: €80 - €120

      Ton Albers (geb. 1923) Bloemstilleven [1] gouache, gesign. r.o., 43 x 55 cm. Albers, Ton

      De Zwaan
    • Ton Albers (1923) Appels in fruitcoupe r.b. get.
      May. 18, 2011

      Ton Albers (1923) Appels in fruitcoupe r.b. get.

      Est: €500 - €700

      Ton Albers (1923) Appels in fruitcoupe r.b. get. en '55 board, 29x39 cm

    • Toegeschreven aan Ton Albers (1923) Boten op de
      May. 18, 2011

      Toegeschreven aan Ton Albers (1923) Boten op de

      Est: €600 - €800

      Toegeschreven aan Ton Albers (1923) Boten op de Amstel bij de Magere Brug, Amsterdam marouflé, 38x39 cm