Willem Albracht Sold at Auction Prices

      • ALBRACHT WILLEM (1861 - 1922) - 19th Cent. Belgian
        May. 04, 2024

        ALBRACHT WILLEM (1861 - 1922) - 19th Cent. Belgian

        19th Cent. Belgian oil on panel - signed Willem Albracht ALBRACHT WILLEM (1861 - 1922) olieverfschilderij op paneel : "Geanimeerd landschap" - 16 x 21,5 getekend en met oud etiket op verso

        DVC
      • ALBRACHT WILLEM
        Jan. 20, 2024

        ALBRACHT WILLEM

        Est: €80 - €120

        Village along the water

        Campo & Campo
      • ALBRACHT WILLEM (1861-1922)
        May. 23, 2023

        ALBRACHT WILLEM (1861-1922)

        Est: €200 - €400

        At the loom

        Campo & Campo
        May. 07, 2023

        Est: €50 - €100

        ALBRACHT WILLEM (1861 - 1922) olieverfschilderij op paneel : "Landschap met beek bij hoeve" - 18 x 14 getekend en met een oud label op verso English Translation: early 20th Cent. Belgian oil on panel - signed Willem Albracht

        DVC
      • ALBRACHT WILLEM (1861-1922)
        Nov. 29, 2022

        ALBRACHT WILLEM (1861-1922)

        Est: €400 - €500

        At the loom

        Campo & Campo
      • Albracht Willem (1861-1922) : Huile sur panneau acajou, "Mariekerk", signée
        Oct. 03, 2022

        Albracht Willem (1861-1922) : Huile sur panneau acajou, "Mariekerk", signée

        Est: €120 - €150

        Albracht Willem (1861-1922) : Huile sur panneau acajou, "Mariekerk", signée en bas à gauche, datée 1896, titrée en bas à droite, dim : 21 x 26 cm

        Salle de Ventes Saint-Job
      • WILLEM ALBRACHT (1861-1922)
        Apr. 21, 2021

        WILLEM ALBRACHT (1861-1922)

        Est: €40 - €60

        The rowing boat, 1910. Cardboard. Signed 'Willem Albracht'. With a dedication on the reverse dated '27 aug. 10'. Description FR La chaloupe, 1910. Carton. Signé 'Willem Albracht'. Au revers dédicace daté '27 aug 10'. Beschrijving NL De sloep, 1910. Karton. Getekend 'Willem Albracht'. Op verso opdracht gedateerd '27 aug 10'.

      • ALBRACHT WILLEM
        Jan. 30, 2021

        ALBRACHT WILLEM

        Est: €100 - €120

        'Bords de ruisseau'

        Campo & Campo
      • Willem Albracht, large painting
        Feb. 12, 2019

        Willem Albracht, large painting

        Willem Albracht (Dutch, 1861-1922), Couple in conversation, oil on canvas, signed lower right, unframed, 39"h x 46"w

        Millea Bros Ltd
      • Albracht Willem
        Aug. 27, 2018

        Albracht Willem

        Est: €90 - €160

        Albracht Willem Huile sur toile : “Paysage au moulin à vent”. Signée. Restaurations. Dimensions : 65 cm x 50 cm.

        Hotel Des Ventes Elysee
      • Albracht Willem
        Jun. 25, 2018

        Albracht Willem

        Est: €300 - €400

        Albracht Willem Huile sur panneau : “Les conseils de grand-mère”. Ancienne étiquette au dos. Intitulée. Dimensions : 46 cm x 37,5 cm.

        Hotel Des Ventes Elysee
      • Pair of female immortals.
        May. 03, 2018

        Pair of female immortals.

        Est: €1,600 - €1,800

        Paar vrouwelijke onsterfelijken. Gesculpteerd ivoor, deels zwart getint. Gemerkt onderaan. Chinees werk. H.: 45.5 Paar vrouwelijke onsterfelijken. Gesculpteerd ivoor, deels zwart getint. Gemerkt onderaan. Chinees werk. H.: 45.5 Paire d'immortels féminins. Ivoire sculpté en partie teinté noir. Marqué. Travail chinois. H.: 45.5 Pair of female immortals. Carved ivory, partly tinted black. Marked. Chinese work. H.: 45.5

      • WILLEM ALBRACHT (1861-1922)
        May. 03, 2017

        WILLEM ALBRACHT (1861-1922)

        Est: €600 - €800

        WILLEM ALBRACHT (1861-1922) Drunk. Canvas. Signed 'W.Albracht'. Period gilt frame. 75 x 60 DUTCH WILLEM ALBRACHT (1861-1922) Drinkebroer. Doek. Getekend 'W.Albracht.'. Eigentijdse vergulde kader. 75 x 60 FRENCH WILLEM ALBRACHT (1861-1922) Le soûlard. Toile. Signée 'W.Albracht.'. Cadre doré d'époque. 75 x 60

      • WILLEM ALBRACHT (1861-1922) Tavern scene with eel fisherman. Board. Signed 'W
        Jun. 14, 2016

        WILLEM ALBRACHT (1861-1922) Tavern scene with eel fisherman. Board. Signed 'W

        Est: €1,000 - €1,500

        WILLEM ALBRACHT (1861-1922) Tavern scene with eel fisherman. Board. Signed 'Willem Albracht / Antwerpen'. In carved and gilt frame. 72.5 x 117 WILLEM ALBRACHT (1861-1922) Herberginterieur met palingvisser. Board. Getekend 'Willem Albracht / Antwerpen'. In fraai gesculpteerde en vergulde lijst. 72.5 x 117 WILLEM ALBRACHT (1861-1922) Herberginterieur met palingvisser. Board. Getekend 'Willem Albracht / Antwerpen'. In fraai gesculpteerde en vergulde lijst. 72.5 x 117

      • ALBRACHT WILLEM (1861 - 1922) Leerlooiers. Atelier
        Mar. 22, 2011

        ALBRACHT WILLEM (1861 - 1922) Leerlooiers. Atelier

        Est: €1,000 - €2,000

        ALBRACHT WILLEM (1861 - 1922) Leerlooiers. Atelier de tannerie Olie op doek. Huile sur toile. .Get. Sig.. . 133 x 119 cm

        Campo & Campo