Johan Peter Hendrik Apol Sold at Auction Prices

Painter, Sculptor

    • Jan Apol (1874-) - Bijbelse voorstelling, pastel, l.b. gemonogrammeerd
      Sep. 24, 2021

      Jan Apol (1874-) - Bijbelse voorstelling, pastel, l.b. gemonogrammeerd

      Est: €150 - €250

      Jan Apol (1874-) Bijbelse voorstelling, pastel, l.b. gemonogrammeerd (A) 78 x 99 / 100 x 123 cm. Starting Bid: € 120

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Jan Apol (1874-) - Troost, pastel, r.b. gesigneerd (A). - 83 x 59 /
      Sep. 24, 2021

      Jan Apol (1874-) - Troost, pastel, r.b. gesigneerd (A). - 83 x 59 /

      Est: €50 - €80

      Jan Apol (1874-) Troost, pastel, r.b. gesigneerd (A). 83 x 59 / 97 x 74 cm. Starting Bid: € 40

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Jan Apol (1874-) - Vissen, aquarel, l.b. gesigneerd (A) - 76 x 99 /
      Sep. 24, 2021

      Jan Apol (1874-) - Vissen, aquarel, l.b. gesigneerd (A) - 76 x 99 /

      Est: €100 - €150

      Jan Apol (1874-) Vissen, aquarel, l.b. gesigneerd (A) 76 x 99 / 87 x 110 cm. Starting Bid: € 80

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Jan Apol (1874-)
      Jun. 18, 2021

      Jan Apol (1874-)

      Est: €100 - €150

      Jan Apol (1874-) Troost, pastel, r.b. gesigneerd (A). 83 x 59 / 97 x 74 cm.

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Jan Apol (1874-)
      Jun. 18, 2021

      Jan Apol (1874-)

      Est: €200 - €400

      Jan Apol (1874-) Vissen, aquarel, l.b. gesigneerd (A) 76 x 99 / 87 x 110 cm.

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Jan Apol (1874-)
      Jun. 18, 2021

      Jan Apol (1874-)

      Est: €300 - €500

      Jan Apol (1874-) Bijbelse voorstelling, pastel, l.b. gemonogrammeerd (A) 78 x 99 / 100 x 123 cm.

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Lodewijk Fransiscus Hendrik (Louis) Apol Den Haag
      Dec. 02, 2009

      Lodewijk Fransiscus Hendrik (Louis) Apol Den Haag

      Est: €900 - €1,200

      Lodewijk Fransiscus Hendrik (Louis) Apol Den Haag 1850 - 1936 Vrouw met hondje op boslaan Gesigneerd l.o. Aquarel op karton, 28 x 18 cm.

      AAG Auctioneers