Jan Arons Sold at Auction Prices

b. 1936 -

    • Jan Arons (1936)
      Nov. 11, 2015

      Jan Arons (1936)

      Est: €500 - €700

      'Licht en schaduw' rechtsonder get. en gedateerd 1965. Tevens in dorso get. en adres van de kunstenaar 'Nieuwendammerdijk Amsterdam' olieverf op doek, 31x40 cm Herkomst: Galerie Punt 4, Schiedam, 1966