Stig Åsberg Sold at Auction Prices

Etcher, Illustrator

  • [ PRINTS ]
    Jun. 15, 2010

    [ PRINTS ]

    Est: kr2,000 - kr3,000

    STIG ÅSBERG 1909-1968 Stilleben med fågelben och insekter Törnskatans offer Etsningar 2 st., 1941, signerade Stig Åsberg. I. 22 x 17 / 17,5 x 24,5 cm

    Stockholms Auktionsverket