Johanna Anna Maria Bal Sold at Auction Prices

    • Johanna Anna Maria "Hannie" Bal (1921 - 2012) "Voorschoten"
      Dec. 18, 2023

      Johanna Anna Maria "Hannie" Bal (1921 - 2012) "Voorschoten"

      Est: €80 - €120

      Aquarel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1978. A 23 x 33 / 44 x 53 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Hannie Bal (1921-2012)
      Jan. 25, 2017

      Hannie Bal (1921-2012)

      Est: €120 - €160

      Turkse wijk Rhodos, Park, Dorpskerk, Limburgse dorpsstraat, Een sluis alle get. en dateringen 1946, 1947, 1971 en 1995 5x aquarel/stift, circa 35x45 cm

    • Hannie Bal (1921-2012)
      Jan. 25, 2017

      Hannie Bal (1921-2012)

      Est: €120 - €160

      Kubuswoningen Rotterdam van architect Blok, Spoormuseum, Kerk aan het water alle get. en dateringen 1983 en jaren '1960 3 aquarellen, circa 35x45 cm

    • Hannie Bal (1921-2012)
      Jan. 25, 2017

      Hannie Bal (1921-2012)

      Est: €140 - €180

      Cafe theater bij Faust, Feest in Monaco, Ferrara, Huizen aan het water, Portugal alle get. en dateringen 1979, 1981, 1984 en 2007 5x aquarel, waarvan 2 zonder lijst, circa 35x45 cm

    • Hannie Bal (1921-2012)
      Jan. 25, 2017

      Hannie Bal (1921-2012)

      Est: €140 - €180

      Padua, Perugia, Gubbio (2x) en Iran alle get. en dateringen 1999, 2002 en 2005 5x aquarel/gouache, circa 38x48 cm

    • Hannie Bal (1921-2012)
      Jan. 25, 2017

      Hannie Bal (1921-2012)

      Est: €120 - €160

      Kerk in Spanje, Plein in Spanje, Jemen alle get. en dateringen 1994 en 1995 3 aquarellen, circa 35x50 cm

    • Hannie Bal (1921-2012)
      Jan. 25, 2017

      Hannie Bal (1921-2012)

      Est: €120 - €160

      Villa in Parijs, Place Vendome Parijs, Londen alle get. en dateringen 1982, 1984 en 1995 3 aquarellen, circa 34x46 cm

    • Hannie Bal (1921-2012)
      Jan. 25, 2017

      Hannie Bal (1921-2012)

      Est: €120 - €160

      Pleintje Malta, Moskou metro, Kerkplein alle get. en dateringen 1988 en 1992 3 aquarellen, circa 35x47 cm

    • Hannie Bal (1921-2012)
      Jan. 25, 2017

      Hannie Bal (1921-2012)

      Est: €150 - €250

      'P2', 'Zwevende vlakken' en Abstract (3x) waarvan 2 in dorso get. 5x olieverf op doek, zonder lijst, circa 65x90 cm

    • Hannie Bal (1921-2012)
      Jan. 25, 2017

      Hannie Bal (1921-2012)

      Est: €100 - €150

      'D1', 'P1' en 'G1' alle in dorso get. en adres van de kunstenaar 'Veurseweg Voorschoten'. 3x olieverf op doek, zonder lijst, 45x65 cm

    • Hannie Bal (1921-2012)
      Jan. 25, 2017

      Hannie Bal (1921-2012)

      Est: €200 - €300

      'Baan', 'Blokken', en 'Schuin vierkant' alle in dorso get. en dateringen '71 en '72, en 'Voorschoten' 3x olieverf op doek, 95x100 cm

    • Hannie Bal (1921-2012)
      Jan. 25, 2017

      Hannie Bal (1921-2012)

      Est: €150 - €200

      'Gesloten blauwe baan', 'Rechte balken' beide in dorso get. en gedateerd '73 en 'Voorschoten'. 2x olieverf op doek, 65x90 cm