Gerd Barkowsky Sold at Auction Prices

b. 1926 - d. 1986

    • Gerd Barkowsky (1926-1986)
      Aug. 31, 2016

      Gerd Barkowsky (1926-1986)

      Est: €150 - €250

      Market Siam' linksonder get. in initialen en gedateerd 'Market Siam' 1961 olieverf op doek 64x80 cm Gerd Barkowsky (Königsberg 1926 - Chiang Mai 1986) was een Duitse schilder die 40 jaar in Chiang Mai Thailand gewoond heeft.

    • Gerd Barkowsky (1926-1986)
      Jul. 13, 2016

      Gerd Barkowsky (1926-1986)

      Est: €300 - €400

      Market Siam' linksonder get. in initialen en gedateerd 'Market Siam' 1961 olieverf op doek, 64x80 cm Gerd Barkowsky (Königsberg 1926 - Chiang Mai 1986) was een Duitse schilder die 40 jaar in Chiang Mai , Thailand, gewoond heeft.