Roger (1930) Baron Sold at Auction Prices

      • Roger Baron (1929-) Portret van Prinses Beatrix met bekende plaatsen in Ame
        Oct. 01, 2024

        Roger Baron (1929-) Portret van Prinses Beatrix met bekende plaatsen in Ame

        Est: €400 - €600

        Roger Baron (1929-) Portret van Prinses Beatrix met bekende plaatsen in Amersfoort, om haar hals een ketting met schilden van omliggende gemeenten: Amersfoort, Baarn, Bunschoten, Eemnes, Leusden, Renswoude, Soest en Woudenberg, gesigneerd op verso, olieverf op doek, 96 x 71,5 cm

        Veilinghuis Van Spengen
      • CORMAN ROGER (n. 1926) Le Baron rouge.
        Dec. 01, 2020

        CORMAN ROGER (n. 1926) Le Baron rouge.

        Est: €100 - €150

        CORMAN ROGER (n. 1926). Le Baron rouge.. Original vintage movie poster. French edition. Condition A.. Cm 57,00 x 78,00. 1971

      • CORMAN ROGER (n. 1926) The Red Baron.
        Dec. 01, 2020

        CORMAN ROGER (n. 1926) The Red Baron.

        Est: €50 - €70

        CORMAN ROGER (n. 1926). The Red Baron.. Originale vintage movie poster. Condition A.. Cm 100,00 x 140,00. 1971