Julius Bartek Sold at Auction Prices

b. 1930 - d. 2004

    • Julius Bartek
      Sep. 04, 2022

      Julius Bartek

      Est: €900 - €1,800

      (1930 Nové Mesto nad Váhom/Slowakei - 2004 Trnava) Vedute aus Ost-Jerusalem Spätimpressionistisch gemalte, lichtdurchflutete, durch Figurenstaffage belebte Straße mit Blick auf ein Minarett. Haupsujet des Künstlers waren mediterrane Landschaften, insbesondere Motive aus Israel, u. a. Haifa und Jerusalem. Öl/Sperrholztafel. R. u. sign. mit Ortsangabe Jerusalem. 67 cm x 47 cm. Oil on plywood panel. Signed with location Jerusalem.

    • Julius Bartek (1930-2004)
      Jan. 30, 2019

      Julius Bartek (1930-2004)

      Est: €800 - €1,600

      Julius Bartek (1930-2004), al Hayediya street in the old city of Jerusalem, Oil on canvas, signed bottom right.

      Deutsch Auktionen
    • Julius Bartek (1930-2004)
      Jun. 16, 2018

      Julius Bartek (1930-2004)

      Est: Kč3,000 - Kč6,000

      ITALSKÉ JAROOlej na překližce, 51x63 cm, sign. vpravo dole "J. Bartek". Rámováno.Stav A.Július Bartek – slovenský akademický malíř a výtvarník. Vystudoval fotografickou školu v Trnavě a malbu a grafiku na VŠVÚ v Bratislavě. Bartek své umělecké nadání zúročil v četných architektonických realizacích právě v Trnavě, kde spolu s J. Dókom st. spoluutvářel podobu interiérů a fasád nově rostoucích budov. Kromě toho se věnoval také krajinomalbě a abstraktní tvorbě. ITALIAN SPRINGOil on plywood, 51x63 cm, signed lower right "J. Bartek". Framed.Condition A.Július Bartek – slovenský akademický malíř a výtvarník. Vystudoval fotografickou školu v Trnavě a malbu a grafiku na VŠVÚ v Bratislavě. Bartek své umělecké nadání zúročil v četných architektonických realizacích právě v Trnavě, kde spolu s J. Dókom st. spoluutvářel podobu interiérů a fasád nově rostoucích budov. Kromě toho se věnoval také krajinomalbě a abstraktní tvorbě. ITALIENISCHER FRÜHLINGÖl auf Sperrholz, 51x63 cm, signiert rechts unten „J. Bartek“. Gerahmt.Zustand A.

      Auction House Zezula
    • Julius Bartek (1930-2004)
      Apr. 14, 2018

      Julius Bartek (1930-2004)

      Est: Kč3,000 - Kč6,000

      Julius Bartek (1930-2004) DVOJICE MINIATURJeruzalém. Olej na dřevě, 9x7 cm, sign. na zadní straně „J. Bartek - Jerusalem“. Rámováno. Kypr. Olej na dřevě, 12x16 cm, sign. vpravo dole „J. Bartek Cypern“. Rámováno.Stav A.Július Bartek – slovenský akademický malíř a výtvarník. Vystudoval fotografickou školu v Trnavě a malbu a grafiku na VŠVÚ v Bratislavě. Bartek své umělecké nadání zúročil v četných architektonických realizacích právě v Trnavě, kde spolu s J. Dókom st. spoluutvářel podobu interiérů a fasád nově rostoucích budov. Kromě toho se věnoval také krajinomalbě a abstraktní tvorbě. Julius Bartek (1930-2004) TWO MINIATURE PAINTINGSJerusalem. Oil on wood panel, 9x7 cm, signed and marked on the reverse „J. Bartek - Jerusalem“. Framed. Cyprus. Oil on wood panel, 12x16 cm, signed and marked lower right „J. Bartek Cypern“. Framed.Condition A. Julius Bartek (1930-2004) ZWEI MINIATURENJerusalem. Öl auf Holz, 9x7 cm, signiert Verso „J. Bartek - Jerusalem“. Gerahmt. Zypern. Öl auf Holz, 12x16 cm, signiert rechts unten „J. Bartek Cypern“. Gerahmt.Zustand A.

      Auction House Zezula
    • Julius Bartek (1930-2004)
      Apr. 09, 2016

      Julius Bartek (1930-2004)

      Est: €241 - €482

      Julius Bartek (1930-2004) JERUSALEM II. Oil on veneer, 68x47 cm, signed lower right “J. Bartek. Jerusalem“. Framed. Condition A. Julius Bartek (1930-2004) JERUZALÉM II. Olej na překližce, 68x47 cm, sign. vpravo dole „J. Bartek. Jerusalem“. Rámováno. Stav A. Julius Bartek (1930-2004) JERUSALEM II. Öl auf Brettholz, 68x47 cm, rechts unten sign. „J. Bartek. Jerusalem“. Gerahmt. Zustand A.

      Auction House Zezula
    • Julius Bartek (1930-2004)
      Apr. 09, 2016

      Julius Bartek (1930-2004)

      Est: €112 - €224

      Julius Bartek (1930-2004) JERUSALEM. Oil on paperboard, 20x16 cm, signed lower right “Bartek“. Framed. Condition A. Julius Bartek (1930-2004) JERUZALÉM. Olej na kartonu, 20x16 cm, sign. vpravo dole „Bartek“. Rámováno. Stav A. Julius Bartek (1930-2004) JERUSALEM. Öl auf Karton, 20x16 cm, rechts unten sign. „Bartek“. Gerahmt. Zustand A.

      Auction House Zezula
    • Julius Bartek (1930-2004)
      Apr. 18, 2015

      Julius Bartek (1930-2004)

      Est: Kč4,000 - Kč8,000

      Julius Bartek (1930-2004) JERUSALEM II. Oil on canvas (set in cardboard), 32,5x23 cm (inside mount measurement), signed 'Bártek' lower right. Mounted, framed, glassed. Condition A/B. Julius Bartek (1930-2004) JERUZALÉM II. Olej na plátně (adjustováno na kartonu), 32,5x23 cm (výřez pasparty), sign. vpravo dole „Bártek". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A/B. Julius Bartek (1930-2004) JERUSALEM II. Öl auf Lwd. auf Karton, 32,5x23 cm (Passepartout-Ausschnitt), rechts unten sign. „Bártek". Passepartout, gerahmt, verglast. Zustand A/B.

      Auction House Zezula
    • Julius Bartek (1930-2004)
      Apr. 18, 2015

      Julius Bartek (1930-2004)

      Est: Kč3,000 - Kč6,000

      Julius Bartek (1930-2004) JERUSALEM. Oil on plywood, 18,5x13 cm, signed and marked 'J. Bártek / Jerusalem' lower right, Palestinian postage stamp with Jerusalem postmark on the reverse. Framed. Condition B. Julius Bartek (1930-2004) JERUZALÉM. Olej na překližce, 18,5x13 cm, sign. a zn. vpravo dole „J. Bártek / Jerusalem", na rubu palestinská poštovní známka s razítkem z Jeruzaléma. Rámováno. Stav B. Július Bartek - slovenský akademický malíř a výtvarník. Vystudoval fotografickou školu v Trnavě a malbu a grafiku na VŠVÚ v Bratislavě. Bartek své umělecké nadání zúročil v četných architektonických realizacích právě v Trnavě, kde spolu s J. Dókom st. spoluutvářel podobu interiérů a fasád nově rostoucích budov. Kromě toho se věnoval také krajinomalbě a abstraktní tvorbě. Julius Bartek (1930-2004) JERUSALEM. Öl auf Furnier, 18,5x13 cm, rechts unten sign. und bez. „J. Bártek / Jerusalem", verso palästinische Briefmarke mit Stempel aus Jerusalem. Gerahmt. Zustand B.

      Auction House Zezula