Josef Baruch Sold at Auction Prices

Painter, Illustrator

    • Josef Baruch (1894-1966)
      Jun. 11, 2016

      Josef Baruch (1894-1966)

      Josef Baruch (1894-1966) Josef Baruch (1894-1966) Josef Baruch (1894-1966) PŘÍRODA A CIVILIZACE. Dřevoryt na papíře, 130x180 mm, sign. tužkou vpravo dole "Baruch" a v tisku dole uprostřed monogramem "B". NATURE AND CIVILISATION. Wood engraving on paper, 130x180 mm, signed in pencil lower right "Baruch", bottom middle part monogrammed in print "B". NATUR UND CIVILIZATION. Holzstich auf Papier, 130x180 mm, sign. mit dem Bleistift rechts unten "Baruch" und unten Mitte im Druck monogrammiert "B". Estimate in Euros 4

      Auction House Zezula
    • Josef Baruch  (1894-1966)  VĚROZVĚSTI.
      Nov. 09, 2013

      Josef Baruch  (1894-1966)  VĚROZVĚSTI.

      Est: Kč300 - Kč600

      Josef Baruch  (1894-1966)  VĚROZVĚSTI. Barevný dřevořez na papíře, 454x356 mm, sign. vpravo dole tužkou „J Baruch", zn. v tisku vlevo nahoře „B". Paspartováno. Josef Baruch  (1894-1966)  VĚROZVĚSTI. Barevný dřevořez na papíře, 454x356 mm, sign. vpravo dole tužkou „J Baruch", zn. v tisku vlevo nahoře „B". Paspartováno. Josef Baruch  (1894-1966)  VĚROZVĚSTI. Barevný dřevořez na papíře, 454x356 mm, sign. vpravo dole tužkou „J Baruch", zn. v tisku vlevo nahoře „B". Paspartováno.

      Auction House Zezula
    • Baruch Josef (Krásno nad Becvou 1894 - 1966
      Nov. 24, 2007

      Baruch Josef (Krásno nad Becvou 1894 - 1966

      Baruch Josef (Krásno nad Becvou 1894 - 1966 Prague) A Waterman, signed J. Baruch bottom left, watercolour/paper, 31 x 40 cm, passe-partout, glass, Empire-style frame