Antonis Aloisius Emanuel van Bedaff Sold at Auction Prices

Painter, Etcher

    • Antonis Aloisus Emanuel van Bedaff (1787-1829)
      Jun. 18, 2021

      Antonis Aloisus Emanuel van Bedaff (1787-1829)

      Est: €5,000 - €8,000

      Antonis Aloisus Emanuel van Bedaff (1787-1829) Het ontzet van Leiden, olieverf op doek van monumentaal formaat, l.o. gesigneerd, ontvangst van Willem de Zwijger en de watergeuzen door het stadsbestuur onder leiding van burgemeester van der Werff en het uitdelen van haring en wittebrood aan de uitgelaten hongerige Leidse bevolking - cracquelé en scheur l.o. en scheurtje c.m. onder uitgestoken hand (B-). 123 x 155 cm / 160 x 192 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes