Anthonius Cornelis Berg Sold at Auction Prices

Glass painter

    • Anthonius Cornelis (Toon) Berg (1877–1967).
      Aug. 31, 2017

      Anthonius Cornelis (Toon) Berg (1877–1967).

      Est: €100 - €150

      Een verre églomisé" met zilver en goud achter glas geschilderde voorstelling van een vogel op een tak. Rechtsonder gemonogrammeerd, in eenvoudige lijst. Eerste helft 20e eeuw. 30x25 cm."

      Jun. 29, 2017

      Est: €200 - €300

      "Een verre églomisé" met zilver en goud achter glas geschilderde voorstelling van een vogel op een tak. Rechtsonder gemonogrammeerd, in eenvoudige lijst. Eerste helft 20e eeuw. 30x25 cm.