Karin Bergöö Sold at Auction Prices

  • Karin Bergöö
    Aug. 27, 2013

    Karin Bergöö

    Est: kr15,000 - kr18,000

    Karin Bergöö 1859-1928. Fornnordisk viking. Signerad K. Bergöö. Olja på duk, 78 x 62.

    Auktionskammare Uppsala