Fred Bervoets Sold at Auction Prices

      • Fred BERVOETS (1942), etching coloured with watercolour 'Bervoet's self-portrait', signed and dated 1978
        Nov. 25, 2024

        Fred BERVOETS (1942), etching coloured with watercolour 'Bervoet's self-portrait', signed and dated 1978

        Est: €150 - €250

        Fred BERVOETS (1942), etching coloured with watercolour 'Bervoet's self-portrait', signed and dated 1978 Fred BERVOETS (1942), ets ingekleurd met aquarel 'Bervoets zelfportret', getekend en gedateerd 1978

        Maison Jules Veilinghuis
      • BERVOETS FRED (1942-)
        Oct. 29, 2024

        BERVOETS FRED (1942-)

        Est: €200 - €400

        Study for graphics

        Campo & Campo
      • BERVOETS FRED (1942-)
        Oct. 29, 2024

        BERVOETS FRED (1942-)

        Est: €500 - €700

        Figure with coffee cup

        Campo & Campo
      • BERVOETS FRED (1942-)
        Oct. 29, 2024

        BERVOETS FRED (1942-)

        Est: €500 - €700

        Figure with bottle

        Campo & Campo
      • FRED BERVOETS (1942 - )
        Oct. 19, 2024

        FRED BERVOETS (1942 - )

        Est: €1,200 - €1,500

        FRED BERVOETS (1942 - ) - "het gevecht" - groot formaat litho - gesigneerd in potlood - genummerd 20/35 - gedateerd 1970/1980 - achteraan etiket "DE VUYST" - 76 x 121 cm

        DEWIT Auctions
      • FRED BERVOETS (1942 - )
        Oct. 19, 2024

        FRED BERVOETS (1942 - )

        Est: €500 - €1,000

        FRED BERVOETS (1942 - ) - "zelfportret" - aquarelle - gesigneerd en getiteld - gedateerd 2000 - 23,5 x 29 cm

        DEWIT Auctions
      • FRED BERVOETS (1942 - )
        Oct. 19, 2024

        FRED BERVOETS (1942 - )

        Est: €500 - €1,000

        FRED BERVOETS (1942 - ) - linksonder getiteld - aquarelle - gesigneerd - 28,5 x 23,5 cm

        DEWIT Auctions
      • Bervoets Fred - Liefdesboom (2012)
        Oct. 19, 2024

        Bervoets Fred - Liefdesboom (2012)

        Est: €1,200 - €1,600

        Original coloured etching - Sig. 2012 with title in pencil

        De Vuyst
      • FRED BERVOETS (°1942)
        Oct. 11, 2024

        FRED BERVOETS (°1942)

        Est: €300 - €500

        Untitled. Etching. Signed in pencil. Annotation 'handbijgekleurd' and 'EP'. Frame. Description FR Sans titre. Eau-forte. Signée au crayon. Annotation 'coloriée à la main' et 'EP'. Cadre. Beschrijving NL Zonder titel. Ets. Gesigneerd in potlood. Annotatie 'handbijgekleurd' en 'EP'. Kader.

      • FRED BERVOETS (°1942)
        Oct. 11, 2024

        FRED BERVOETS (°1942)

        Est: €300 - €500

        'De aanbidding', 2000. Etching, coloured in pencil, watercolour. Signed and dated in pencil. Self-titled. Frame Description FR 'De aanbidding', 2000. Eau-forte, rehaussée au crayon de couleurs, aquarelle. Signée et datée au crayon. Titrée. Cadre. Beschrijving NL 'De aanbidding', 2000. Ets, ingekleurd met potlood, aquarel. Gesigneerd en gedateerd in potlood. Eigenhandig getiteld. Kader

      • FRED BERVOETS (°1942)
        Oct. 11, 2024

        FRED BERVOETS (°1942)

        Est: €200 - €400

        Self-Portrait, 2014. Lithograph, heightened with watercolour. Dated and signed in pencil. Annotation 'EP'. Frame. Description FR Autoportrait, 2014. Lithographie, rehaussée à l'aquarelle. Datée et signée au crayon. Annotation 'EP'. Cadre. Beschrijving NL Zelfportret, 2014. Litho, gehoogd met aquarel. Gedateerd en gesigneerd in potlood. Annotatie 'EP'. Kader.

      • BERVOETS FRED (1942-)
        Oct. 05, 2024

        BERVOETS FRED (1942-)

        Est: €30 - €100

        The death

        Campo & Campo
      • BERVOETS FRED (1942-)
        Oct. 05, 2024

        BERVOETS FRED (1942-)

        Est: €30 - €100

        War

        Campo & Campo
      • BERVOETS FRED (1942-)
        Oct. 05, 2024

        BERVOETS FRED (1942-)

        Est: €30 - €100

        Parade

        Campo & Campo
      • FRED BERVOETS (born 1942) De Graal, 1985
        Sep. 24, 2024

        FRED BERVOETS (born 1942) De Graal, 1985

        Est: €800 - €1,200

        FRED BERVOETS (born 1942) De Graal, 1985 Eau-forte rehaussée de peinture acrylique. Signée, titrée, située 'Dendermonde' et datée au dos Ets verhoogd met acrylverf. Getekend, getiteld, gelokaliseerd 'Dendermonde' en gedateerd op de achterkant Etching enhanced with acrylic paint. Signed, titled, located and dated on the back 77.4 x 62.8 cm

      • Fred BERVOETS (1942) 'Lithografie'. (W:45 x H:57 cm)
        Sep. 10, 2024

        Fred BERVOETS (1942) 'Lithografie'. (W:45 x H:57 cm)

        Est: €200 - €300

        Fred BERVOETS (1942) 'Lithografie' Signed lowe right.  64/95.  Dimensions: (W:45 x H:57 cm)

        Flanders Auctions
      • Fred Bervoets
        Jul. 30, 2024

        Fred Bervoets

        Est: €1,000 - €1,200

        Fred Bervoets Materials: Gouache on paper Size: 200? x 330? cm | 78.74 x 130.0 in. Medium: Painting Signature: Signed lower right. Certificate of authenticity Frame:Not included

        Eker Gallery
      • FRED BERVOETS (°1942)
        Jun. 20, 2024

        FRED BERVOETS (°1942)

        Est: €300 - €400

        Untitled, 1998. Colour screenprint. Signed, dated and numbered in pencil 7/85. Description FR Sans titre, 1998. Sérigraphie en couleur. Signée, datée et numérotée au crayon 7/85. Beschrijving NL Zonder titel, 1998. Kleurenzeefdruk. Getekend, gedateerd en genummerd in potlood 7/85.

      • FRED BERVOETS (°1942)
        Jun. 20, 2024

        FRED BERVOETS (°1942)

        Est: €200 - €250

        Untitled. Colour screenprint. Signed and numbered in pencil 31/100. Frame. Description FR Sans titre. Sérigraphie en couleur. Signée et numérotée au crayon 31/100. Cadre. Beschrijving NL Zonder titel. Kleurenzeefdruk. Getekend en genummerd in potlood 31/100. Kader.

      • FRED BERVOETS (°1942)
        Jun. 20, 2024

        FRED BERVOETS (°1942)

        Est: €200 - €400

        Untitled. Colour screenprint. Signed in pencil. Numbered 21/75. We join: Marc Kennes (°1962), Untitled, 1987. Colour screenprint. Signed and dated in pencil, numbered 19/100. 760 x 560 mm Tot.: 2 Description FR Sans titre. Sérigraphie en couleur. Signée au crayon. Numérotée 21/75. On joint: Marc Kennes, Sans titre, 1987. Sérigraphie couleur. Signée et datée au crayon, numérotée 19/100. 760 x 560 mm Tot.: 2 ex. Beschrijving NL Zonder titel. Kleurenzeefdruk. Gesigneerd in potlood. Genummerd 21/75. Bijgevoegd: Marc Kennes, Zonder titel, 1987. Kleurenzeefdruk. Getekend en gedateerd in potlood, genummerd 19/100. 760 x 560 mm Tot.: 2 ex.

      • FRED BERVOETS (°1942)
        Jun. 20, 2024

        FRED BERVOETS (°1942)

        Est: €200 - €300

        Untitled. Colour screenprint. Signed in pencil and numbered 61/65. Frame. Description FR Sans titre. Sérigraphie en couleur. Signée au crayon et numérotée 61/65. Cadre. Beschrijving NL Zonder titel. Kleurenzeefdruk. Gesigneerd in potlood en genummerd 61/65. Kader.

      • FRED BERVOETS (°1942)
        Jun. 20, 2024

        FRED BERVOETS (°1942)

        Est: €300 - €400

        'Cicatrice'. Colour screenprint. Signed in pencil and numbered 35/40. Frame. Description FR 'Cicatrice'. Sérigraphie en couleur. Signée au crayon et numérotée 35/40. Cadre. Beschrijving NL 'Cicatrice'. Kleurenzeefdruk. Gesigneerd in potlood en genummerd 35/40. Kader.

      • FRED BERVOETS (°1942)
        Jun. 20, 2024

        FRED BERVOETS (°1942)

        Est: €400 - €600

        Self-portrait. Etching. Signed and titled in pencil. We join by the same: idem. And: Two female portraits. Etching. Both signed in pencil. And: Untitled. Etching. Signed in pencil. Leaf damaged. And: Untitled. Colour screenprint. Signed in pencil. Slightly damaged. Different sizes. Description FR Autoportrait. Eau-forte. Signée et titrée au crayon. On joint du même: idem. Et: Deux portraits de dames. Gravure à l'eau-forte. Tous deux signés au crayon. Et: Sans titre. Eau-forte. Signée au crayon. Feuille endommagée. Et: Sans titre. Sérigraphie en couleur. Signée au crayon. Légèrement endommagée. Dimensions variables. Beschrijving NL Zelfportret. Ets. Gesigneerd en getiteld in potlood. Bijgevoegd van dezelfde: idem. En: Twee damesportretten. Ets. Beide gesigneerd in potlood. En: Zonder titel. Ets. Gesigneerd in potlood. Blad beschadigd. En: Zonder titel. Kleurenzeefdruk. Gesigneerd in potlood. Licht beschadigd. Verschillende afmetingen.

      • Fred BERVOETS (1942), colour lithograph Untitled, numbered XXI/L, signed and dated ‘91
        Jun. 18, 2024

        Fred BERVOETS (1942), colour lithograph Untitled, numbered XXI/L, signed and dated ‘91

        Est: €160 - €220

        Fred BERVOETS (1942), colour lithograph Untitled, numbered XXI/L, signed and dated ‘91 Fred BERVOETS (1942), kleurenlithografie Zonder titel, genummerd XXI/L, getekend en gedateerd '91

        Maison Jules Veilinghuis
      • Bervoets Fred - King Fred (1993)
        May. 18, 2024

        Bervoets Fred - King Fred (1993)

        Est: €800 - €1,200

        Colour aquagravure on paper on burlap - Sig. '93 in ink - Ex. nr. 1/33

        De Vuyst
      • Bervoets Fred - Love in Ostend (1988)
        May. 18, 2024

        Bervoets Fred - Love in Ostend (1988)

        Est: €3,000 - €5,000

        Acrylic on canvas - Monogram - Unframed

        De Vuyst
      • Bervoets Fred - Appearance (1988)
        May. 18, 2024

        Bervoets Fred - Appearance (1988)

        Est: €4,000 - €6,000

        Gouache and mixed media on paper on canvas - Monogram "BF" and title on the reverse

        De Vuyst
      • FRED BERVOETS (1942 - )
        May. 18, 2024

        FRED BERVOETS (1942 - )

        Est: €500 - €700

        FRED BERVOETS (1942 - ) - Litho - Gesigneerd in potlood - Genummerd 17/40 - 65 x 54 cm

        DEWIT Auctions
      • FRED BERVOETS (born 1942) Zelfportret met Sara
        Apr. 30, 2024

        FRED BERVOETS (born 1942) Zelfportret met Sara

        Est: €1,500 - €2,000

        FRED BERVOETS (born 1942) Zelfportret met Sara 1998 Signé, daté et titré en bas à droite Eau-forte, gouache et aquarelle sur papier Getekend, gedateerd en getiteld onderaan rechts Ets, gouache en aquarel op papier Signed, dated and titled lower right Etching, gouache en watercolour on paper 139 x 99,2 cm

      • FRED BERVOETS (°1942)
        Apr. 25, 2024

        FRED BERVOETS (°1942)

        Est: €1,200 - €1,600

        Untitled. Ink, watercolour and gouache on canvas, mounted on canvas. Unsigned. Description FR Sans titre. Encre, aquarelle et gouache sur toile, marouflé sur toile. Non signé. Beschrijving NL Zonder titel. Inkt, aquarel en gouache op doek, opgekleefd op doek. Geen signatuur.

      • FRED BERVOETS (°1942)
        Apr. 25, 2024

        FRED BERVOETS (°1942)

        Est: €1,000 - €1,200

        ‘Zelfportret’. Aquatint, heightened with gouache/acrylic and brown ink. Signed and self-titled in pencil. Light rust cast. Frame. Description FR ‘Zelfportret’. Aquatinte, rehaussée de gouache/acrylique et d'encre brune. Signée et titrée au crayon. Infimes rousseurs. Cadre. Beschrijving NL ‘Zelfportret’. Aquatint, gehoogd met gouache/acryl en bruine inkt. Getekend en eigenhandig getiteld in potlood. Lichte roestzweem. Kader.

      • FRED BERVOETS (°1942)
        Apr. 25, 2024

        FRED BERVOETS (°1942)

        Est: €300 - €500

        Self-portrait. Etching. A set of two. Both signed in pencil and numbered 2/35 and 6/35 respectively. We join by the same: Girl's portrait. Etching. A set of two. Both signed in pencil and numbered 4/35 and 14/20 respectively. Tot.: 4 ex. Description FR Autoportrait. Gravure à l'eau forte. Un lot de deux. Les deux signées au crayon et numérotées 2/35 et 6/35. On y joint: Portrait de jeune fille. Gravure à l'eau-forte. Un lot de deux. Les deux signées au crayon et numérotées 4/35 et 14/20. Tot.: 4 ex. Beschrijving NL Zelfportret. Ets. Een lot van twee. Beide getekend in potlood en resp. genummerd 2/35 en 6/35. Bijgevoegd van dezelfde: Meisjesportret. Ets. Een lot van twee. Beide getekend in potlood en resp. genummerd 4/35 en 14/20. Tot.: 4 ex.

      • FRED BERVOETS (°1942)
        Apr. 25, 2024

        FRED BERVOETS (°1942)

        Est: €300 - €500

        Self-portrait. Etching. A set of two. Both signed in pencil and numbered 8/30 and 1/15 respectively. Tot.: 2 ex. Description FR Autoportrait. Gravure à l'eau forte. Un lot de deux. Les deux signées au crayon et numérotées 8/30 et 1/15. Tot.: 2 ex. Beschrijving NL Zelfportret. Ets. Een lot van twee. Beide getekend in potlood en resp. genummerd 8/30 en 1/15. Tot.: 2 ex.

      • FRED BERVOETS (°1942)
        Apr. 25, 2024

        FRED BERVOETS (°1942)

        Est: €300 - €500

        Self-portrait. Etching. Signed in pencil and numbered 2/15. We join by the same: Girl's portrait. Etching. A set of three. All signed in pencil and respectively numbered 4/35, 4/35 and 2/35. Tot.: 4 ex. Description FR Autoportrait. Gravure à l'eau-forte. Signée au crayon et numérotée 2/15. On y joint: Portrait de jeune fille. Gravure à l'eau-forte. Un lot de trois. Toutes signées au crayon et numérotées 4/35, 4/35 et 2/35. Tot.: 4 ex. Beschrijving NL Zelfportret. Ets. Getekend in potlood en genummerd 2/15. Bijgevoegd van dezelfde: Meisjesportret. Ets. Een lot van drie. Alle getekend in potlood en resp. genummerd 4/35, 4/35 en 2/35. Tot.: 4 ex.

      • FRED BERVOETS (°1942)
        Apr. 25, 2024

        FRED BERVOETS (°1942)

        Est: €300 - €500

        Self-portrait. Etching. A set of two. Both signed in pencil and numbered 4/25 and 7/55 respectively. We join by the same: Girl's portrait. Etching. A set of two. Both signed in pencil and one numbered 4/35. Tot.: 4 ex. Description FR Autoportrait. Gravure à l'eau forte. Un lot de deux. Les deux signées au crayon et numérotéss 4/25 et 7/55. On y joint: Portrait de jeune fille. Gravure à l'eau-forte. Un lot de deux. Les deux signées au crayon et une numérotée 4/35. Tot.: 4 ex. Beschrijving NL Zelfportret. Ets. Een lot van twee. Beide getekend in potlood en resp. genummerd 4/25 en 7/55. Bijgevoegd van dezelfde: Meisjesportret. Ets. Een lot van twee. Beide getekend in potlood en een genummerd 4/35. Tot.: 4 ex.

      • FRED BERVOETS (°1942)
        Apr. 25, 2024

        FRED BERVOETS (°1942)

        Est: €300 - €500

        Self-portrait. Etching. Signed in pencil and numbered 6/35. We join by the same: Girl's portrait. Etching. A set of three. All signed in pencil and numbered 4/35. Tot.: 4 ex. Description FR Autoportrait. Gravure à l'eau-forte. Signée au crayon et numérotée 6/35. On y joint: Portrait de jeune fille. Gravure à l'eau-forte. Un lot de trois. Toutes signées au crayon et numérotées 4/35. Tot.: 4 ex. Beschrijving NL Zelfportret. Ets. Getekend in potlood en genummerd 6/35. Bijgevoegd van dezelfde: Meisjesportret. Ets. Een lot van drie. Alle getekend in potlood en genummerd 4/35. Tot.: 4 ex.

      • FRED BERVOETS (°1942)
        Apr. 25, 2024

        FRED BERVOETS (°1942)

        Est: €300 - €500

        Self-portrait. Etching. A set of two. Signed in pencil and numbered 4/35. We join by the same: At the Cafe. Etching. Signed in pencil. Tot.: 3 ex. Description FR Autoportrait. Gravure à l'eau forte. Un lot de deux. Signée au crayon et numérotée 4/35. On y joint: Au café. Gravure à l'eau-forte. Signée au crayon. Tot: 3 ex. Beschrijving NL Zelfportret. Ets. Een lot van twee. Getekend in potlood en genummerd 4/35. Bijgevoegd van dezelfde: In het café. Ets. Getekend in potlood. Tot.: 3 ex.

      • FRED BERVOETS (°1942)
        Apr. 25, 2024

        FRED BERVOETS (°1942)

        Est: €300 - €500

        Self-portrait. Etching. A set of three. All signed in pencil and respectively numbered 2/5, 2/35 and 4/35. Tot.: 3 ex. Description FR Autoportrait. Gravure à l'eau forte. Un lot de trois. Toutes signées au crayon et numérotées respectivement 2/5, 2/35 et 4/35. Tot.: 3 ex. Beschrijving NL Zelfportret. Ets. Een lot van drie. Alle getekend in potlood en resp. genummerd 2/5, 2/35 en 4/35. Tot.: 3 ex.

      • FRED BERVOETS (°1942)
        Apr. 25, 2024

        FRED BERVOETS (°1942)

        Est: €300 - €500

        Untitled, 1971. Etching. Signed and dated in pencil. Numbered 1/6. We join by the same: Untitled, 1971. Etching. Signed and dated in pencil. Numbered 1/6. Description FR Sans titre, 1971. Gravure à l'eau-forte. Signée et datée au crayon. Numérotée 1/6. On y joint du même: Sans titre, 1971. Gravure à l'eau-forte. Signée et datée au crayon. Numérotée 1/6. Beschrijving NL Zonder titel, 1971. Ets. Getekend en gedateerd in potlood. Genummerd 1/6. Bijgevoegd van dezelfde: Zonder titel, 1971. Ets. Getekend en gedateerd in potlood. Genummerd 1/6.

      • FRED BERVOETS (°1942)
        Apr. 25, 2024

        FRED BERVOETS (°1942)

        Est: €400 - €600

        Untitled, 1971. Etching in green. Signed and dated in pencil. Numbered 1/6. We join by the same: Untitled, 1971. Etching in bordeaux. Signed and dated in pencil. Numbered 1/8. Description FR Sans titre, 1971. Gravure à l'eau-forte de teinte verte. Signée et datée au crayon. Numérotée 1/6. On y joint du même: Sans titre, 1971. Eau-forte de teinte bordeaux. Signée et datée au crayon. Numérotée 1/8. Beschrijving NL Zonder titel, 1971. Ets in groene tint. Getekend en gedateerd in potlood. Genummerd 1/6. Bijgevoegd van dezelfde: Zonder titel, 1971. Ets in bordeaux tint. Getekend en gedateerd in potlood. Genummerd 1/8.

      • FRED BERVOETS (°1942)
        Apr. 25, 2024

        FRED BERVOETS (°1942)

        Est: €200 - €300

        Self-portrait. Etching. Signed in pencil. Numbered 4/35. We join by the same: Untitled, 1971. Etching, dry point. Signed in pencil. Numbered 3/6. Description FR Autoportrait. Gravure à l'eau-forte. Signée au crayon. Numérotée 4/35. On y joint du même: Sans titre, 1971. Eau-forte, pointe sèche. Signée au crayon. Numérotée 3/6. Beschrijving NL Zelfportret. Ets. Getekend in potlood. Genummerd 4/35. Bijgevoegd van dezelfde: Zonder titel, 1971. Ets, droge naald. Getekend in potlood. Genummerd 3/6.

      • FRED BERVOETS (°1942)
        Apr. 25, 2024

        FRED BERVOETS (°1942)

        Est: €300 - €500

        'Aanbidding', 1971. Etching, dry point. Signed, dated, titled and numbered in pencil 5/10. With annotation '1e staat'. Frame. Description FR 'Aanbidding', 1971. Eau-forte, pointe sèche. Signée, datée, titrée et numérotée au crayon 5/10. Avec annotation '1er état'. Cadre. Beschrijving NL 'Aanbidding', 1971. Ets, droge naald. Getekend, gedateerd, getiteld en genummerd in potlood 5/10. Met annotatie '1e staat'. Kader.

      • FRED BERVOETS (°1942)
        Apr. 25, 2024

        FRED BERVOETS (°1942)

        Est: €500 - €750

        'Het gevecht', 1980. Colour lithograph. Signed, dated and numbered in pencil 20/35. Frame. Description FR 'Het gevecht', 1980. Lithographie en couleur. Signée, datée et numérotée au crayon 20/35. Cadre. Beschrijving NL 'Het gevecht', 1980. Kleurenlithografie. Getekend, gedateerd en genummerd in potlood 20/35. Kader.

      • BERVOETS FRED (1942-)
        Apr. 23, 2024

        BERVOETS FRED (1942-)

        Est: €300 - €500

        Figure (study for etching)

        Campo & Campo
      • BERVOETS FRED
        Mar. 23, 2024

        BERVOETS FRED

        Est: €30 - €100

        In the pillory

        Campo & Campo
      • BERVOETS FRED
        Mar. 23, 2024

        BERVOETS FRED

        Est: €100 - €150

        In the studio

        Campo & Campo
      • BERVOETS FRED
        Mar. 23, 2024

        BERVOETS FRED

        Est: €100 - €150

        Artist in his studio

        Campo & Campo
      • BERVOETS FRED
        Mar. 23, 2024

        BERVOETS FRED

        Est: €30 - €100

        Typical figure

        Campo & Campo