Valentin Bing Sold at Auction Prices

Painter, Water colorist

      • Valentijn Bing (1812-1895), two pendant works of children having adventures in nature, oil on panel 33 x 26 cm. (12.9 x 10.2 in.), Frame: 43 x 37 cm. (16.9 x 14.5 in.)
        Oct. 09, 2024

        Valentijn Bing (1812-1895), two pendant works of children having adventures in nature, oil on panel 33 x 26 cm. (12.9 x 10.2 in.), Frame: 43 x 37 cm. (16.9 x 14.5 in.)

        Est: €1,500 - €2,000

        Valentijn Bing (1812-1895), two pendant works of children having adventures in nature, oil on panel Both monogrammed

        Carlo Bonte Auctions
      • Negenendertig Lithografieën uit 'Nederlandsche kleederdragten'
        Jul. 13, 2024

        Negenendertig Lithografieën uit 'Nederlandsche kleederdragten'

        Est: €200 - €250

        Uit ‘Nederlandsche kleederdragten naar de natuur getekend’, door Valentijn Bing (1812-1895) en Jan Braet von Ueberfeldt (1807-1894). Originele 19e eeuwse handgekleurde toonlithografieën door Desguerrois & Co. Uitgegeven door Frans Buffa & Zonen te Amsterdam in 1857. Provincie Zeeland: Arnemuiden’ ( Nr. XX), Provincie Noord-Holland’ ( Nr. XXIV) Provincie Zeeland: Noord Beveland’ ( Nr. XVII), Provincie Noord-Holland: de Beemster Purmer Wormer enz.’ (Nr. XXII) Provincie Zeeland: Noord Beveland (Eiland) (Nr. XVIII), ‘Huizen. Provincie Noord-Holland’ ( Nr. I) Provincie Zeeland: Eiland Zuid-Beveland’ ( Nr. XIX), Provincie Noord-Holland: Huizen’ ( Nr. LIII) Provincie Zeeland: Zuid Beveland’ ( Nr. XXXII), Provincie Noord-Holland: Eiland Marken’ ( Nr. XXIX) Provincie Zeeland: Schouwen en Duiveland’ ( Nr. XXVII), Provincie Noord-Holland: Eiland Marken’ ( Nr. XXX) Provincie Zeeland: Schouwen en Duiveland’. (Nr. XXIII), Provincie Noord-Holland: Eiland Marken’ ( Nr. XLI) Provincie Zeeland: Eiland Walcheren’ ( Nr. XXXI), Provincie Noord-Holland: Eiland Marken’ ( Nr. LIV) Provincie Friesland’ ( Nr. XLIV), Provincie Noord-Holland: Eiland Urk’ ( Nr. XXXVII) Provincie Overijssel’ ( Nr. XXVI), Provincie Noord-Holland: Eiland Urk’ ( Nr. XXXIX) Provincie Overijssel: Kamper-Eiland’ ( Nr. XII), Provincie Noord-Holland: Vollendam’ ( Nr. XXXV) Provincie Overijssel: Lonneker, Losser, enz.’ (Nr. XXXIV), Provincie Noord-Holland: Vollendam’. Uit ‘Nederlandsche kleederdragten naar de natuur getekend’ (Nr. XXXVI) Provincie Overijssel: Oldenzaal’ ( Nr. XXXIII), Zandvoort. Provincie Noord-Holland’ ( Nr. III) Provincie Overijssel: Schokland’ ( Nr. X), Provincie Zuid-Holland’ ( Nr. LVI) Provincie Overijssel: Staphorst en Rooveen’ ( Nr. XXV), Provincie Zuid-Holland: Alblasserwaard’ ( Nr. LV) Provincie Overijssel: Zalk, Wilsem, IJsselmuijden enz.’ (Nr. IX), Provincie Utrecht’ ( Nr. XLV) Provincie Gelderland: ’t Land van Doetinchem Bredevoort en Borculo’ ( Nr. XI), Provincie Utrecht. Bunschooten’ ( Nr. XXI) Provincie Gelderland: Over-Veluwe’ ( Nr. XL), Provincie Limburg’ ( Nr. XLVIII) Provincie Noord-Brabant(Nr. VI), Meijerij van S’Bosch, Provincie Noord-Braband’ ( Nr. V) Provincie Noord-Holland’ ( Nr. XXIII)

        Hessink's
      • BING, Valentyn (1812-1895) and Jan Braet von UEBERFELDT (1807-1894) Nederl
        Jul. 13, 2023

        BING, Valentyn (1812-1895) and Jan Braet von UEBERFELDT (1807-1894) Nederl

        Est: £2,000 - £3,000

      • Valentijn Bing (1812-1895), The Scottish bagpipe player
        May. 25, 2023

        Valentijn Bing (1812-1895), The Scottish bagpipe player

        Est: €800 - €1,200

        Valentijn Bing (1812-1895), The Scottish bagpipe player, signed and dated 'V. Bing. f 1836' (lower left), oil on canvas, 51x43 cm, Exhibited:-Tentoonstelling Levende Meesters, 1837, no. 22, as: ‘Een Schotse doedelzakspeler’. ,

      • VALENTIJN BING (1812-1895)
        Mar. 30, 2022

        VALENTIJN BING (1812-1895)

        Est: €1,200 - €1,500

        Child's play, 1859. Panel (mahogany). A pair. One signed with monogram and dated 'VB 59'. Period gilt frames. Description FR Jeux d'enfants, 1859. Panneau (acajou). Une paire. Un signé avec monogramme et daté 'VB 59'. Cadres dorés d'époque. Beschrijving NL Kinderspelen, 1859. Paneel (mahonie). Een paar. Eén getekend met monogram en gedateerd 'VB 59'. Eigentijdse vergulde kaders.

      • Valentijn Bing (1812-1895)
        Sep. 08, 2009

        Valentijn Bing (1812-1895)

        Est: €1,200 - €1,600

        Valentijn Bing (1812-1895) At the ruin signed and dated 'V. Bing 1835.' (lower left) oil on canvas 42 x 35 cm.

      • f - VALENTIJN BING DUTCH 1812-1895 A GIRL PUTTING ON SKATES
        Mar. 22, 2005

        f - VALENTIJN BING DUTCH 1812-1895 A GIRL PUTTING ON SKATES

        Est: €1,500 - €2,000

        signed and dated 1875 l.r. oil on panel