François Ignace Auguste Böhm Sold at Auction Prices

Painter, Lithographer, Wood cutter

    • BÖHM, Auguste (1819-1891)
      May. 25, 2024

      BÖHM, Auguste (1819-1891)

      Est: €180 - €240

      Ruïne aan de rand van Ieper Lavis, witte verf op blauw papier (22.5 x 34 cm), getekend links onder. Ingelijst

      Auctions Van de Wiele
    • BÖHM, Auguste (1819-1891)
      Mar. 08, 2024

      BÖHM, Auguste (1819-1891)

      Est: €1,600 - €2,000

      Portret van vader en zoon Vandenpeereboom (?) Het kasteel werd gebouwd door de familie Vandenpeereboom, gelieerd aan de families Carton en Merghelynck (ref. Valère Priem, Kastelen en landhuizen in Groot-Ieper) Olie op doek, 60 x 50 cm, op de achtergrond het kasteel Cruypendaerde, langs de Zonnebeekseweg nabij Ieper. Gesigneerd Böhm links onder. Vergulde gesculpteerde lijst

      Auctions Van de Wiele
    • Auguste BÖHM (1819-1891)
      Jan. 29, 2023

      Auguste BÖHM (1819-1891)

      Est: €300 - €400

      Paysage romantique à la chaumière. Huile sur toile.. 65.5 x 47 cm. Mention au verso faîte au pochoir "Atelier de Clichy". Signé ABÖHM.

      Stanley's auction
    • AUGUSTE BÖHM (1819 YPERN - 1891 EBENDA)
      Feb. 27, 2022

      AUGUSTE BÖHM (1819 YPERN - 1891 EBENDA)

      Öl auf Leinwand, ¨Wäscherinnen am Fluss in romantischer Gebirgslandschaft¨, unten rechts signiert ¨ABöhm¨, ca. 48,5x42cm, gerahmt (65x58,5cm), Firnis, starker Farbabrieb (partiell bereits retuschiert), Leinwand teilweise löchrig, Schmutzaufrieb

    • Böhm, Auguste (Belgisch 1819-1891) , wohl
      Dec. 09, 2021

      Böhm, Auguste (Belgisch 1819-1891) , wohl

      Est: €680 - €816

      Flusslandschaft mit Landsitz Bez. Öl auf Lwd. 48,5×42 cm. (Übermalungen, Retuschen). R. (59586)

    • Auguste Böhm (1819-1891) (attr
      Nov. 14, 2020

      Auguste Böhm (1819-1891) (attr

      Auguste Böhm (1819-1891) (attrib.), Two large alpine landscapes with streams, oil on canvas, one u. re. sign. ''A. Boehm'', varnish yellowed, 80 x 63 cm, framed. 92 x 75 cm