André Bogaert Sold at Auction Prices

Painter, Sculptor, Object Artist, b. 1920 - d. 1986

          • ANDRE BOGAERT (1920 - 1986)
            Oct. 21, 2024

            ANDRE BOGAERT (1920 - 1986)

            Est: €300 - €400

            ANDRE BOGAERT (1920 - 1986) - "landschap met boerderij" - olieverf op doek - gesigneerd - 70 x 80 cm

            DEWIT Auctions
          • André BOGAERT (1920-1986), mixed media on panel, signed and dated 1958
            Sep. 23, 2024

            André BOGAERT (1920-1986), mixed media on panel, signed and dated 1958

            Est: €600 - €800

            André BOGAERT (1920-1986), mixed media on panel, signed and dated 1958 André BOGAERT (1920-1986), mixed media op paneel, getekend en gedateerd 1958

            Maison Jules Veilinghuis
          • André BOGAERT (1920-1986), oil on panel Untitled, signed
            Sep. 23, 2024

            André BOGAERT (1920-1986), oil on panel Untitled, signed

            Est: €300 - €400

            André BOGAERT (1920-1986), oil on panel Untitled, signed André BOGAERT (1920-1986), olie op paneel Zonder titel, getekend

            Maison Jules Veilinghuis
            Sep. 23, 2024

            Est: €600 - €800

            Maison Jules Veilinghuis
          • André BOGAERT (1920-1986), oil on paper Pollard willows, signed
            Jun. 16, 2024

            André BOGAERT (1920-1986), oil on paper Pollard willows, signed

            Est: €150 - €250

            André BOGAERT (1920-1986), oil on paper Pollard willows, signed André BOGAERT (1920-1986), olie op papier Knotwilgen, getekend

            Maison Jules Veilinghuis
          • André BOGAERT (1920-1986), oil on canvas Landscape, signed and dated 1980
            Jun. 16, 2024

            André BOGAERT (1920-1986), oil on canvas Landscape, signed and dated 1980

            Est: €400 - €600

            André BOGAERT (1920-1986), oil on canvas Landscape, signed and dated 1980 André BOGAERT (1920-1986), olie op doek Landschap, getekend en gedateerd 1980

            Maison Jules Veilinghuis
          • BOGAERT ANDRE (1920-1986)
            Apr. 23, 2024

            BOGAERT ANDRE (1920-1986)

            Est: €100 - €200

            Lot of three works on paper: Landscape, grease crayon 17 x 26 cm ; Seated nude, pastel, 25.5 x 22.5 cm ; Composition, pastel, 22 x 25.5 cm

            Campo & Campo
          • BOGAERT ANDRE (1920-1986)
            Apr. 23, 2024

            BOGAERT ANDRE (1920-1986)

            Est: €100 - €200

            Two ink drawings on paper

            Campo & Campo
          • BOGAERT ANDRE (1920-1986)
            Apr. 23, 2024

            BOGAERT ANDRE (1920-1986)

            Est: €150 - €200

            Abstract composition

            Campo & Campo
          • BOGAERT ANDRE (1920-1986)
            Apr. 23, 2024

            BOGAERT ANDRE (1920-1986)

            Est: €150 - €250

            Landscape

            Campo & Campo
          • BOGAERT ANDRE (1920-1986)
            Apr. 23, 2024

            BOGAERT ANDRE (1920-1986)

            Est: €150 - €250

            Composition

            Campo & Campo
          • BOGAERT ANDRE (1920-1986)
            Apr. 23, 2024

            BOGAERT ANDRE (1920-1986)

            Est: €100 - €200

            Ladies of the night

            Campo & Campo
          • André BOGAERT (1920-1986), assemblage, signed and dated 1965
            Apr. 22, 2024

            André BOGAERT (1920-1986), assemblage, signed and dated 1965

            Est: €1,600 - €2,200

            André BOGAERT (1920-1986), assemblage, signed and dated 1965 André BOGAERT (1920-1986), assemblage, getekend en gedateerd 1965

            Maison Jules Veilinghuis
          • BOGAERT ANDRE (1920-1986)
            Oct. 24, 2023

            BOGAERT ANDRE (1920-1986)

            Est: €300 - €500

            Red landscape

            Campo & Campo
          • Antoon BOGAERT (1935) 'still life with fruit bowl' oil on panel. 1960 (W:26 x H:21 cm)
            Jun. 15, 2022

            Antoon BOGAERT (1935) 'still life with fruit bowl' oil on panel. 1960 (W:26 x H:21 cm)

            Est: €400 - €600

            Antoon BOGAERT (1935) 'still life with fruit bowl' a painting, oil on panel. 1960

            Flanders Auctions
          • Antoon BOGAERT (1935) 'Abstract figurine' oil on board. 1960.  (W:50 x H:60 cm)
            Jun. 15, 2022

            Antoon BOGAERT (1935) 'Abstract figurine' oil on board. 1960.  (W:50 x H:60 cm)

            Est: €200 - €300

            Antoon BOGAERT (1935) 'Abstract figurine' a painting, oil on board. 1960.

            Flanders Auctions
          • ANDRE BOGAERT (1920-1986)
            Jun. 08, 2022

            ANDRE BOGAERT (1920-1986)

            Est: €3,000 - €4,000

            Untitled, 1980. Relief sculpture in pewter on black painted background. Mounted on stand. Description FR Sans titre, 1980. Relief en étain sur un fond peint noir. Monté sur support. Beschrijving NL Zonder titel, 1980. Reliëfsculptuur in tin op zwart beschilderde zwarte achtergrond. Gemonteerd op staander.

          • Bogaert André - Landscape - Landscape
            May. 21, 2022

            Bogaert André - Landscape - Landscape

            Est: €1,200 - €1,600

            Oil on canvas - Sig. - Oil on panel - Sig.

            De Vuyst
          • BOGAERT ANDRE
            Apr. 20, 2022

            BOGAERT ANDRE

            Est: €100 - €150

            Landscape

            Campo & Campo
          • André Bogaert (1920-1986) - Composition
            Mar. 22, 2022

            André Bogaert (1920-1986) - Composition

            Est: €700 - €1,000

            André Bogaert (1920-1986) Composition Huile sur toile. Signé en bas à gauche. Contresigné et daté 1984 au dos. English Translation: Composition Oil on canvas. Signed lower left. Signed and dated 1984 at the back. 140 x 80 cm.

            Brussels Art Auctions
          • FLORIS JESPERS (1889-1965) Personnages. Fusain sur papier. Signé en bas à gauche. Ol
            Dec. 15, 2021

            FLORIS JESPERS (1889-1965) Personnages. Fusain sur papier. Signé en bas à gauche. Ol

            Est: €300 - €500

            FLORIS JESPERS (1889-1965) Personnages. Fusain sur papier. Signé en bas à gauche. Houtskool op papier. Links onderaan gesigneerd. 15,5 x 18 cm

            Cornette de Saint-Cyr-Bruxelles
          • ANDRE BOGAERT (1920-1986)
            Dec. 09, 2021

            ANDRE BOGAERT (1920-1986)

            Est: €200 - €300

            Untitled. Acrylic on cardboard on board. Signed and dated. Framed. Description FR Sans titre, 1962. Acrylique sur cartin sur panneau. Signé et daté. Encadré. Beschrijving NL Zonder titel, 1962. Acryl op karton, op board. Getekend en gedateerd. In kader.

          • André Bogaert (1920-1986) Composition
            Oct. 26, 2021

            André Bogaert (1920-1986) Composition

            Est: €1,000 - €1,500

            Huile sur toile. Signé en bas à gauche. Contresigné et daté 1984 au dos. Oil on canvas. Signed lower left. Signed and dated 1984 at the back.

            Brussels Art Auctions
          • André BOGAERT (1920-1986)
            Sep. 26, 2021

            André BOGAERT (1920-1986)

            Est: €300 - €400

            André BOGAERT (1920-1986) Sculpture in polysester, No title. Sculptuur in polyester, Zonder titel.

            Maison Jules Veilinghuis
          • André BOGAERT (1920-1986)
            Sep. 26, 2021

            André BOGAERT (1920-1986)

            Est: €300 - €400

            André BOGAERT (1920-1986) Collage and portfolio. Collage en portfolio.

            Maison Jules Veilinghuis
          • ANDRE BOGAERT (1920-1986)
            Apr. 21, 2021

            ANDRE BOGAERT (1920-1986)

            Est: €1,000 - €1,500

            Landscape with high trees and moonlight. Signed 'Bogaert dre'. Canvas Description FR Paysage aux arbres et au clair de lune. Toile. Signée 'Bogaert dre'. Beschrijving NL Landschap met hoge bomen en maanlicht. Getekend 'Bogaert dre'. Doek

          • BOGAERT, André (1920-1986) - Compositie
            Mar. 12, 2021

            BOGAERT, André (1920-1986) - Compositie

            Est: €80 - €140

            BOGAERT, André (1920-1986) Compositie Tekening in chinese inkt (26 x 26.5 cm), getekend rechts onder, in passe-partout

            Auctions Van de Wiele
          • BOGAERT ANDRE
            Jul. 02, 2020

            BOGAERT ANDRE

            Est: €150 - €200

            Payage. Dessin. Signé et daté 1971. 59 x 85 cm. On y joint un dessin non encadré.

            Galerie Athena
          • ANDRE BOGAERT (1920-1986)
            Jun. 22, 2020

            ANDRE BOGAERT (1920-1986)

            Est: €350 - €450

            Relief. Golden brown and polished bronze. Signed on the reverse 'Dre Bogaerts/ Zele'. Description FR Sans titre. Relief en bronze poli à patine or brun. Signé au revers 'Dre Bogaert/ Zele'. Beschrijving NL Zonder titel. Reliëf in goudbruin gepolijst brons. Getekend op verso 'Dre Bogaert/ Zele'.

          • ANDRE BOGAERT (1920-1986)…
            Mar. 10, 2020

            ANDRE BOGAERT (1920-1986)…

            Est: €1,000 - €1,500

            ANDRE BOGAERT (1920-1986) Zonder titel. Assemblage. Hout en leder. Herkomst: Rechtstreeks verworven in het atelier van de kunstenaar. 160 x 120 cm French Description ANDRE BOGAERT (1920-1986) Sans titre. Assemblage. Bois et cuir. Provenance: Acquis directement dans l'atelier de l'ariste. 160 x 120 cm ANDRE BOGAERT (1920-1986) Untitled. Assemblage. Wood and leather. Acquired directly from the artist. 160 x 120 cm

          • BOGAERT, André (1920-1986) – Zwart, wit en grijs (1955)
            Oct. 04, 2019

            BOGAERT, André (1920-1986) – Zwart, wit en grijs (1955)

            Est: €240 - €360

            Olie op papier (48 x 64 cm), getekend links onder. Ingelijst

            Auctions Van de Wiele
          • BOGAERT, André (1920-1986) – Koeien in een weide
            Oct. 04, 2019

            BOGAERT, André (1920-1986) – Koeien in een weide

            Est: €120 - €180

            Olieverf (22 x 58 cm), kraakje in rechter bovenhoek. Ingelijst

            Auctions Van de Wiele
          • André BOGAERT (1920-1986)
            Jun. 30, 2019

            André BOGAERT (1920-1986)

            Est: €150 - €200

            André BOGAERT (1920-1986) Drawing figures 1970

            Maison Jules Veilinghuis
          • André Bogaert (1920-1986). / André Bogaert (1920-1986).
            Oct. 11, 2018

            André Bogaert (1920-1986). / André Bogaert (1920-1986).

            Est: €100 - €200

            André Bogaert (1920-1986). Vrouw met schaap. Nederland olieverf op karton, gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Gescheurd. 37 x 24 cm. André Bogaert (1920-1986). Woman with sheep. The Netherlands oil on cardboard, signed and dated lower right. Torn. 37 x 24 cm.

            Goudwisselkantoor Veilingen
          • ANONIEM / ANONYME / ANONYMOUS
            Mar. 20, 2018

            ANONIEM / ANONYME / ANONYMOUS

            Est: €50 - €60

            Abstracte compositie. Materieschilderij op paneel met jute, pigment en gips. 93 x 61.5 x 8 à 15 Composition abstraite. Peinture matière sur panneau avec jute, pigments et plâtre. 93 x 61.5 x 8 à 15 Abstract composition. Material painting on panel with jute, pigment and plaster. 93 x 61.5 x 8 à 15

          • ANDRE BOGAERT (1920-1986)
            Mar. 20, 2018

            ANDRE BOGAERT (1920-1986)

            Est: €500 - €600

            ANDRE BOGAERT (1920-1986) Zonder titel. Collage van witte synthetische elementen gekleefd op houten paneel. Getekend en gedateerd 'A Bogaert/1967' op verso. 80.5 x 61 x 4.5 ANDRE BOGAERT (1920-1986) Sans titre. Collage d'éléments synthétiques blancs collés sur panneau en bois. Signé et daté au revers 'A Bogaert/1967'. 80.5 x 61 x 4.5 ANDRE BOGAERT (1920-1986) Untitled. Collage of white synthetic elements glued on a wooden panel. Signed and dated on the reverse 'A Bogaert/1967'. 80.5 x 61 x 4.5

          • ANDRE BOGAERT (1920-1986)
            Mar. 20, 2018

            ANDRE BOGAERT (1920-1986)

            Est: €300 - €400

            ANDRE BOGAERT (1920-1986) Zonder titel. Gemengde techniek. Paneel. Getekend 'Bogaert A'. 64 x 40 ANDRE BOGAERT (1920-1986) Sans titre. Technique mixte. Panneau. Signé 'Bogaert A'. 64 x 40 ANDRE BOGAERT (1920-1986) Untitled. Mixed media. Panel. Signed 'Bogaert A'. 64 x 40

          • ANDRE BOGAERT (1920-1986) Untitled. Collage. Signed. Framed.
            Mar. 23, 2017

            ANDRE BOGAERT (1920-1986) Untitled. Collage. Signed. Framed.

            Est: €100 - €150

            ANDRE BOGAERT (1920-1986) Untitled. Collage. Signed. Framed. 315 x 300 mm Description NL ANDRE BOGAERT (1920-1986) Zonder titel. Collage. Getekend in balpen 'Dré Bogaert'. In kader. 315 x 300 mm Description FR ANDRE BOGAERT (1920-1986) Sans titre. Collage. Signé. Encadré. 315 x 300 mm

          • ANDRE BOGAERT (1920-1986)
            Mar. 22, 2017

            ANDRE BOGAERT (1920-1986)

            Est: €750 - €1,000

            ANDRE BOGAERT (1920-1986) Landscape. Canvas. Signed 'Andre Bogaert'. 120 x 180 ANDRE BOGAERT (1920-1986) Paysage. Toile. Signée 'Andre Bogaert'. 120 x 180 ANDRE BOGAERT (1920-1986) Landschap. Doek. Getekend 'Andre Bogaert'. 120 x 180

          • BOGAERT, André – Veldwerksters (1942)
            Mar. 10, 2017

            BOGAERT, André – Veldwerksters (1942)

            Est: €80 - €120

            Tekening (25 x 34) in gemengde techniek, getekend en gedateerd links boven. Zwart lijstje

            Auctions Van de Wiele
          • oil on paper - signed
            Feb. 18, 2017

            oil on paper - signed

            BOGAERT ANDRÉ (1920 - 1986) olieverfschilderij op papier: "Compositie met naakte vrouw" - 28 x 40 getekend

            DVC
          • André Bogaert (1920-1986) Assemblage of paint cans and shuttles,
            Nov. 01, 2016

            André Bogaert (1920-1986) Assemblage of paint cans and shuttles,

            Est: €400 - €800

            André Bogaert (1920-1986) Assemblage of paint cans and shuttles, 1965. Exhibited: exposition Rotterdamsche Kunstkring, February 1965. Similar work depicted in: Henri van Daele, Dré Bogaert, Tielt 1983, p.47 and p. 51 (Bobijnenrelief,1964 and Bobijnen-assemblage, 1962). Materieschilderij 84 x 60 cm.

            Vendu Rotterdam
          • ANDRE BOGAERT (1920-1986) Composition. Assembly of felt. Signed and da
            Oct. 26, 2016

            ANDRE BOGAERT (1920-1986) Composition. Assembly of felt. Signed and da

            Est: €500 - €600

            ANDRE BOGAERT (1920-1986) Composition. Assembly of felt. Signed and dated 'Bogart A./Zele/1972. 54.5 x 46.5 x 20 ANDRE BOGAERT (1920-1986) Compositie. Assemblage van vilt. Getekend en gedateerd 'Bogart A./Zele/1972'. 54.5 x 46.5 x 20 ANDRE BOGAERT (1920-1986) Composition. Assemblage de feutre. Signé et daté 'Bogart A./Zele/1972'. 54.5 x 46.5 x 20

          • ANDRE BOGAERT (1920-1986)
            Jun. 15, 2016

            ANDRE BOGAERT (1920-1986)

            Est: €800 - €1,000

            ANDRE BOGAERT (1920-1986) Zonder titel. Assemblage. Hout en leder. Rechtstreeks verworven van de kunstenaar. 50 x 45 x 10 FRENCH TRANSLATION : ANDRE BOGAERT (1920-1986) Sans titre. Assemblage. Bois et cuir. 50 x 45 x 10 ENGLISH TRANSLATION ANDRE BOGAERT (1920-1986) Untitled. Asemblage. Wood and leather. Acquired directly from the artist. 50 x 45 x 10

          • JAN COBBAERT (1909-1995)
            Jun. 15, 2016

            JAN COBBAERT (1909-1995)

            Est: €150 - €200

            JAN COBBAERT (1909-1995) Rechthoekige schaal met opstaande rand. Terra cotta, blauw en donkerrood geglazuurd. Decor van een kat. Getekend onderaan 'Cobbaert J'. 22 x 15 x 5.5 FRENCH TRANSLATION : JAN COBBAERT (1909-1995) Petit plat de section rectangulaire à bords relevés. Terre cuite, émaillée bleu et rouge foncé. Décor d'un chat. Signé au revers de la base 'Cobbaert J'. Provenance: Arthur Bax, Schilde 22 x 15 x 5.5 ENGLISH TRANSLATION JAN COBBAERT (1909-1995) Rectangular plate with upright borders. Blue and dark red glazed earthenware. Signed. 22 x 15 x 5.5

          • ANDRE BOGAERT (1920 - 1986) 'Reliëf en cuir'
            Mar. 26, 2013

            ANDRE BOGAERT (1920 - 1986) 'Reliëf en cuir'

            Est: €1,500 - €1,800

            ANDRE BOGAERT (1920 - 1986) 'Reliëf en cuir' Assemblage in gezwart houten kader op sokkel in staal . Tot. H.: 188. Afmetingen: 118 (180) x 80