Willem Bos Sold at Auction Prices

Painter, b. 1906 - d. 1974

    • Wim Bos (1906-1974) Gezicht op de haven van Rotterdam, gesigneerd r.o., oli
      Oct. 01, 2024

      Wim Bos (1906-1974) Gezicht op de haven van Rotterdam, gesigneerd r.o., oli

      Est: €150 - €200

      Wim Bos (1906-1974) Gezicht op de haven van Rotterdam, gesigneerd r.o., olieverf op doek, 60 x 101 cm-zonder lijst-

      Veilinghuis Van Spengen
    • Wim Bos (1906 - 1977) Bedrijvigheid rond aangemeerde driemaster
      Sep. 23, 2024

      Wim Bos (1906 - 1977) Bedrijvigheid rond aangemeerde driemaster

      Est: €150 - €250

      Olieverf op doek, l.o. gesigneerd. A- 80 x 60 cm / 97 x 77 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Wim Bos (1906 - 1977) Bedrijvigheid in de Rotterdamse Haven
      Sep. 23, 2024

      Wim Bos (1906 - 1977) Bedrijvigheid in de Rotterdamse Haven

      Est: €150 - €250

      Olieverf op doek, r.o. gesigneerd. A- 60 x 80 cm / 77 x 97 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • WIM BOS (1906 - 1974),, PORT VIEW IN ROTTERDAM, SIGNED (BOTTOM RIGHT), OIL ON CANVAS, 60 X 100 CM.
      Jun. 04, 2024

      WIM BOS (1906 - 1974),, PORT VIEW IN ROTTERDAM, SIGNED (BOTTOM RIGHT), OIL ON CANVAS, 60 X 100 CM.

      Est: €50 - €100

      Wim Bos (1906 - 1974),, Port view in Rotterdam, signed (bottom right), oil on canvas, 60 x 100 cm.

      Medusa Auctioneers
    • Wim Bos, port of Rotterdam
      Apr. 18, 2024

      Wim Bos, port of Rotterdam

      Est: €150 - €450

      Wim Bos. 1906 - 1974. Rotterdam harbour. Oil on linen. Dimensions: H 60 x W 100 cm. In good condition.

      Twents Veilinghuis
    • WIM BOS
      Apr. 16, 2024

      WIM BOS

      Est: €100 - €200

      Wim Bos (1906-1977) Harbor view with many ships including three-master, canvas 60x100 cm

      Derksen Veilingbedrijf
    • Wim Bos (1906-1977)
      Feb. 08, 2024

      Wim Bos (1906-1977)

      Est: €100 - €200

      Wim Bos (1906-1977) ‘Havengezicht Rotterdam’, gesigneerd 'Wim Bos' r.o.

      Vendu Rotterdam
    • WIM BOS
      Feb. 06, 2024

      WIM BOS

      Est: €50 - €100

      Wim Bos (1906-1977) Harbor view with ships, crayon with watercolor 51x70 cm

      Derksen Veilingbedrijf
    • WIM BOS
      Feb. 06, 2024

      WIM BOS

      Est: €80 - €120

      Wim Bos (1906-1977) Harbor view with boats on steam and moored three-master, canvas 60x100 cm

      Derksen Veilingbedrijf
    • WIM BOS
      Feb. 06, 2024

      WIM BOS

      Est: €80 - €120

      Wim Bos (1906-1977) Harbor view with many ships on steam, canvas 60x101 cm

      Derksen Veilingbedrijf
    • Wim Bos (1906-1977)
      Dec. 14, 2023

      Wim Bos (1906-1977)

      Est: €80 - €160

      Wim Bos (1906-1977) ‘Bedrijvigheid in de haven van Rotterdam', gesigneerd ‘Wim Bos’ l.o.

      Vendu Rotterdam
    • Wim Bos (1906-1977)
      Dec. 14, 2023

      Wim Bos (1906-1977)

      Est: €100 - €200

      Wim Bos (1906-1977) ‘Havengezicht Rotterdam’, gesigneerd ‘Wim Bos’ r.o.

      Vendu Rotterdam
    • Wim Bos (1906-1977)
      Dec. 14, 2023

      Wim Bos (1906-1977)

      Est: €100 - €200

      Wim Bos (1906-1977) Klipper in de haven van Rotterdam, gesigneerd r.o.

      Vendu Rotterdam
    • WIM BOS (1906-1977)
      Nov. 21, 2023

      WIM BOS (1906-1977)

      Est: €100 - €200

      Derksen Veilingbedrijf
    • WIM BOS (ROTTERDAM 1906 - 1974 HAARLEM), VIEW OF THE ROTTERDAM HARBOR WITH GRAIN ELEVATORS
      Nov. 08, 2023

      WIM BOS (ROTTERDAM 1906 - 1974 HAARLEM), VIEW OF THE ROTTERDAM HARBOR WITH GRAIN ELEVATORS

      Est: €50 - €70

      Wim Bos (Rotterdam 1906 - 1974 Haarlem), View of the Rotterdam harbor with grain elevators. signed (bottom right). Charcoal heightened with white and watercolor on paper. 50 x 70 cm.

      Medusa Auctioneers
    • WIM BOS (1906 - 1974) POSSIBLE, VIEW OF THE ROTTERDAM HARBOR WITH GRAIN ELEVATORS, SIGNED (BOTTOM RIGHT), OIL ON CANVAS.
      Nov. 08, 2023

      WIM BOS (1906 - 1974) POSSIBLE, VIEW OF THE ROTTERDAM HARBOR WITH GRAIN ELEVATORS, SIGNED (BOTTOM RIGHT), OIL ON CANVAS.

      Est: €40 - €60

      Wim Bos (1906 - 1974) possible, View of the Rotterdam harbor with grain elevators, signed (bottom right), oil on canvas. 60 x 100 cm.

      Medusa Auctioneers
    • Wim Bos (1906-1977)
      Oct. 12, 2023

      Wim Bos (1906-1977)

      Est: €50 - €100

      Wim Bos (1906-1977) Een compositie van de Rotterdamse haven, gesigneerd r.o.

      Vendu Rotterdam
    • Wim Bos (1906-1977)
      Oct. 12, 2023

      Wim Bos (1906-1977)

      Est: €50 - €100

      Wim Bos (1906-1977) ‘Visserskotten op zee’, gesigneerd ‘Wim Bos’ l.o.

      Vendu Rotterdam
      Sep. 25, 2023

      Est: €120 - €300

      Wim Bos (1906-1977), oil on canvas, Harbor view, sig. b.r., dim. 100 x 77 cm (with frame 115 x 95 cm)

      Venduehuis Dickhaut Maastricht
    • WIM BOS
      Sep. 19, 2023

      WIM BOS

      Est: €100 - €150

      Wim Bos (1906-1977) Harbor view with many ships including a three-master, canvas 80x100 cm in a gold-coloured frame, outer dimensions are 94x114 cm

      Derksen Veilingbedrijf
    • Wim Bos (1906-1977)
      Aug. 24, 2023

      Wim Bos (1906-1977)

      Est: €100 - €200

      ‘Visserskotten op zee’, gesigneerd ‘Wim Bos’ l.o.

      Vendu Rotterdam
    • Wim Bos (1906-1977)
      Aug. 24, 2023

      Wim Bos (1906-1977)

      Est: €100 - €200

      "Zicht op de haven met graanelevator te Rotterdam", gesigneerd r.o.

      Vendu Rotterdam
    • Wim Bos (1906-1977)
      Aug. 24, 2023

      Wim Bos (1906-1977)

      Est: €200 - €400

      “Havengezicht”, gesigneerd r.o.

      Vendu Rotterdam
    • Wim Bos (1906-1977)
      Aug. 24, 2023

      Wim Bos (1906-1977)

      Est: €200 - €400

      “Bedrijvigheid in de Haven”, gesigneerd r.o.

      Vendu Rotterdam
    • WIM BOS
      Jul. 04, 2023

      WIM BOS

      Est: €150 - €250

      Derksen Veilingbedrijf
    • WIM BOS
      Jul. 04, 2023

      WIM BOS

      Est: €100 - €200

      Wim Bos (1906-1977) Harbor view with many ships, canvas 60x100 cm

      Derksen Veilingbedrijf
    • Wim Bos (1906-1977)
      Jun. 15, 2023

      Wim Bos (1906-1977)

      Est: €100 - €200

      Wim Bos (1906-1977) Gezicht op de Lutherse kerk te Rotterdam. Afmeting paneel 33 x 40,5 cm.

      Vendu Rotterdam
    • Wim Bos (1906-1977)
      Jun. 12, 2023

      Wim Bos (1906-1977)

      Est: €200 - €400

      Wim Bos (1906-1977) oil on canvas Harbor view sig. b.r. dim. 100 x 77 cm (with frame 115 x 95 cm)

    • Wim Bos (1906-1977)
      Apr. 20, 2023

      Wim Bos (1906-1977)

      Est: €50 - €100

      Havengezicht, gesigneerd r.o.

      Vendu Rotterdam
    • Wim Bos (1906-1977)
      Apr. 20, 2023

      Wim Bos (1906-1977)

      Est: €50 - €100

      Schepen op het water, gesigneerd r.o.

      Vendu Rotterdam
    • WIM BOS
      Apr. 18, 2023

      WIM BOS

      Est: €200 - €400

      Derksen Veilingbedrijf
    • WIM BOS
      Apr. 18, 2023

      WIM BOS

      Est: €100 - €150

      Wim Bos (1906-1977) Activity in the harbor, canvas 60x100 (without frame)

      Derksen Veilingbedrijf
    • WIM BOS
      Apr. 18, 2023

      WIM BOS

      Est: €200 - €400

      Derksen Veilingbedrijf
    • WILLEM BOS (1906-1977), DUTCH MARINE PAINTER, CARGO SHIPS IN THE PORT OF ROTTERDAM, OIL ON LWD,
      Apr. 04, 2023

      WILLEM BOS (1906-1977), DUTCH MARINE PAINTER, CARGO SHIPS IN THE PORT OF ROTTERDAM, OIL ON LWD,

      Willem Bos (1906-1977), Dutch marine painter, Cargo ships in the port of Rotterdam, oil on lwd, signed ''Wim Bos'' lower right, 40 x 80 cm, framed 63 x 103 cm Willem Bos (1906-1977), niederländischer Marinemaler, Frachtschiffe im Hafen von Rotterdam, Öl auf Lwd, u. re. sign. ''Wim Bos'', 40 x 80 cm, ger. 63 x 103 cm

    • Wim Bos (1906 - 1977) Het lossen van de driemaster
      Mar. 20, 2023

      Wim Bos (1906 - 1977) Het lossen van de driemaster

      Est: €100 - €150

      Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd. B 40 x 50 cm / 53 x 63 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Wim Bos (1906-1974) Zeegezciht met zeilboten, gesigneerd links midden, krijt en aquarel op papier, 5
      Feb. 28, 2023

      Wim Bos (1906-1974) Zeegezciht met zeilboten, gesigneerd links midden, krijt en aquarel op papier, 5

      Est: €75 - €150

      Wim Bos (1906-1974) Zeegezciht met zeilboten, gesigneerd links midden, krijt en aquarel op papier, 51 x 69 cm

      Veilinghuis Van Spengen
    • Wim Bos (1906-1977) Twee composities van de Rotterdamse haven, gesigneerd l.o.
      Feb. 16, 2023

      Wim Bos (1906-1977) Twee composities van de Rotterdamse haven, gesigneerd l.o.

      Est: €50 - €100

      Twee composities van de Rotterdamse haven, gesigneerd l.o.

      Vendu Rotterdam
    • Wim Bos (1906-1977) Havengezicht. Gesigneerd r.o.
      Feb. 16, 2023

      Wim Bos (1906-1977) Havengezicht. Gesigneerd r.o.

      Est: €100 - €200

      Havengezicht. Gesigneerd r.o.

      Vendu Rotterdam
    • Willem Bos (1906-1977) Willem Bos (1906-1977), 'Havengezicht Rotterdam', gesigneerd 'Wim Bos' r.o.
      Feb. 16, 2023

      Willem Bos (1906-1977) Willem Bos (1906-1977), 'Havengezicht Rotterdam', gesigneerd 'Wim Bos' r.o.

      Est: €50 - €100

      Willem Bos (1906-1977), 'Havengezicht Rotterdam', gesigneerd 'Wim Bos' r.o.

      Vendu Rotterdam
    • Wim Bos, Rotterdam harbor with cargo ships
      Jan. 12, 2023

      Wim Bos, Rotterdam harbor with cargo ships

      Wim Bosch. 1906 - 1977. Port of Rotterdam with cargo ships. Oil on canvas. Dimensions: H 60 x W 100 cm. In good condition.

      Twents Veilinghuis
    • Wim Bos (1906-1977)
      Dec. 15, 2022

      Wim Bos (1906-1977)

      Est: €100 - €200

      Een olieverf op doek met bedrijfsnijverheid in de Rotterdamse haven met stoomboten en hijskranen in de verte. Afmeting: 58,5 x 98,5 cm.

      Vendu Rotterdam
    • Willem Bos (1906-1977)
      Dec. 15, 2022

      Willem Bos (1906-1977)

      Est: €100 - €200

      'Havengezicht van Rotterdam', gesigneerd 'Wim Bos' r.o.

      Vendu Rotterdam
    • Willem Bos (1906-1977)
      Dec. 15, 2022

      Willem Bos (1906-1977)

      Est: €100 - €200

      'Haven van Rotterdam vanaf de kade gezien', gesigneerd r.o.

      Vendu Rotterdam
    • Wim Bos (1906-1977) Boten te water met zicht op de molens van Kinderdijk. Olieverf op canvas. Gesigneerd r.o.
      Oct. 20, 2022

      Wim Bos (1906-1977) Boten te water met zicht op de molens van Kinderdijk. Olieverf op canvas. Gesigneerd r.o.

      Est: €100 - €200

      Boten te water met zicht op de molens van Kinderdijk. Olieverf op canvas. Gesigneerd r.o.

      Vendu Rotterdam
    • Willem Bos (1906 - 1977) Een Rotterdams havengezicht met stoomschip en roeibootjes, gesigneerd linksonder.
      Oct. 20, 2022

      Willem Bos (1906 - 1977) Een Rotterdams havengezicht met stoomschip en roeibootjes, gesigneerd linksonder.

      Est: €100 - €200

      Een Rotterdams havengezicht met stoomschip en roeibootjes, gesigneerd linksonder.

      Vendu Rotterdam
    • Wim Bos, Dutch flat-bottomed boats at sea
      Jul. 07, 2022

      Wim Bos, Dutch flat-bottomed boats at sea

      Wim Bos. 1906 - 1977. Dutch flat-bottomed boats at sea. Mixed media on paper. Dimensions: H 42 x W 70 cm. In good condition.

      Twents Veilinghuis
    • WIM BOS (1906-1977)
      Jul. 05, 2022

      WIM BOS (1906-1977)

      Est: €50 - €100

      Wim Bos (1906-1977) Harbor view with many ships, canvas 50x70 cm (canvas must be stretched)

      Derksen Veilingbedrijf
      Apr. 07, 2022

      Twents Veilinghuis