Pieternella Wilhelmina Bosman Sold at Auction Prices

Painter, Water colorist

    • Lili Pieter van Leer (1905-1966) 2 werken op papier, 'Landschap', gesigneer
      Oct. 01, 2024

      Lili Pieter van Leer (1905-1966) 2 werken op papier, 'Landschap', gesigneer

      Est: €75 - €150

      Lili Pieter van Leer (1905-1966) 2 werken op papier, 'Landschap', gesigneerd r.o., aquarel, 38,5 x 48 cm; en 'Landschap, met atelierstempel r.o., aquarel, 36,5 x 46 cm

      Veilinghuis Van Spengen
    • Lili Pieter van Leer (1905-1966) 3 werken op papier, 'Dorpsgezicht', gesign
      Oct. 01, 2024

      Lili Pieter van Leer (1905-1966) 3 werken op papier, 'Dorpsgezicht', gesign

      Est: €100 - €200

      Lili Pieter van Leer (1905-1966) 3 werken op papier, 'Dorpsgezicht', gesigneerd en gedateerd r.o. '55, aquarel, 29,8 x 38,2 cm; 'Paarden in de wei', ongesigneerd, inkt en aquarel,  22 x 30 cm; 'Le Donjon', met atelierstempel r.o., inkttekening, 42 x 29,5 cm

      Veilinghuis Van Spengen
    • Lili Pieter van Leer (1905-1966) 2 werken op papier, 'Interieur Rue Dulud',
      Oct. 01, 2024

      Lili Pieter van Leer (1905-1966) 2 werken op papier, 'Interieur Rue Dulud',

      Est: €75 - €150

      Lili Pieter van Leer (1905-1966) 2 werken op papier, 'Interieur Rue Dulud', gesigneerd r.o., aquarel, 45 x 33,5 cm; en 'Des Arbres', gesigneerd en gedateerd r.o. '54, aquarel, 30,5 x 39 cm

      Veilinghuis Van Spengen
    • Lili Pieter van Leer (1905-1966) Portret van een dame en profil, gesig
      Mar. 01, 2022

      Lili Pieter van Leer (1905-1966) Portret van een dame en profil, gesig

      Est: €150 - €200

      Lili Pieter van Leer (1905-1966) Portret van een dame en profil, gesigneerd en gedateerd r.o. Lily Bosman (meisjesnaam) 1925, krijttekening, 57 x 39 cm, en op verso een krijttekening van een man en profil

      Veilinghuis Van Spengen
    • Leer, L.P. van (1905-1966). Camargue.
      Nov. 26, 2020

      Leer, L.P. van (1905-1966). Camargue.

      Est: €70 - €90

      Leer, L.P. van (1905-1966). Camargue. Drawing, brush and ink on japanese paper, ±6,3x45,2 cm., signed ''P'' (partly under passepartout) in lower right corner, w. stamp ''Atelier V.L.'' in lower corner. - Sl. browned. = This work was featured in the publication ''Lili Pieter van Leer, 1905-1966'' by J.P. Crespelle and Charles Wentinck (Paris, 1967) as ''Polder en Zélande'', however it was sold previously under the title ''Camargue''.

      Bubb > Kuyper: Auctioneers of Books, Fine Arts & Manuscripts
    • VAN LEER , Lili Pieter (1905-1966)
      Jun. 24, 2018

      VAN LEER , Lili Pieter (1905-1966)

      Est: €80 - €100

      VAN LEER , Lili Pieter (1905-1966) " Marine" Huile sur toile signée en bas à droite. H : 44 cm L : 61 cm

      Legia-Auction
    • Lili Pieter van Leer (1905-1966)
      Dec. 20, 2017

      Lili Pieter van Leer (1905-1966)

      Est: €100 - €150

      'Huis van Grandval', 'Paysage avec maison' 'Plage a Sanary' (2x). waarvan 2 rechtsonder get. gemengde techniek op papier, 24x32,5 cm, 23x33,5 cm en 24x37 cm (2x) Herkomst: voorheen bij E.J. van Wisselingh & Co, Valkeveenselaan, Naarden, Nrs. A 43, A 47, A 6153 en A 6154.

      Dec. 20, 2017

      Est: €100 - €150

      'Sanary' (1947), 'Vue d'une ville', en 'Hauts Fourneax'. twee gesigneerd aquarel/inkt (3), 36,5x30 cm, 30x45 cm en 27x39 cm Herkomst: voorheen bij E.J. van Wisselingh & Co, Valkeveenselaan, Naarden, Nrs T270, T/A 294 en A 6156.

      Dec. 20, 2017

      Est: €80 - €120

      'Leonoor Fini' rechtsonder get. en gedateerd '50. tevens linksonder atelierstempel. gemengde techniek op papier, 35,5x25,5 cm Herkomst: voorheen bij E.J. van Wisselingh & Co, Valkeveenselaan, Naarden, Nr. A/T 6642.

      Dec. 20, 2017

      Est: €80 - €120

      'Nu' linksonder get. inktschildering op papier, 57x37 cm Herkomst: voorheen bij E.J. van Wisselingh & Co, Valkeveenselaan, Naarden, Nr. T 6637.

      Dec. 20, 2017

      Est: €100 - €150

      'Maison d'Amsterdam' rechtsonder get. en gedateerd '54 olieverf op papier, 36,5x51,5 cm Herkomst: voorheen bij E.J. van Wisselingh & Co, Valkeveenselaan, Naarden, Nr. S 6174.

      Dec. 20, 2017

      Est: €150 - €300

      'Interieur Rue J. Dullud, Neuilly' rechtsonder get. olieverf op doek, 32x40 cm Herkomst: voorheen bij E.J. van Wisselingh & Co, Valkeveenselaan, Naarden, nr. S 6181.

      Dec. 20, 2017

      Est: €150 - €300

      'Hauts Forneaux' rechtsonder get. olieverf op schilderskarton, 36,5x53 cm Herkomst: voorheen bij E.J. van Wisselingh & Co, Valkeveenselaan, Naarden, nr. S 6172.