Renaat Bosschaert Sold at Auction Prices

Painter, Sculptor

      • Renaat BOSSCHAERT (1938-2007) 'Beguinage of Bruges'. (W:90 x H:80 cm)
        Sep. 11, 2024

        Renaat BOSSCHAERT (1938-2007) 'Beguinage of Bruges'. (W:90 x H:80 cm)

        Est: €240 - €340

        Renaat BOSSCHAERT (1938-2007) 'Beguinage of Bruges' Oil on board.  Signed lower right.  Dimensions: (W:90 x H:80 cm)

        Flanders Auctions
      • Renaat BOSSCHAERT (1938-2007) 'Grobbendonk, Bonaparte Dok', 3 paintings, oil on panel. (W:32 x H:40 cm)
        Jan. 25, 2023

        Renaat BOSSCHAERT (1938-2007) 'Grobbendonk, Bonaparte Dok', 3 paintings, oil on panel. (W:32 x H:40 cm)

        Est: €200 - €300

        Renaat BOSSCHAERT (1938-2007) 'Grobbendonk, Bonaparte Dok', 3 paintings, oil on panel.

        Flanders Auctions
      • Renaat BOSSCHAERT (1938-2007) 'Abstract Sculpture' glazed ceramics for Perignem. (H: 33 cm)
        Sep. 22, 2022

        Renaat BOSSCHAERT (1938-2007) 'Abstract Sculpture' glazed ceramics for Perignem. (H: 33 cm)

        Est: €150 - €250

        Renaat BOSSCHAERT (1938-2007) 'Abstract Sculpture' made of glazed ceramics for Perignem. Marked on the back. Dimensions without the base.  Dimensions: (H: 33 cm)

        Flanders Auctions
      • Renaat BOSSCHAERT (1938-2007) 'Sculpture' made of stone. (L:18 x W:21 x H:37 cm)
        Jun. 16, 2022

        Renaat BOSSCHAERT (1938-2007) 'Sculpture' made of stone. (L:18 x W:21 x H:37 cm)

        Est: €200 - €300

        Renaat BOSSCHAERT (1938-2007) 'Sculpture' made of stone. Not signed.

        Flanders Auctions
      • Renaat BOSSCHAERT (1938-2007) 'Abstract Sculpture' glazed ceramics (H:33 cm)
        Jun. 16, 2022

        Renaat BOSSCHAERT (1938-2007) 'Abstract Sculpture' glazed ceramics (H:33 cm)

        Est: €200 - €300

        Renaat BOSSCHAERT (1938-2007) 'Abstract Sculpture' made of glazed ceramics. Marked on the back. Dimensions without the base.

        Flanders Auctions
      • BOSSCHAERT, Renaat (1938-2007)
        Mar. 18, 2022

        BOSSCHAERT, Renaat (1938-2007)

        Est: €70 - €90

        Verzameling van 8 gravures 1. Ets (16 x 13 cm), get. mid. onder, ex. 64/200. 2. 'Spui, Lier', ets (12.5 x 10.5 cm), get. 3. 'Bomen', ets (20 x 11.5 cm), get. 4. 'Brugs huisje', houtsn. (17.5 x 13 cm), get. 5. 'Perkpolder', litho (21 x 16.5 cm), get. 6. 'Bloemen', ets (21.5 x 12.5 cm), get. 7. 'Bloem', ets (6.5 x 4 cm), get. 8. 'Roos', ets (19.5 x 13 cm), get. Alle werken zijn ingelijst

        Auctions Van de Wiele
        Mar. 18, 2022

        Est: €60 - €90

        Verzameling van 3 aquarellen en twee tekeningen 1. Aquarel (14.5 x 11 cm) 'Vlisinghe, Brugge', getek. rechts onder. 2. Aquarel (15.5 x 11.5 cm) 'Kerk Brugge', getek. rechts onder. 3. Aquarel (13.5 x 10.5 cm), 'Kerkje', get. rechts onder. 4. Tekening (11 cm), 'Vogeltje', get. onderaan. 5. Sepiatekening (32 x 26 cm), get. rechts onder. Alle stukken zijn uniform ingelijst

        Auctions Van de Wiele
      • Renaat BOSSCHAERT (1938-2007), an abstract composition, 'City view', oil on panel. (100 x 65 cm)
        May. 23, 2021

        Renaat BOSSCHAERT (1938-2007), an abstract composition, 'City view', oil on panel. (100 x 65 cm)

        Est: €50 - €100

        Flanders Auctions
      • BOSSCHAERT, Renaat
        Oct. 10, 2020

        BOSSCHAERT, Renaat

        Est: €140 - €220

        Guido Gezelle, jubeljaar 1980. Map (40 x 30 cm), met inleiding C. D'HAEN, 5 houtgravures, ex. 70/200. Uitg. kaft. Bijgevoegd: BONNEURE, F. - Bruggewaarts. Brugge, 1981. Map met 5 houtgr. Bosschaert, ex. 40/300. Uitg. kaft + VAN WILDERODE - Brugge. 1992. Map met tekst en 8 gesign. houtsneden van Bosschaert, ex. 23/125. + '10 windmolens in en om Brugge'. Map met 10 houtsneden van Bosschaert (1995) + FONTIER, Jaak '4maal 6 haiku's'. Brugge, 2003. Map met tekst en 7 linosneden door Bosschaert. Alles in potlood getekend door auteur en kunstenaar in potlood. Ex.35/48. (5)

        Auctions Van de Wiele
      • GEZELLE, Guido [Gedichten. Geïllustreerd met 7 hou
        Dec. 14, 2018

        GEZELLE, Guido [Gedichten. Geïllustreerd met 7 hou

        Est: €120 - €200

        GEZELLE, Guido [Gedichten. Geïllustreerd met 7 houtsneden door Renaat Bosschaert]. Brugge R. Bosschaert 1986 Folio, [8] dubbele bladen. Los in grijze map. Mooi ex. Bibliofiele uitgave van 7 gedichten van Guido Gezelle, met een voorwoord van A. Keersmaekers en gedrukt op de handpers van R. Bosschaert, in verschillende types. Oplage van 200 genum. & gesign. ex. op velijn van Arches (nr. 123). Geïll. met 7 houtsneden door Renaat Bosschaert, telkens afgedrukt tegenover het gedicht. Ref. P. Piron I, p. 124: Oostende 1938-2006, figuratief schilder, graficus, tekenaar, illustrator. Drukte zijn etsen en houtsneden eigenhandig af en verzorgde tevens bibliofiele uitgaven. Bijgevoegd: Id. - Kerkhofblommen. Leuven, K. Peeters, 1876. 8vo. Genaaid. Ongeopend ex. - Id. - Kerkhofblommen. Vijfde merkelijk verbeterde uitgave. Gent, S. Leliaert, A. Siffer, e.a., 1888. 8vo. Groen half leder met hoeken, orig. omslagen bewaard. - Id. - Kerkhofblommen. Zesde, vermeerderde uitgave. Roeselare, J. De Meester, 1892. 8vo. Rood half textiel met hoeken, orig. omslagen bewaard. (4 vol.)

        Arenberg Auctions