Luc Boudens - Een verzameling van vier uitgaven: - Vrienden voor het leven/ Een zwanezang. Wildert, 1993. 4to. Ex. nr. I van de vijf Romeins gen. en gesigneerde ex. Alle illustraties (door de auteur) getekend en gedateerd in potlood. Los bijgevoegd: proefvel met annotatie en aantekeningen in rode bic; fotografisch cliché voor twee illustraties. Bijgebonden: prospectus voor deze uitgave. Orig. gekartonneerde band, foedraal bekleefd met deel van orig. kaft. Bijgevoegd: Idem. Ex. nr. 1 van de 50 Arabisch gen. ex. Los bijgevoegd: prospectus voor deze uitgave. Ingenaaid onder orig. omslag. - Betere tijden lachen ons toe/ nieuwe gedichten. Kalmthout, 2009. Gr. 8vo. Ex. nr. 1 van de 60 gen. en gesigneerde ex. Orig. gekartonneerde band (enig exemplaar), bedrukt foedraal. Bijgevoegd: Idem: Ex. nr. 43. Los onder orig. geïll. omslag, bedrukt foedraal. - Hoofse Brieven/ met tekeningen van de auteur. Kalmthout, 2018. 8vo. Ex. nr. I van de tien Romeins gen. en gesigneerde ex. Orig. volle geïll. perkamenten band, vlakke rug, bedrukt foedraal. Bijgevoegd: Idem. Ex. nr. 1 van de 40 Arabisch gen. en gesigneerde ex. Los bijgevoegd: prospectus voor deze uitgave. - Ik heb de zon zien zakken/ met lino's van Isabelle Vandenabeele. Kalmthout, 2020. Kl. 8vo. Ex. nr. I van de tien Romeins gen. ex., waarvan alle lino's met de hand gehoogd en een extra illustratie. Los bijgevoegd: 1 vel met alle zeven lino's op afgedrukt in zwart. Alle getiteld in rode bic; prospectus voor deze uitgave. Orig. volle perkamenten band, vlakke rug. Bijgevoegd: Idem. Ex. nr. 1 van de 40 Arabisch gen. en gesigneerde ex. Met opdracht van de illustrator aan Boris Rousseeuw. Orig. geïll. gekartonneerde band, bedrukt foedraal. Description FR Luc Boudens - Een verzameling van vier uitgaven: - Vrienden voor het leven/ Een zwanezang. Wildert, 1993. 4to. Ex. nr. I van de vijf Romeins gen. en gesigneerde ex. Alle illustraties (door de auteur) getekend en gedateerd in potlood. Los bijgevoegd: proefvel met annotatie en aantekeningen in rode bic; fotografisch cliché voor twee illustraties. Bijgebonden: prospectus voor deze uitgave. Orig. gekartonneerde band, foedraal bekleefd met deel van orig. kaft. Bijgevoegd: Idem. Ex. nr. 1 van de 50 Arabisch gen. ex. Los bijgevoegd: prospectus voor deze uitgave. Ingenaaid onder orig. omslag. - Betere tijden lachen ons toe/ nieuwe gedichten. Kalmthout, 2009. Gr. 8vo. Ex. nr. 1 van de 60 gen. en gesigneerde ex. Orig. gekartonneerde band (enig exemplaar), bedrukt foedraal. Bijgevoegd: Idem: Ex. nr. 43. Los onder orig. geïll. omslag, bedrukt foedraal. - Hoofse Brieven/ met tekeningen van de auteur. Kalmthout, 2018. 8vo. Ex. nr. I van de tien Romeins gen. en gesigneerde ex. Orig. volle geïll. perkamenten band, vlakke rug, bedrukt foedraal. Bijgevoegd: Idem. Ex. nr. 1 van de 40 Arabisch gen. en gesigneerde ex. Los bijgevoegd: prospectus voor deze uitgave. - Ik heb de zon zien zakken/ met lino's van Isabelle Vandenabeele. Kalmthout, 2020. Kl. 8vo. Ex. nr. I van de tien Romeins gen. ex., waarvan alle lino's met de hand gehoogd en een extra illustratie. Los bijgevoegd: 1 vel met alle zeven lino's op afgedrukt in zwart. Alle getiteld in rode bic; prospectus voor deze uitgave. Orig. volle perkamenten band, vlakke rug. Bijgevoegd: Idem. Ex. nr. 1 van de 40 Arabisch gen. en gesigneerde ex. Met opdracht van de illustrator aan Boris Rousseeuw. Orig. geïll. gekartonneerde band, bedrukt foedraal. Beschrijving NL Luc Boudens - Een verzameling van vier uitgaven: - Vrienden voor het leven/ Een zwanezang. Wildert, 1993. 4to. Ex. nr. I van de vijf Romeins gen. en gesigneerde ex. Alle illustraties (door de auteur) getekend en gedateerd in potlood. Los bijgevoegd: proefvel met annotatie en aantekeningen in rode bic; fotografisch cliché voor twee illustraties. Bijgebonden: prospectus voor deze uitgave. Orig. gekartonneerde band, foedraal bekleefd met deel van orig. kaft. Bijgevoegd: Idem. Ex. nr. 1 van de 50 Arabisch gen. ex. Los bijgevoegd: prospectus voor deze uitgave. Ingenaaid onder orig. omslag. - Betere tijden lachen ons toe/ nieuwe gedichten. Kalmthout, 2009. Gr. 8vo. Ex. nr. 1 van de 60 gen. en gesigneerde ex. Orig. gekartonneerde band (enig exemplaar), bedrukt foedraal. Bijgevoegd: Idem: Ex. nr. 43. Los onder orig. geïll. omslag, bedrukt foedraal. - Hoofse Brieven/ met tekeningen van de auteur. Kalmthout, 2018. 8vo. Ex. nr. I van de tien Romeins gen. en gesigneerde ex. Orig. volle geïll. perkamenten band, vlakke rug, bedrukt foedraal. Bijgevoegd: Idem. Ex. nr. 1 van de 40 Arabisch gen. en gesigneerde ex. Los bijgevoegd: prospectus voor deze uitgave. - Ik heb de zon zien zakken/ met lino's van Isabelle Vandenabeele. Kalmthout, 2020. Kl. 8vo. Ex. nr. I van de tien Romeins gen. ex., waarvan alle lino's met de hand gehoogd en een extra illustratie. Los bijgevoegd: 1 vel met alle zeven lino's op afgedrukt in zwart. Alle getiteld in rode bic; prospectus voor deze uitgave. Orig. volle perkamenten band, vlakke rug. Bijgevoegd: Idem. Ex. nr. 1 van de 40 Arabisch gen. en gesigneerde ex. Met opdracht van de illustrator aan Boris Rousseeuw. Orig. geïll. gekartonneerde band, bedrukt foedraal.
Luc Boudens - Een verzameling van vier uitgaven: - De zeemeerman en zeven anderen. Wildert, 1990. 4to. Suite van acht linosneden. Alle getiteld in potlood en gedateerd. Een van de 26 geletterde ex., ex. A, gesigneerd onder het colofon. Onder orig. omslag. Bijgevoegd: Originele ontwerptekening voor de cover. Zwarte bic. Met annotaties in potlood. En: Vier handgeschreven brieven van Boudens aan Rousseeuw, m.b.t. de uitgave. - Op een kameel gezeten. Wildert, 1990. 8vo. Een van de 50 met de hand gen. en gesigneerde ex., nr. 1. Speciaal ex. met voorin extra ingebonden een lino ('Tafel, paravent en Herenschip', twee prospectussen, 'Het echte colofon'. Achteraan los bijgevoegd: twee linosneden, een prospectus en een brief van Boudens aan Rousseeuw met als hoofding 'Luc Boudens/ Het zijn lange dagen/ Dedalus'. - Een man van eigen maaksel. Wildert, 1991. Een van de vijf met hand Romeins gen. en gebonden ex., nr. I. Bijgebonden: Prospectus voor de uitgave. Los bijgevoegd: Linosnede, gedrukt op enveloppe. En: proefdruk (deels) voor het colofon. Orig. gekartonneerde band, foedraal. Bijgevoegd: Idem. Een van 50 met de hand Arabisch gen. en ingenaaide ex., nr. 1. Los bijgevoegd: Orig. tekening met bijhorende brief van Boudens aan Rousseeuw; handgeschreven versie van het colofon; prospectus; Orig. ontwerptekening voor het slotvignet. - Laat maar waaien. Wildert, 1995. 8vo. Ex. nr. I van de vijf Romeins gen. en gesigneerde ex. Los bijgevoegd: handgeschreven brief van Boudens m.b.t. deze uitgave (illustraties), 1p. 4to, recto beschreven; fotografisch cliché van de illustratie voor de band; proefdruk voor het prospectus, met talrijke correcties en annotatie '1e proef 13/4/95'; prospectus voor deze uitgave. Orig. volle geïll. perkamenten kaft, foedraal bekleefd met omslag van ingenaaide ex. Bijgevoegd: Idem. ex. nr. 1 van de 50 Arabisch gen. en gesigneerde ex. Los bijgevoegd: prospectus. Description FR Luc Boudens - Een verzameling van vier uitgaven: - De zeemeerman en zeven anderen. Wildert, 1990. 4to. Suite van acht linosneden. Alle getiteld in potlood en gedateerd. Een van de 26 geletterde ex., ex. A, gesigneerd onder het colofon. Onder orig. omslag. Bijgevoegd: Originele ontwerptekening voor de cover. Zwarte bic. Met annotaties in potlood. En: Vier handgeschreven brieven van Boudens aan Rousseeuw, m.b.t. de uitgave. - Op een kameel gezeten. Wildert, 1990. 8vo. Een van de 50 met de hand gen. en gesigneerde ex., nr. 1. Speciaal ex. met voorin extra ingebonden een lino ('Tafel, paravent en Herenschip', twee prospectussen, 'Het echte colofon'. Achteraan los bijgevoegd: twee linosneden, een prospectus en een brief van Boudens aan Rousseeuw met als hoofding 'Luc Boudens/ Het zijn lange dagen/ Dedalus'. - Een man van eigen maaksel. Wildert, 1991. Een van de vijf met hand Romeins gen. en gebonden ex., nr. I. Bijgebonden: Prospectus voor de uitgave. Los bijgevoegd: Linosnede, gedrukt op enveloppe. En: proefdruk (deels) voor het colofon. Orig. gekartonneerde band, foedraal. Bijgevoegd: Idem. Een van 50 met de hand Arabisch gen. en ingenaaide ex., nr. 1. Los bijgevoegd: Orig. tekening met bijhorende brief van Boudens aan Rousseeuw; handgeschreven versie van het colofon; prospectus; Orig. ontwerptekening voor het slotvignet. - Laat maar waaien. Wildert, 1995. 8vo. Ex. nr. I van de vijf Romeins gen. en gesigneerde ex. Los bijgevoegd: handgeschreven brief van Boudens m.b.t. deze uitgave (illustraties), 1p. 4to, recto beschreven; fotografisch cliché van de illustratie voor de band; proefdruk voor het prospectus, met talrijke correcties en annotatie '1e proef 13/4/95'; prospectus voor deze uitgave. Orig. volle geïll. perkamenten kaft, foedraal bekleefd met omslag van ingenaaide ex. Bijgevoegd: Idem. ex. nr. 1 van de 50 Arabisch gen. en gesigneerde ex. Los bijgevoegd: prospectus. Beschrijving NL Luc Boudens - Een verzameling van vier uitgaven: - De zeemeerman en zeven anderen. Wildert, 1990. 4to. Suite van acht linosneden. Alle getiteld in potlood en gedateerd. Een van de 26 geletterde ex., ex. A, gesigneerd onder het colofon. Onder orig. omslag. Bijgevoegd: Originele ontwerptekening voor de cover. Zwarte bic. Met annotaties in potlood. En: Vier handgeschreven brieven van Boudens aan Rousseeuw, m.b.t. de uitgave. - Op een kameel gezeten. Wildert, 1990. 8vo. Een van de 50 met de hand gen. en gesigneerde ex., nr. 1. Speciaal ex. met voorin extra ingebonden een lino ('Tafel, paravent en Herenschip', twee prospectussen, 'Het echte colofon'. Achteraan los bijgevoegd: twee linosneden, een prospectus en een brief van Boudens aan Rousseeuw met als hoofding 'Luc Boudens/ Het zijn lange dagen/ Dedalus'. - Een man van eigen maaksel. Wildert, 1991. Een van de vijf met hand Romeins gen. en gebonden ex., nr. I. Bijgebonden: Prospectus voor de uitgave. Los bijgevoegd: Linosnede, gedrukt op enveloppe. En: proefdruk (deels) voor het colofon. Orig. gekartonneerde band, foedraal. Bijgevoegd: Idem. Een van 50 met de hand Arabisch gen. en ingenaaide ex., nr. 1. Los bijgevoegd: Orig. tekening met bijhorende brief van Boudens aan Rousseeuw; handgeschreven versie van het colofon; prospectus; Orig. ontwerptekening voor het slotvignet. - Laat maar waaien. Wildert, 1995. 8vo. Ex. nr. I van de vijf Romeins gen. en gesigneerde ex. Los bijgevoegd: handgeschreven brief van Boudens m.b.t. deze uitgave (illustraties), 1p. 4to, recto beschreven; fotografisch cliché van de illustratie voor de band; proefdruk voor het prospectus, met talrijke correcties en annotatie '1e proef 13/4/95'; prospectus voor deze uitgave. Orig. volle geïll. perkamenten kaft, foedraal bekleefd met omslag van ingenaaide ex. Bijgevoegd: Idem. ex. nr. 1 van de 50 Arabisch gen. en gesigneerde ex. Los bijgevoegd: prospectus.
LUC BOUDENS (°1960) 'Rondo voor Jespers' (2000). Zwarte bic, kleurpotlood en collage. Gemonogrammeerd in potlood. Getekend en getiteld op verso in rode stift. Een van de 25 hommages, in 'danspas', aan enkele avant garde grootmeesters, gemaakt bij een expo bij Antiquariaat/ Uitgeverij Jef Meert, 2000. In kader. 880 x 480 mm LUC BOUDENS (°1960) 'Rondo voor Jespers' (2000). Bic noir, crayon de couleurs et collage; Monogrammé. Encadré. 880 x 480 mm LUC BOUDENS (°1960) 'Rondo voor Jespers' (2000). Black ball point pen, colour pencil and collage. Initials in pencil. Signed and titled in red marker on the reverse. Framed. 880 x 480 mm
LUC BOUDENS (°1960) 'Sites' (2003) Gemengde techniek. Signatuur, datum en titel op verso. 530 x 390 mm LUC BOUDENS (°1960) 'Sites' (2003) Technique mixte. Signature, date et titre au revers. 530 x 390 mm LUC BOUDENS (°1960) 'Sites' (2003) Mixed media. Signature, date and title on the reverse. 530 x 390 mm
LUC BOUDENS (°1960) 'Mange!' (1991) Half relief in painted wood. Signed and dated on the reverse. In frame made by the artist. 'Mange!' (1991) Half-reliëf in hout, beschilderd. Getekend en gedateerd op verso. In eigenhandig gemaakte kader. 'Mange!' (1991) Reliëf en bois peint. Signé et daté au revers. Pris dans un cadre fabriqué par l'artiste-même.