Andriaan Johannes Petrus Boudewijnse Sold at Auction Prices

Painter, Etcher

  • Adriaan Boudewijnse (1862-1909)
    Jun. 20, 2013

    Adriaan Boudewijnse (1862-1909)

    Est: €80 - €120

    Adriaan Boudewijnse (1862-1909) Pottenbakker. Hierbij pastel plasgezicht Jan Staats van Kiewiet [3] aquarel, gesign. l.o., 57 x 40 cm. en pastel, gesign. r.o., 29 x 63 cm. Boudewijnse, Adriaan

    De Zwaan
  • Adriaan Boudewijnse Holland 1862-1909. Interiör
    Aug. 28, 2012

    Adriaan Boudewijnse Holland 1862-1909. Interiör

    Est: kr5,000 - kr6,000

    Auktionskammare Uppsala