Simon Buchbinder Sold at Auction Prices

Painter, Pastel Artist

    • Simon Buchbinder (1899 - 1969) Pronkgewaad van Jozef
      Mar. 20, 2023

      Simon Buchbinder (1899 - 1969) Pronkgewaad van Jozef

      Est: €100 - €150

      Pastel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1965. B 90 x 117 / 98 x 124 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Simon Buchbinder (1899 - 1969) Staand vrouwelijk naakt
      Mar. 20, 2023

      Simon Buchbinder (1899 - 1969) Staand vrouwelijk naakt

      Est: €80 - €120

      Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd B 100 x 60 / 66 x 105.5 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Simon Buchbinder (1899 - 1969) Vrouw in raam opening
      Mar. 20, 2023

      Simon Buchbinder (1899 - 1969) Vrouw in raam opening

      Olieverf op board, l.o. gesigneerd en gedateerd 1950. A/B 61.5 x 35.5 / 70.5 x 45 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
      Dec. 12, 2022

      Est: €200 - €400

      Simon Buchbinder (1899 - 1969) Pronkgewaad van Jozef Pastel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1965. B 90 x 117 / 98 x 124 cm 90 x 117 / 98 x 124 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
      Dec. 12, 2022

      Est: €150 - €250

      Simon Buchbinder (1899 - 1969) Staand vrouwelijk naakt Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd B 100 x 60 / 66 x 105.5 cm 100 x 60 / 66 x 105.5 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Simon Buchbinder (1899 - 1969) De mannequins
      Dec. 12, 2022

      Simon Buchbinder (1899 - 1969) De mannequins

      Est: €200 - €400

      Simon Buchbinder (1899 - 1969) De mannequins Olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd 1959 - enkele stukjes verf afgebladderd. B 100 x 77 / 104 x 82 cm 100 x 77 / 104 x 82 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Simon Buchbinder (1899 - 1969) Vrouw met parasol
      Dec. 12, 2022

      Simon Buchbinder (1899 - 1969) Vrouw met parasol

      Est: €150 - €250

      Simon Buchbinder (1899 - 1969) Vrouw met parasol Olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd 1958. A 78 x 69 / 83 x 74 cm 78 x 69 / 83 x 74 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
      Dec. 12, 2022

      Est: €100 - €150

      Simon Buchbinder (1899 - 1969) Vrouw in raam opening Olieverf op board, l.o. gesigneerd en gedateerd 1950. A/B 61.5 x 35.5 / 70.5 x 45 cm 61.5 x 35.5 / 70.5 x 45 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Simon Buchbinder (1899 - 1969) Man en vrouw
      Dec. 12, 2022

      Simon Buchbinder (1899 - 1969) Man en vrouw

      Est: €100 - €150

      Simon Buchbinder (1899 - 1969) Man en vrouw Olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd 1955 - beschadigingen langs de rand B 48 x 34.5 / 54 x 40.5 cm 48 x 34.5 / 54 x 40.5 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Simon Buchbinder (1899 - 1969) Vrouw van de schilder
      Dec. 12, 2022

      Simon Buchbinder (1899 - 1969) Vrouw van de schilder

      Est: €100 - €150

      Simon Buchbinder (1899 - 1969) Vrouw van de schilder Olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd 1946 - enkele stukjes verf afgebladderd. B 47 x 33.5 / 52.5 x 39 cm 47 x 33.5 / 52.5 x 39 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Simon Buchbinder (1899 - 1969) Stilleven met vis en citroen
      Dec. 12, 2022

      Simon Buchbinder (1899 - 1969) Stilleven met vis en citroen

      Est: €100 - €150

      Simon Buchbinder (1899 - 1969) Stilleven met vis en citroen Olieverf op doek, l.o. gesigneerd. A 30 x 40 / 39 x 49 cm 30 x 40 / 39 x 49 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Buchbinder, Simon, 1899-1969, Stillleben mit
      Oct. 27, 2012

      Buchbinder, Simon, 1899-1969, Stillleben mit

      Est: €150 - €180

      Buchbinder, Simon, 1899-1969, Stillleben mit Mörser, Buch, Obst und Blumen, Öl/Lwd, re. u. sign. und dat. 1946, ca. 60x 70cm, R.

    • Simon Buchbinder (Polish, 1899-1969)
      Mar. 25, 2004

      Simon Buchbinder (Polish, 1899-1969)

      Est: £2,000 - £3,000

      Portrait of a young girl, head and shoulders, dressed in Bavarian folk costume signed and inscribed 'S Buchbinder, München, 1893' (lower right) oil on canvas 13 x 10 in. (33 x 25.5 cm.) Painted in 1893