Willem (1913) Burger Sold at Auction Prices

Painter, Water colorist

    • Wim Burger (1913-1999)
      Aug. 29, 2018

      Wim Burger (1913-1999)

      Est: €300 - €400

      'Slapend dorp', olieverf op board, 59x49 cm linksonder get. en gedateerd 1973, en in dorso getiteld.