Hendrik van der (1769) Burgh Sold at Auction Prices

Painter, Lithographer

        • Hendrik van der Burgh (1769-1858) Frans verguld zilveren flacon met parelm
          Oct. 02, 2024

          Hendrik van der Burgh (1769-1858) Frans verguld zilveren flacon met parelm

          Est: €800 - €1,200

          Hendrik van der Burgh (1769-1858) Frans verguld zilveren flacon met parelmoeren panelen met gegraveerde voorstelling van vogels en bladmotieven, naar 17e eeuws voorbeeld, 2e helft 19e eeuw, hoogte 8.8 cm -collectie Garnman-Uijt den Bogaard- - afgebeeld in Parfüm und Flacons, Edmund Launert, 1985, p. 127 afb. 121

          Veilinghuis Van Spengen
        • Hendrick van der Burgh (1769-1858) - Lezende vrouw
          Feb. 28, 2024

          Hendrick van der Burgh (1769-1858) - Lezende vrouw

          Est: €1,000 - €1,500

          Hendrick van der Burgh (1769-1858) Lezende vrouw gesigneerd 'HVDBurgh' (linksonder) olieverf op paneel 43x37 cm (met lijst: 57x51 5 cm) Conditie: craquelé, inschilderings, vernis vergeeld, verder goed

        • Hendrik van der Burgh (1769-1858) Koreaanse rolschildering op papier met v
          Dec. 14, 2023

          Hendrik van der Burgh (1769-1858) Koreaanse rolschildering op papier met v

          Est: €200 - €300

          Hendrik van der Burgh (1769-1858) Koreaanse rolschildering op papier met voorstelling van bloesemboom, 19e eeuw, 220 x 72 cm

          Veilinghuis Van Spengen
        • Hendrik VAN DER BURGH [1769-1858]
          Dec. 10, 2023

          Hendrik VAN DER BURGH [1769-1858]

          Est: €200 - €400

          Painting oil on panel signed Hendrik VAN DER BURGH [1769-1858] "Kitchen interior with characters" dim. 27 x 36 cm. with frame 42 x 50 cm.

          Cnock Auctions
          Oct. 05, 2023

          Est: €300 - €500

          Veilinghuis Van Spengen
        • Hendrik van der Burgh (1769-1858) Stilleven met Chrysanten, gesigneerd l.b
          Jun. 27, 2023

          Hendrik van der Burgh (1769-1858) Stilleven met Chrysanten, gesigneerd l.b

          Est: €200 - €400

          Hendrik van der Burgh (1769-1858) Stilleven met Chrysanten, gesigneerd l.b. Ant. Heymans, olieverf op paneel, 40 x 50 cm

          Veilinghuis Van Spengen
        • HENDRIK VAN DER BURGH (LA HAYE 1769-1858) Les sabots aquarelle, traces de f
          Mar. 22, 2023

          HENDRIK VAN DER BURGH (LA HAYE 1769-1858) Les sabots aquarelle, traces de f

          Est: €1,500 - €2,000

          HENDRIK VAN DER BURGH (LA HAYE 1769-1858) Les sabots aquarelle, traces de filigrane 11,8 x 20,7 cm (4 5/8 x 8 1/8 in.)

        • Hendrik van der Burgh (1769-1858) Luitspeler, gesigneerd r.m. HVDBurgh, olieverf op paneel, 13 x 11
          Feb. 28, 2023

          Hendrik van der Burgh (1769-1858) Luitspeler, gesigneerd r.m. HVDBurgh, olieverf op paneel, 13 x 11

          Est: €2,000 - €4,000

          Hendrik van der Burgh (1769-1858) Luitspeler, gesigneerd r.m. HVDBurgh, olieverf op paneel, 13 x 11 cm

          Veilinghuis Van Spengen
        • Hendrick van der BURGH ( 1769 - 1858)
          Aug. 31, 2019

          Hendrick van der BURGH ( 1769 - 1858)

          Est: €500 - €700

          Hendrick van der BURGH (Dutch, born The Hague 1769 - died The Hague 1858) “Shoemaker in his workshop with a young man by the window, reading the newspapers“ Signed lower left: H.v.d.Burgh’ Oil on panel, Artist informatie: Hendrik van der Burgh was a Dutch artist who lived and worked in The Hague at the turn of the 18th and 19th century. He painted in - and exteriors mostly with craftsman and genre pieces with local people like the fishers from Scheveningen. He was also a lithographer. He gave lessons to his sons H.A. van der Burgh and P.D. Burgh. Exhibitions: Haarlem in 1825, Amsterdam and The Hague between 1817 and 1848. Museum: Rijksmuseum Amsterdam, Mr. Simon van Gijn Museum Dordrecht, Rijksmuseum Kroller - Muller Otterloo and the Rijksprentenkabinet at Amsterdam. Lit.: Dutch Art Lexicon P. Scheen, 1969, vol.1, page 188.

          Duveen Auctions B.V.
        • HENDRICK VAN DEN BURGH(DUTCH,1769 - 1858)
          Feb. 05, 2016

          HENDRICK VAN DEN BURGH(DUTCH,1769 - 1858)

          Est: $15,000 - $20,000

          Hendrick van der Burgh (Dutch 1769-1858),oil on board, 49.5 x 36.5cm.

          Arman Antiques LLC
          Feb. 05, 2016

          Est: $15,000 - $20,000

          Arman Antiques LLC
          Sep. 27, 2015

          Est: $15,000 - $20,000

          Arman Antiques LLC
          Sep. 27, 2015

          Est: $15,000 - $20,000

          Arman Antiques LLC
        • PAIR PAINTINGS BY HENDRICK VAN DEN BURGH(DUTCH,1769 - 1858)
          Jun. 27, 2015

          PAIR PAINTINGS BY HENDRICK VAN DEN BURGH(DUTCH,1769 - 1858)

          Est: $30,000 - $40,000

          Pair paintings by Hendrick van der Burgh (Dutch 1769-1858),oil on board,each 49.5 x 36.5cm.

          Arman Antiques LLC
        • Attribué à Hendrick Van der BURGH (1769 - 1858) Paysage méditerranéen Cuivre 14 x 17,5 cm
          Oct. 26, 2012

          Attribué à Hendrick Van der BURGH (1769 - 1858) Paysage méditerranéen Cuivre 14 x 17,5 cm

          Est: €800 - €1,000

        • Van der Burgh, Hendrik (Dutch, 1769-1858). Group of 7 small watercolors.
          Jun. 11, 2011

          Van der Burgh, Hendrik (Dutch, 1769-1858). Group of 7 small watercolors.

          Est: $800 - $1,000

          Van der Burgh, Hendrik (Dutch, 1769-1858). Group of 7 small watercolors. Watercolor on paper. All but one signed in lower corners, "HVDBurgh". Farm and rural scenes. In wood frames. 7" x 9", frame: 13 3/4" x 11 3/4".

          Quinn's Auction Galleries
        • In the barn
          Oct. 17, 2007

          In the barn

          Est: €5,000 - €7,000

          Hendrik van der Burgh (Dutch, 1769-1858) In the barn signed 'H:V:D:Burgh.' (lower left); and inscribed 'B' (on the reverse) oil on panel 52 x 65 cm.

        • Hendrik van den Burgh (Dutch, 1769-1858)
          Oct. 23, 2002

          Hendrik van den Burgh (Dutch, 1769-1858)

          Est: $14,700 - $19,600

          A domestic interior with women preparing coffee signed and dated 'H.V.D.Burgh.1812' (lower left) oil on panel 45.5 x 50 cm.