Hans Citroen Sold at Auction Prices

b. 1947 -

    • Citroen, Hans (b.1947). Lot of 8 drawings,
      Nov. 21, 2024

      Citroen, Hans (b.1947). Lot of 8 drawings,

      Est: €100 - €150

      Citroen, Hans (b.1947). Lot of 8 drawings, all pencil, ±1972, minimalist and figurative work, 6x signed in pencil, most lvs. ±66xx50,5 cm. = I.a. "Tafelkleed", "Tentje" and "de Horizon".

      Bubb > Kuyper: Auctioneers of Books, Fine Arts & Manuscripts
    • Citroen, Hans (b.1947). Lot of 7 drawings,
      Nov. 21, 2024

      Citroen, Hans (b.1947). Lot of 7 drawings,

      Est: €100 - €150

      Citroen, Hans (b.1947). Lot of 7 drawings, all pencil, ±1972, minimalist and figurative work, most lvs. ±66x50,5 cm. = I.a. "Handdoek", "In de serie willekeurige vormen; de slijtage" and "Het concept".

    • Citroen, Hans (b.1947). (Grid).
      Nov. 21, 2024

      Citroen, Hans (b.1947). (Grid).

      Est: €50 - €70

      Citroen, Hans (b.1947). (Grid). Drawing, pen and black ink, 39,7x39,4 cm. - Some vague foxing. = Attractive minimalist drawing in the style of François Morellet.

    • Tapdancer
      Jun. 30, 2018

      Tapdancer

      Est: €1,250 - €1,850

      Painting

      Veilinghuis Colours
    • Hans Citroen (1947)
      Jun. 29, 2016

      Hans Citroen (1947)

      Est: €100 - €200

      'Man met palet' en 'Zicht op de Hofdijk', eenmaal rechtsonder get. in initialen en gedateerd '77, eenmaal in dorso op sticker betiteld en gedateerd '83, kleurenfoto en fotoassemblage, 88,5x78,5 en 59x34 cm. Herkomst: Royal Imtech N.V. Tentoonstelling: 'Modern Art travels East-West', Rotterdam: 7-24 juni 1990 en Singapor: 10-26 augustus 1990.

    • Hans Citroen (1947)
      Jun. 29, 2016

      Hans Citroen (1947)

      Est: €100 - €150

      'Atlas', in dorso op etiket betiteld, gedateerd '85 en met adres van de kunstenaar, kleurenfoto, 113x82 cm. Herkomst: Royal Imtech N.V. Tentoonstelling: Modern art travels East-West, Rotterdam: 7 - 24 juni en Singapore: 10 - 25 augustus 1990.