Oscar Colbrandt Sold at Auction Prices

      • Oscar COLBRANDT (1879-1959), charcoal drawing, monogrammed
        Nov. 23, 2024

        Oscar COLBRANDT (1879-1959), charcoal drawing, monogrammed

        Est: €120 - €160

        Oscar COLBRANDT (1879-1959), charcoal drawing, monogrammed Oscar COLBRANDT (1879-1959), houtskooltekening, gemonogrammeerd

        Maison Jules Veilinghuis
      • Oscar COLBRANDT (1879-1959), drawing, signed
        Nov. 23, 2024

        Oscar COLBRANDT (1879-1959), drawing, signed

        Est: €150 - €250

        Oscar COLBRANDT (1879-1959), drawing, signed Oscar COLBRANDT (1879-1959), tekening, getekend

        Maison Jules Veilinghuis
        Jun. 15, 2024

        Est: €120 - €160

        Oscar COLBRANDT (1879-1959), charcoal drawing, monogrammed Oscar COLBRANDT (1879-1959), houtskooltekening, monogram

        Maison Jules Veilinghuis
      • "Christus aan het kruis" - Houtskooltekening - Gesigneerd - 30 x 18 cm
        Dec. 30, 2023

        "Christus aan het kruis" - Houtskooltekening - Gesigneerd - 30 x 18 cm

        Est: €10 - €50

        DEWIT Auctions
      • Oscar COLBRANDT (1879-1959)
        Apr. 15, 2023

        Oscar COLBRANDT (1879-1959)

        Est: €250 - €350

        Oscar COLBRANDT (1879-1959) Lot of 2 charcoal drawings, signed (1) & monogrammed (1). Lot van 2 houtskooltekeningen, getekend (1) & monogram (1).

        Maison Jules Veilinghuis
      • Oscar COLBRANDT (1879-1959)
        Nov. 27, 2022

        Oscar COLBRANDT (1879-1959)

        Est: €200 - €300

        Oscar COLBRANDT (1879-1959) Charcoal drawing Corpus Christi, signed. Houtskooltekening Corpus Christi, getekend.

        Maison Jules Veilinghuis
      • OSCAR COLBRANDT.
        Oct. 08, 2021

        OSCAR COLBRANDT.

        Est: €100 - €150

        Folio. - Kunstmap met 17 platen uitgegeven bij gelegenheid van de herdenkingstentoonstelling, ingericht, tien jaar na Oscar Colbrandt's overlijden in het Hof van Heirlegem te Sint-Amandsberg van 23 april tot 10 mei 1970. Oplage van 336 ex. waarvan 10 niet in de handel, één van de 300 genummerde ex. op halfmat machine-kunstdrukpapier (n. 6).

        Arenberg Auctions
      • Oscar COLBRANDT (1879-1959)
        May. 17, 2020

        Oscar COLBRANDT (1879-1959)

        Est: €150 - €200

        Charcoal drawing Christ on the cross

        Maison Jules Veilinghuis
      • Oscar Colbrandt (1879-1959)Christ en croix
        Feb. 04, 2020

        Oscar Colbrandt (1879-1959)Christ en croix

        Est: €200 - €300

        Fusain sur papier. Signé en bas à droite.

        Brussels Art Auctions
      • Oscar COLBRANDT (1879-1959)
        Jan. 25, 2020

        Oscar COLBRANDT (1879-1959)

        Est: €150 - €200

        Charcoal drawing of a Father

        Maison Jules Veilinghuis
      • Oscar COLBRANDT (1879-1959)
        Jun. 03, 2019

        Oscar COLBRANDT (1879-1959)

        Est: €60 - €80

        Oscar COLBRANDT (1879-1959) Drawing

        Maison Jules Veilinghuis
      • Oscar COLBRANDT (1879-1959)
        Jun. 01, 2019

        Oscar COLBRANDT (1879-1959)

        Est: €120 - €160

        Oscar COLBRANDT (1879-1959) Drawing and catalog

        Maison Jules Veilinghuis
      • Oscar COLBRANDT (1879-1959)
        Jun. 01, 2019

        Oscar COLBRANDT (1879-1959)

        Est: €150 - €200

        Oscar COLBRANDT (1879-1959) Lot drawings

        Maison Jules Veilinghuis
      • OSCAR COLBRANDT (1879-1959) Christ's head. Charcoal on panel. Signed.
        Mar. 23, 2017

        OSCAR COLBRANDT (1879-1959) Christ's head. Charcoal on panel. Signed.

        Est: €200 - €300

        OSCAR COLBRANDT (1879-1959) Christ's head. Charcoal on panel. Signed. Framed. 730 x 550 mm Description NL OSCAR COLBRANDT (1879-1959) Christushoofd. Houtskool op paneel. Getekend 'Colbrandt'. In kader. 730 x 550 mm Description FR OSCAR COLBRANDT (1879-1959) Tête du Christ. Fusain sur panneau. Signé. Encadré. 730 x 550 mm

      • OSCAR COLBRANDT (1879-1959)
        Oct. 25, 2016

        OSCAR COLBRANDT (1879-1959)

        Est: €5,000 - €6,000

        OSCAR COLBRANDT (1879-1959) Saint Francis. Canvas. Not signed. 109 x 84 FRENCH OSCAR COLBRANDT (1879-1959) Saint François. Toile. Pas signée. 109 x 84 DUTCH OSCAR COLBRANDT (1879-1959) De Heilige Franciscus. Doek. Niet getekend. 109 x 84

      • OSCAR COLBRANDT (1879-1959)
        Oct. 25, 2016

        OSCAR COLBRANDT (1879-1959)

        Est: €5,000 - €6,000

        OSCAR COLBRANDT (1879-1959) Crucifixion. Canvas. Signed 'Colbrandt'. 105 x 88 FRENCH OSCAR COLBRANDT (1879-1959) Le Christ à la Croix. Toile. Signée 'Colbrandt'. 105 x 88 DUTCH OSCAR COLBRANDT (1879-1959) Christus aan het Kruis. Doek. Getekend 'Colbrandt'. 105 x 88

      • COLBRANDT OSCAR (1879 - 1959) twee (§) tekeningen : * in houtskool : "Jezus en man" - 27 x 22 - getekend * "Kruisafneming" - 16 x 115 - gemonogrammeerd
        Apr. 29, 2015

        COLBRANDT OSCAR (1879 - 1959) twee (§) tekeningen : * in houtskool : "Jezus en man" - 27 x 22 - getekend * "Kruisafneming" - 16 x 115 - gemonogrammeerd

        COLBRANDT OSCAR (1879 - 1959) twee (§) tekeningen : * in houtskool : "Jezus en man" - 27 x 22 - getekend * "Kruisafneming" - 16 x 115 - gemonogrammeerd, 2 (§) drawings - one signed one with monogram

        DVC
      • COLBRANDT OSCAR (1879 - 1959) olieverfschilderij op paneel : "Heilige Franciscus" - 48 x 60 getekend en gedateerd 1923
        Apr. 29, 2015

        COLBRANDT OSCAR (1879 - 1959) olieverfschilderij op paneel : "Heilige Franciscus" - 48 x 60 getekend en gedateerd 1923

        COLBRANDT OSCAR (1879 - 1959) olieverfschilderij op paneel : "Heilige Franciscus" - 48 x 60 getekend en gedateerd 1923, oil on panel - signed and dated

        DVC
      • COLBRANDT OSCAR (1879 - 1959) map uitgegeven in
        Dec. 18, 2012

        COLBRANDT OSCAR (1879 - 1959) map uitgegeven in

        COLBRANDT OSCAR (1879 - 1959) map uitgegeven in 1970

        DVC