Jeanette Cole Sold at Auction Prices

  • Jeanette Cole (geb. 1952)
    Jun. 26, 2013

    Jeanette Cole (geb. 1952)

    Est: €150 - €250

    Jeanette Cole (geb. 1952) Twee stoelen buiten [1] olieverf op papier, 56 x 76 cm. (niet ingelijst)

    De Zwaan
  • Jeanette Cole (geb. 1952)
    Jun. 26, 2013

    Jeanette Cole (geb. 1952)

    Est: €100 - €200

    Jeanette Cole (geb. 1952) Interieur [1] assemblage van hout, touw, haren op olieverf op papier op linnen, 1983, 30 x 41 cm. Gekocht van de kunstenaar, New York in 1984

    De Zwaan