Karel Collens Sold at Auction Prices

Genre Painter, Caricaturist, Illustrator, Painter

    • (De Mont) Karel Collens. Eene studie door Edmond van Offel. 6e Jaarboekj van De Scalden, 1903. In-8°
      Dec. 12, 2018

      (De Mont) Karel Collens. Eene studie door Edmond van Offel. 6e Jaarboekj van De Scalden, 1903. In-8°

      Est: €150 - €200

      (De Mont) Karel Collens. Eene studie door Edmond van Offel. 6e Jaarboekj van De Scalden, 1903. In-8° obl. 51 gen.pp. Orig. bruin linnen band, met orig. koperen sloten. Bijgevoegd: De Scladen 1889 - 1909. XII Jaarboek. Feestalbum. Orig. band. En: Edmond van Offel, De Beproeving. Uitgave 'De Scalden', Antwerpen, 1910. In-8° obl. Orig. band. Herkomst: Pol de Mont (alledrie ex-libris). (De Mont) Karel Collens. Eene studie door Edmond van Offel. 6e Jaarboekj van De Scalden, 1903. In-8° obl. 51 gen.pp. Orig. bruin linnen band, met orig. koperen sloten. Bijgevoegd: De Scladen 1889 - 1909. XII Jaarboek. Feestalbum. Orig. band. En: Edmond van Offel, De Beproeving. Uitgave 'De Scalden', Antwerpen, 1910. In-8° obl. Orig. band. ENGLISH (De Mont) Karel Collens. Eene studie door Edmond van Offel. 6e Jaarboekj van De Scalden, 1903. In-8° obl. 51 gen.pp. Orig. bruin linnen band, met orig. koperen sloten. Bijgevoegd: De Scladen 1889 - 1909. XII Jaarboek. Feestalbum. Orig. band. En: Edmond van Offel, De Beproeving. Uitgave 'De Scalden', Antwerpen, 1910. In-8° obl. Orig. band.

    • De Scalden. 6de jaarboek. Antwerpen, Buschmann,
      Jun. 14, 2013

      De Scalden. 6de jaarboek. Antwerpen, Buschmann,

      Est: €100 - €150

      De Scalden. 6de jaarboek. Antwerpen, Buschmann, 1903, gr. obl. 8vo (roestvlekken, licht bevuild), linnen uitgeversband, op voorplat in bruin leer in reliëf "Karel Collens. De Scalden 1902", sluitlinten. Studie van Edmond van Offel over Karel Collens (1869-1901), schilder en boekillustrator. Met ill. in en buiten de tekst door Karel Collens. Ref. Vlaamse bibliofiele uitgaven, 16.

      The Romantic Agony Book Auctions