Béatrice Colpaert Sold at Auction Prices

  • COLPAERT BEATRICE (° GENTBRUGGE 1890) houtskooltekening : "Ingang van een hoeve" - 63 x 57 getekend
    Apr. 30, 2015

    COLPAERT BEATRICE (° GENTBRUGGE 1890) houtskooltekening : "Ingang van een hoeve" - 63 x 57 getekend

    COLPAERT BEATRICE (° GENTBRUGGE 1890) houtskooltekening : "Ingang van een hoeve" - 63 x 57 getekend, drawing-signed

    DVC
  • Béatrice Colpaert (*1890) Embroiding woman.
    Nov. 12, 2011

    Béatrice Colpaert (*1890) Embroiding woman.

    Est: Kč8,000 - Kč16,000

    Béatrice Colpaert (*1890) Embroiding woman. Colorful scene depicting a sitting woman who is embroidering. Oil on canvas, 90x80 cm, bottom right corner signed „Béatrice Colpaert". Condition A. Béatrice Colpaert (*1890) VYŠÍVAJÍCÍ ŽENA. Barevně výrazná interiérová scéna v jasně červených a zelených odstínech, zachycující sedící a vyšívající ženu, otočenou zády k divákovi. Olej na plátně, 90×80 cm, sign. vpravo dole „Béatrice Colpaert". Stav A. Béatrice Colpaert (*1890) STICKENDE FRAU. Ausdrucksvolle Interieur-Szene in klaren roten und grünen Farbtonen, stickende Frau mit der Rücken zu dem Zuschauer gedreht. Öl auf Leinwand, 90×80 cm, rechts unten sign. „Béatrice Colpaert". Zustand A.

    Auction House Zezula