Octave Jean Baptiste de Coninck Sold at Auction Prices

Water color painter, Illustrator

      • Octave De Coninck (1894-1974)
        Dec. 14, 2023

        Octave De Coninck (1894-1974)

        Est: €50 - €100

        Octave De Coninck (1894-1974) Havengezicht van Rotterdam met op de achtergrond Hotel New York (Holland Amerika Lijn), gesigneerd in de druk r.o.

        Vendu Rotterdam
      • Octave de Coninck (1894 - 1974 )
        Dec. 14, 2023

        Octave de Coninck (1894 - 1974 )

        Est: €50 - €100

        Octave de Coninck (1894 - 1974 ) Gezicht op een kerk. Gesigneerd l.o.

        Vendu Rotterdam
      • Octave de Coninck (1894-1974) Martinus Stuart "De mensch, zoo als hij voorkomt op den bekenden
        Mar. 21, 2021

        Octave de Coninck (1894-1974) Martinus Stuart "De mensch, zoo als hij voorkomt op den bekenden

        Est: €150 - €250

        Octave de Coninck (1894-1974) Martinus Stuart "De mensch, zoo als hij voorkomt op den bekenden aardbol" 1802-1807. Johannes Allart, Amsterdam, 6 volumes in 6 leather bindings, - 2 & 5 incomplete, but can be completed with 2 extra present volumes, part 1 missing: Sandwich eilanders & part 3 missing: Nauwdowessies, part 4 missing: Guyaners, part 6 missing: Dahomans (B/C). 22.3 x 13.6 cm

        Veilinghuis Onder de Boompjes
      • Octave DECONINCK (hollandais, 1894-1974)" "Bd
        Apr. 11, 2013

        Octave DECONINCK (hollandais, 1894-1974)" "Bd

        Est: €400 - €500

        Octave DECONINCK (hollandais, 1894-1974)" "Bd Rochechouart / au coin de la rue de Clignancourt, Paris, 1948. Gouache sur vélin. Localisée et datée en bas à gauche puis signée en bas à droite. Dans son montage... "

      • Octave de Coninck (1894-1974) 'Steiger Rotterdam'.
        May. 12, 2009

        Octave de Coninck (1894-1974) 'Steiger Rotterdam'.

        Est: €80 - €100

        Octave de Coninck (1894-1974) 'Steiger Rotterdam'. Gesigneerd. Tekening 28,5x21,5 cm.

        Vendu Rotterdam
      • Octave de Coninck (1894-1974) 'Bvd. De
        May. 12, 2009

        Octave de Coninck (1894-1974) 'Bvd. De

        Est: €60 - €80

        Octave de Coninck (1894-1974) 'Bvd. De Rochechouart op de hoek van de Rue de Clignancourt'. Gesigneerd en gedateerd 1949. Pentekening 26x17,5 cm.

        Vendu Rotterdam
      • Octave de Coninck (1894-1974) 'Maashaven'.
        May. 12, 2009

        Octave de Coninck (1894-1974) 'Maashaven'.

        Est: €100 - €150

        Octave de Coninck (1894-1974) 'Maashaven'. Gesigneerd en gedateerd 1964. Tekening 24,5x33,5 cm.

        Vendu Rotterdam