Patrick Conrad Sold at Auction Prices

      • CONRAD PATRICK (1945-)
        Oct. 05, 2024

        CONRAD PATRICK (1945-)

        Est: €30 - €100

        'Kamer 1'

        Campo & Campo
      • CONRAD PATRICK (1945-)
        Oct. 05, 2024

        CONRAD PATRICK (1945-)

        Est: €30 - €100

        'Kamer 7'

        Campo & Campo
      • CONRAD PATRICK
        Mar. 23, 2024

        CONRAD PATRICK

        Est: €30 - €100

        'Glamourous safari'

        Campo & Campo
      • CONRAD PATRICK
        Mar. 23, 2024

        CONRAD PATRICK

        Est: €30 - €100

        Campo & Campo
      • CONRAD, Patrick
        Sep. 29, 2023

        CONRAD, Patrick

        Est: €280 - €400

        Literair archief - Persbericht waarin de ontbinding van Pink Poets wordt aangekondigd, 22 nov. 1982 - 4 uitnodigingen voor vernissages (waarvan 2 in de VECU-club) - getypte brief (2 blz.), gedateerd 5 dec. 1991, over 'Zwarte Zondag' - leuk briefje met kalligram met een 'k Conrad (°1945), auteur van een twintigtal gedichtenbundels en evenveel prozawerken, maakte ook een aantal films als scenarioschrijver en regisseur. Hij stichtte met Nic van Bruggen de Antwerpse dichtersclub Pink Poets (1972-1982)

        Auctions Van de Wiele
      • CONRAD Patrick get. 24/07/76 'Moderne figuratie' litho 61/100
        Feb. 15, 2023

        CONRAD Patrick get. 24/07/76 'Moderne figuratie' litho 61/100

        Est: €80 - €120

        CONRAD Patrick get. 24/07/76 'Moderne figuratie' litho 61/100;

        Debaveye
      • PATRICK CONRAD (°1945)
        Mar. 31, 2022

        PATRICK CONRAD (°1945)

        Est: €400 - €600

        'Eau bleu. A l'écarlate', 1992. Watercolour, charcoal, gouache and crayon. A set of two. Both signed, dated and titled. Framed. Provenance: Euterpia restaurant, Antwerp. Description FR 'Eau bleu. A l'écarlate', 1992. Aquarelle, fusain, gouache et craie. Signés, datés et titrés. Encadrés. Provenance: Restaurant Euterpia, Anvers. Beschrijving NL 'Eau bleu. A l'écarlate', 1992. Aquarel, houtskool, gouache en vetkrijt. Een paar. Beide getekend en gedateerd. Eigenhandig getiteld Kader. Herkomst: Restaurant Euterpia, Antwerpen.

      • CONRAD PATRICK (° 1945) werk in gemengde techniek (met collage) : "Hugo Claus" - 109 x 79 getekend
        Dec. 04, 2021

        CONRAD PATRICK (° 1945) werk in gemengde techniek (met collage) : "Hugo Claus" - 109 x 79 getekend

        Est: €100 - €500

        CONRAD PATRICK (° 1945) werk in gemengde techniek (met collage) : "Hugo Claus" - 109 x 79 getekend en gedateerd (19)89 20th Cent. Belgian mixed media (with collage) - signed Patrick Conrad and dated (19)89

        DVC
      • PATRICK CONRAD (°1945)
        Jun. 24, 2020

        PATRICK CONRAD (°1945)

        Est: €100 - €200

        'La beauté inébranlable de mon père me rapelle à l'ordre', 2004. Watercolour. Signed, dated and titled. We join by the same: 'La polka des généraux'. Watercolourn and brown ink. Signed and dated. Both framed. Description FR 'La beauté inébranlable de mon père me rapelle à l'ordre', 2004. 'La polka des généraux'. Deux aquarelles. Signées et datées. Encadrées. Beschrijving NL 'La beauté inébranlable de mon père me rapelle à l'ordre', 2004. Aquarel. Gedateerd en getekend in potlood op passe-partout. Eveneens getekend met stempel. Eigenhandig getiteld. Bijgevoegd van dezelfde: 'La polka des généraux'. Aquarel en bruine inkt. Getekend en gedateerd. Eveneens getekend en gedateerd in potlood op passe-partout en met stempel. Beide in kader.

      • PATRICK CONRAD (°1945)
        Jun. 24, 2020

        PATRICK CONRAD (°1945)

        Est: €200 - €300

        Untitled. Watercolour. Signed. Framed. Description FR Sans titre. Aquarelle. Signée. Encadrée. Beschrijving NL Kustgezicht met naakt en pierrots voor ondergaande zon. Aquarel. Getekend 'Patrick Conrad'. In kader (gebroken).

      • PATRICK CONRAD (°1945)
        Mar. 21, 2019

        PATRICK CONRAD (°1945)

        Est: €200 - €300

        PATRICK CONRAD (°1945) Zonder titel (1977). Oost-Indische inkt en aquarel. Getekend en gedateerd in inkt 'Patrick Conrad/ 77'. In kader. 470 x 650 mm PATRICK CONRAD (°1945) Sans titre (1977). Encre de Chine. Signé et daté. Encadré. 470 x 650 mm PATRICK CONRAD (°1945) Untitled (1977). Indian ink and watercolour. Signed and dated. Framed. 470 x 650 mm

      • PATRICK CONRAD (°1945)
        Mar. 21, 2019

        PATRICK CONRAD (°1945)

        Est: €300 - €400

        PATRICK CONRAD (°1945) Zonder titel (1968). Oost-Indische inkt. Getekend en gedateerd 'Patrick Conrad 1968'. In kader. 280 x 210 mm PATRICK CONRAD (°1945) Sans titre (1968). Encre de Chine. Signé et daté 'Patrick Conrad 1968'. Encadré. 280 x 210 mm PATRICK CONRAD (°1945) Untitled (1968). Indian ink. Signed and dated. Framed. 280 x 210 mm

      • work in mixed media (with collage) - signed and dated
        Apr. 03, 2017

        work in mixed media (with collage) - signed and dated

        Est: €200 - €400

        work in mixed media (with collage) - signed and dated CONRAD PATRICK (ïe 1945) werk in gemengde techniek (met collage) : "Compositie met naakten" - 109 x 78 5 getekend en gedateerd 1989

        DVC
      • CONRAD PATRICK (1945 - ) Reeks van zeven werken op
        Oct. 19, 2010

        CONRAD PATRICK (1945 - ) Reeks van zeven werken op

        Est: €500 - €700

        CONRAD PATRICK (1945 - ) Reeks van zeven werken op papier. Série de sept oeuvres sur papier Gemengde techniek. Technique mixte/papier. .Get. Sig.. .1994. 57 x 50 cm

        Campo & Campo
      • CONRAD PATRICK (1945-) Landschap. Paysage
        Oct. 20, 2009

        CONRAD PATRICK (1945-) Landschap. Paysage

        Est: €450 - €550

        CONRAD PATRICK (1945-) Landschap. Paysage Doek.Toile. .Get..Sig.. . 80 x 100 cm

        Campo & Campo