Freddy van Cotthem Sold at Auction Prices

Still life painter

  • FREDDY VAN COTTHEM (°1950) Gevarieerd lot van vijf
    Feb. 05, 2013

    FREDDY VAN COTTHEM (°1950) Gevarieerd lot van vijf

    Est: €250 - €375

    FREDDY VAN COTTHEM (°1950) Gevarieerd lot van vijf olieverfschilderijen op paneel met voorstelling van Scheldegezichten, weidse landschappen en rivierlandschappen. Getekend Van Cotthem'. Lot varié de cinq huiles sur panneau figurant des vues de l'Escaut et des paysages (aquatiques). Signé 'Van Cotthem'. 33 x 43; 34 x 43; 19 x 24; 13.5 x 22.5; 9.5 x 19.

  • Freddy van Cotthem Wilrijk 1950 Stilleven met
    Nov. 30, 2009

    Freddy van Cotthem Wilrijk 1950 Stilleven met

    Est: €2,500 - €3,000

    Freddy van Cotthem Wilrijk 1950 Stilleven met zwarte pot Gesigneerd en gedateerd 84 r.o. en getiteld verso Olieverf op doek, 70 x 70 cm. Herkomst: Galerie Lieve Hemel te Amsterdam. Tentoonstelling: Galerie Lieve Hemel, april - mei 1986.

    AAG Auctioneers
  • Biljartbal met compositie
    Sep. 05, 2007

    Biljartbal met compositie

    Est: €2,500 - €3,500

    Freddy van Cotthem (BELGIAN, B. 1950) Biljartbal met compositie signed 'Van Cotthem' (lower right) oil on panel 59 x 53 cm.