Georges Coutan Sold at Auction Prices

Lithographer

    • Georges Coutan
      Jun. 20, 2021

      Georges Coutan

      Est: €300 - €500

      Georges Coutan Casino de Paris, ca 1890. Kleurenlitho gefixeerd op linnen, r.o. gesigneerd - enkele gerestaureerde scheurtjes in marge (B). 85 x 119 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes