Gustave Crommelynck Sold at Auction Prices

Painter, Landscape painter

    • 20th Cent. Belgian oil on panel - signed Gustaaf Crommelynck
      Nov. 16, 2024

      20th Cent. Belgian oil on panel - signed Gustaaf Crommelynck

      Est: - €300

      CROMMELYNCK GUSTAAF (1883 - 1961) 20th Cent. Belgian oil on panel - signed Gustaaf Crommelynck CROMMELYNCK GUSTAAF (1883 - 1961) olieverfschilderij op paneel : "Stilleven met bloemen" - 89 x 74 getekend

      DVC
    • CROMMELYNCK GUSTAAF (1883 - 1961) 20th Cent. Belgian oil on panel - signed
      Jun. 23, 2024

      CROMMELYNCK GUSTAAF (1883 - 1961) 20th Cent. Belgian oil on panel - signed

      Est: €150 - €250

      DVC
    • Gustaaf CROMMELYNCK (1883-1961), oil on board Sint-Widostraat seen from the castle Gravensteen, signed
      Jun. 15, 2024

      Gustaaf CROMMELYNCK (1883-1961), oil on board Sint-Widostraat seen from the castle Gravensteen, signed

      Est: €160 - €240

      Gustaaf CROMMELYNCK (1883-1961), oil on board Sint-Widostraat seen from the castle Gravensteen, signed Gustaaf CROMMELYNCK (1883-1961), olie op board Sint-Widostraat gezien vanaf het Gravensteen, getekend

      Maison Jules Veilinghuis
      Mar. 02, 2024

      Est: €100 - €200

      CROMMELYNCK GUSTAVE (1883 - 1961) olieverfschilderij op doek : "Gents zicht" - 40 x 45 getekend 20th Cent. Belgian oil on canvas - signed Gustave Crommelynck

      DVC
      Mar. 02, 2024

      Est: - €100

      CROMMELYNCK GUSTAVE (1883 - 1961) grote opgehoogde houtskooltekening : "Aangemeerde aken (te Gent)" - 130 x 179 getekend quite large, early 20th Cent. Belgian charcoal drawing - signed Gustave Crommelynck

      DVC
      Mar. 02, 2024

      Est: €100 - €500

      CROMMELYNCK GUSTAVE (1883 - 1961) olieverfschilderij op doek : "Portret van een jonge man" - 125 x 75 getekend en gedateerd 1906 early 20th Cent. Belgian oil on canvas - signed Gustave Crommelynck and dated 1906

      DVC
    • Gustaaf CROMMELYNCK (1883-1961), charcoal drawing,Patershol in Ghent, signed
      Nov. 25, 2023

      Gustaaf CROMMELYNCK (1883-1961), charcoal drawing,Patershol in Ghent, signed

      Est: €200 - €300

      Gustaaf CROMMELYNCK (1883-1961), charcoal drawing,Patershol in Ghent, signed Gustaaf CROMMELYNCK (1883-1961), houtskooltekening, Patershol te Gent, getekend

      Maison Jules Veilinghuis
    • Gustaaf CROMMELYNCK (1883-1961)
      Jun. 17, 2023

      Gustaaf CROMMELYNCK (1883-1961)

      Est: €300 - €500

      Gustaaf CROMMELYNCK (1883-1961) Oil on cardboard Boy with paper hat, signed. Olie op karton Jongen met papieren hoed, getekend.

      Maison Jules Veilinghuis
    • Crommelynck, Gustaaf (1883-1961)
      Mar. 26, 2022

      Crommelynck, Gustaaf (1883-1961)

      Est: €80 - €96

      Häusergasse. Mischtechnik/Papier (nicht ausgerahmt), re. u. sign. PP.-Ausschnitt 17,5x 19,5 cm. R.

      Dec. 11, 2021

      Est: €100 - €120

      Sep. 26, 2021

      Est: €150 - €200

      Gustaaf CROMMELYNCK (1883-1961) Oli on canvas, Caravans in the snow, signed. Charcoal drawing, Street view in Ghent, signed. Olie op doek, Woonwagens in de sneeuw, gesigneerd. Houtskooltekening, Straatzicht te Gent, gesigneerd.

      Maison Jules Veilinghuis
      Sep. 26, 2021

      Est: €100 - €200

      Gustaaf CROMMELYNCK (1883-1961) Charcoal drawing, signed. Houtskooltekening, getekend.

      Maison Jules Veilinghuis
      Sep. 25, 2021

      Est: €150 - €200

      Gustaaf CROMMELYNCK (1883-1961) Portrait of a boy with hat. Oil on hardboard, signed. Jongen met hoed. Olie op board, getekend.

      Maison Jules Veilinghuis
    • Gustaaf Crommelynck (1883-1961)
      Jun. 13, 2021

      Gustaaf Crommelynck (1883-1961)

      Est: €100 - €200

      Gustaaf Crommelynck (1883-1961) Portrait of a Raymond Van De Waele. Oil on canvas, signed. Portret van Raymond Van De Waele. Olie op doek, gesigneerd.

      Maison Jules Veilinghuis
    • Gustaaf CROMMELYNCK (1883-1961) Winter city view, oil on canvas.
      Mar. 11, 2021

      Gustaaf CROMMELYNCK (1883-1961) Winter city view, oil on canvas.

      Est: €100 - €200

      Flanders Auctions
    • Gustaaf Crommelynck (1885-1962) - Canal à Gand sous la neige Canal in Ghent in wintertime
      Nov. 17, 2020

      Gustaaf Crommelynck (1885-1962) - Canal à Gand sous la neige Canal in Ghent in wintertime

      Est: €500 - €700

      Huile sur toile. Signé en bas à droite. Oil on canvas. Signed lower right. Gustaaf Crommelynck (1885-1962)

      Brussels Art Auctions
      Sep. 29, 2019

      Est: €100 - €200

      Gustaaf CROMMELYNCK (1883-1961) Gouache of Ghent

      Maison Jules Veilinghuis
      Dec. 03, 2017

      Est: €100 - €150

      Village view: oil on canvas. 31 x 23 cm.

      Maison Jules Veilinghuis
    • lithograph - signed
      Oct. 21, 2017

      lithograph - signed

      CROMMELYNCK GUSTAAF (1883 - 1961) litho n° 1/50 : "Gents stadszicht" - 54 x 45 getekend

      DVC
    • CROMMELYNCK GUSTAAF (GENT 1883 - 1961)
      Mar. 20, 2012

      CROMMELYNCK GUSTAAF (GENT 1883 - 1961)

      CROMMELYNCK GUSTAAF (GENT 1883 - 1961) houtskooltekening met krachtig uitgevoerd thema : 'Zicht van Gent met twee boottrekkende mannen' - 81 x 91 getekend

      DVC