Michel van den Eeckhoudt Sold at Auction Prices

Photographer, b. 1947 - d. 2015

    • Michel Vanden Eeckhoudt (Brussel 1947)
      Feb. 13, 2023

      Michel Vanden Eeckhoudt (Brussel 1947)

      Est: €150 - €250

      Michel Vanden Eeckhoudt (Brussel 1947) Photography, signed and stamped verso. Fotografie, getekend en gestempeld verso.

      Maison Jules Veilinghuis
    • VAN DEN EECKHOUDT, Michel (1947-2015).
      Dec. 06, 2022

      VAN DEN EECKHOUDT, Michel (1947-2015).

      Est: €100 - €150

      « Israël – 1988 ». Silver print (300 x 235 mm.). Vanden Eeckhoudt was a co-founder of the photo agency Vu. Vanden Eeckhoudt photographed in black and white, with a Leica. He was one of the leading Belgian photographers around the turn of the century.

      Alde
    • MICHEL VANDEN EECKHOUDT (1947-2015) New York, 1982. Tirage aux sels d’argent 1/5. Zil
      Dec. 15, 2021

      MICHEL VANDEN EECKHOUDT (1947-2015) New York, 1982. Tirage aux sels d’argent 1/5. Zil

      Est: €200 - €400

      MICHEL VANDEN EECKHOUDT (1947-2015) New York, 1982. Tirage aux sels d’argent 1/5. Zilver zout trekken 1/5. 13 x 19,5 cm Provenance / Herkomst: Box Galerie, Bruxelles. Collection privée / Prive collectie, Belgique.

      Cornette de Saint-Cyr-Bruxelles
    • MICHEL VANDEN EECKHOUDT (1947-2015) Chien nu, Belgique,1993. Tirage a
      Feb. 07, 2021

      MICHEL VANDEN EECKHOUDT (1947-2015) Chien nu, Belgique,1993. Tirage a

      Est: €800 - €1,200

      MICHEL VANDEN EECKHOUDT (1947-2015) Chien nu, Belgique,1993. Tirage argentique . Signé au dos. Numéroté 5/15 Zilverdruk. Getekend op de achterkant. Genummerd 5/15 54 x 36 cm

    • MICHEL VANDEN EECKHOUDT (1947-2015) "Allemagne, 2002. " Tirage aux sels d
      Dec. 15, 2019

      MICHEL VANDEN EECKHOUDT (1947-2015) "Allemagne, 2002. " Tirage aux sels d

      Est: €300 - €500

      MICHEL VANDEN EECKHOUDT (1947-2015) "Allemagne, 2002. " Tirage aux sels d’argent. Edition 6/25. Zilveren zouttekening. Editie 6/25. 18 x 27 cm