Willy van Eeckhout Sold at Auction Prices

b. 1944 -

    • VAN EECKHOUT WILLY (1943-)
      Apr. 23, 2024

      VAN EECKHOUT WILLY (1943-)

      Est: €150 - €250

      'Missifeest'

      Campo & Campo
    • Willy VAN EECKHOUT (1943)
      Nov. 26, 2022

      Willy VAN EECKHOUT (1943)

      Est: €200 - €300

      Willy VAN EECKHOUT (1943) Ode to a shoemaker. Oil on panel/assembly, signed and dated 1966/67. Ode aan een schoenmaker. Olie op paneel/assemblage, getekend en gedateerd 1966/67.

      Maison Jules Veilinghuis
      Jun. 07, 2020

      Est: €100 - €200

      VAN EECKHOUT WILLY (° 1943) olieverfschilderij op doek : "Lyrisch-abstracte compositie" - 90 x 70 getekend en gedateerd (19)88 en op verso getekend en met label 20th Cent. Belgian oil on canvas - signed Willy Van Eeckhout and dated 1988

      DVC
    • 20th Cent. Belgian oil on canvas - signed Willy Van Eeckhout and dated 1988
      Oct. 06, 2019

      20th Cent. Belgian oil on canvas - signed Willy Van Eeckhout and dated 1988

      Est: €250 - €400

      20th Cent. Belgian oil on canvas - signed Willy Van Eeckhout and dated 1988 VAN EECKHOUT WILLY (° 1943) olieverfschilderij op doek : "Lyrisch-abstracte compositie" - 90 x 70 getekend en gedateerd (19)88 en op verso getekend en met label

      DVC
    • WILLY VAN EECKHOUT(1944) Composition. Collage, oil and watercolour. Si
      Oct. 27, 2016

      WILLY VAN EECKHOUT(1944) Composition. Collage, oil and watercolour. Si

      Est: €100 - €150

      WILLY VAN EECKHOUT(1944) Composition. Collage, oil and watercolour. Signed, dated and titled on the reverse. 1340 x 760 mm WILLY VAN EECKHOUT(1944) Compositie (met Zuiderpershuis). Gemengde techniek (collage, olie, aquarel). Getekend op verso 'Van Eeckhout'. Gedateerd op verso '1995'. Titel op verso 'Na 1980'. 1340 x 760 mm WILLY VAN EECKHOUT(1944) Composition. Collage, huile et aquarelle. Signée, datée et titrée au verso. 1340 x 760 mm