Marie Ehlerová Sold at Auction Prices

  • MARIE EHLEROVÁ (1907-1979), River promenade, 1952.
    Oct. 02, 2010

    MARIE EHLEROVÁ (1907-1979), River promenade, 1952.

    Est: Kč1,000 - Kč2,000

    MARIE EHLEROVÁ (1907-1979), River promenade, 1952. Oil on plywood, 32,7x33,5 cm, signed and dated lower left „Ehlerová 52". Framed. Condition A. MARIE EHLEROVÁ (1907-1979), PROMENÁDA U ŘEKY, 1952. Olej na překližce, 32,7x33,5 cm, signováno a datováno vlevo dole „Ehlerová 52". Rámováno. Stav A. MARIE EHLEROVÁ (1907-1979), Promenade am fluss, 1952. Öl auf Furnier, 32,7x33,5 cm, links unten signiert und datiert „Ehlerová 52". Gerahmt. Zustand A.

    Auction House Zezula