Charles Eijck Sold at Auction Prices

      • Charles Eijck (1897-1983), bronze plaque, Hunger Winter 1944-1945, dim. 3 x
        Sep. 23, 2024

        Charles Eijck (1897-1983), bronze plaque, Hunger Winter 1944-1945, dim. 3 x

        Est: €500 - €800

        Charles Eijck (1897-1983), bronze plaque, Hunger Winter 1944-1945, dim. 3 x 38 x 22 cm.

        Venduehuis Dickhaut Maastricht
      • Charles van Eijck, Woman's portrait
        Apr. 08, 2021

        Charles van Eijck, Woman's portrait

        Charles Eijck. 1897 - 1983. Ladies portrait. Lithograph on paper. Dimensions: H 36 x W 28 cm. In good condition.

        Twents Veilinghuis
      • Charles Eijck, Woman's portrait
        Jul. 02, 2020

        Charles Eijck, Woman's portrait

        Charles Eijck. 1897 - 1983. Woman's portrait. Lithograph on paper. Dimensions: H 36 x W 28 cm. In good condition.

        Twents Veilinghuis
      • Charles Eyck (1897-1983), Landschap in Italië
        Mar. 30, 2020

        Charles Eyck (1897-1983), Landschap in Italië

        Est: €300 - €500

        aquarel, 13 x 15,5 cm, Vader van de huidige eigenaar gekregen van de kunstenaar

        Zuydwal Veilingen
      • Charles Eijck (1897-1983)
        Jun. 28, 2017

        Charles Eijck (1897-1983)

        Est: €100 - €120

        Charles Eijck (1897-1983) Straatbeeld Eindhoven rechtsonder get. en gedateerd ' Eindhoven '48 ' zwarte stift op papier, 27,5x32,5 cm