Ragnar Ekelund Sold at Auction Prices

  • Ragnar Ekelund 1892-1960. Stadsmotiv.
    Aug. 29, 2011

    Ragnar Ekelund 1892-1960. Stadsmotiv.

    Est: kr8,000 - kr10,000

    Ragnar Ekelund 1892-1960. Stadsmotiv. Monogramsignerad R E. Olja på duk, 54 x 66.

    Auktionskammare Uppsala