Stina Ekman Sold at Auction Prices

Sculptor, Installation Artist

  • STINA EKMAN fodd 1950 Utan titel 4 delar Signerade
    Nov. 02, 2007

    STINA EKMAN fodd 1950 Utan titel 4 delar Signerade

    Est: kr5,000 - kr7,000

    STINA EKMAN fodd 1950 Utan titel 4 delar Signerade SE samt numrerade 2/9, 4/9, 7/9 (en osignerad). GRUNoxiderad mossing, hojd 5-9 cm. PROVENIENS: Galleri Lars Bohman, Stockholm

    Stockholms Auktionsverket