Leif Elggren Sold at Auction Prices

Object Artist, Installation Artist

  • D - LEIF ELGGREN född 1950 Fysiologiska frekvenser
    May. 03, 2010

    D - LEIF ELGGREN född 1950 Fysiologiska frekvenser

    Est: kr8,000 - kr10,000

    D - LEIF ELGGREN född 1950 Fysiologiska frekvenser Signerad och daterad på baksidan Leif Elggren 2006. Kulspetspenna på papper 34 x 40 cm. PROVENIENS: Galerie Bel´Art, Stockholm Gallery Niklas Belenius, Stockholm

    Stockholms Auktionsverket