Etienne Elias Sold at Auction Prices

Painter, b. 1936 - d. 2007

      • ETIENNE ELIAS (1936 - 2007)
        Oct. 19, 2024

        ETIENNE ELIAS (1936 - 2007)

        Est: €500 - €700

        ETIENNE ELIAS (1936 - 2007) - "woman" olieverf op doek - gesigneerd - achteraan tegengetekend en getiteld - 30 x 23 cm

        DEWIT Auctions
      • ETIENNE ELIAS (1936 - 2007)
        Oct. 19, 2024

        ETIENNE ELIAS (1936 - 2007)

        Est: €1,200 - €1,500

        ETIENNE ELIAS (1936 - 2007) - "Oostendse dame" - olieverf op doek - gesigneerd - achteraan tegengetekend, getiteld en gedateerd 1985 - 80 x 80 cm

        DEWIT Auctions
      • ETIENNE ELIAS (1936 - 2007)
        Oct. 19, 2024

        ETIENNE ELIAS (1936 - 2007)

        Est: €300 - €400

        ETIENNE ELIAS (1936 - 2007) - "bloemenmeisje" - litho - gesigneerd in potlood - genummerd 70/100 - 65 x 50 cm

        DEWIT Auctions
      • ETIENNE ELIAS (1936 - 2007)
        Oct. 19, 2024

        ETIENNE ELIAS (1936 - 2007)

        Est: €2,000 - €2,500

        ETIENNE ELIAS (1936 - 2007) - "twee Amsterdamse vrienden" - olieverf op doek - gesigneerd - achteraan tegengetekend en getiteld - 80 x 90 cm

        DEWIT Auctions
      • ETIENNE ELIAS (1936 - 2007)
        Oct. 19, 2024

        ETIENNE ELIAS (1936 - 2007)

        Est: €1,500 - €2,000

        ETIENNE ELIAS (1936 - 2007) - "Dame van de hoek" - olieverf op doek - gesigneerd - achteraan tegengetekend, getiteld en gedateerd 1981 - 70 x 80 cm

        DEWIT Auctions
      • Elias Etienne - Renner - Feest - Vondelpark
        Oct. 19, 2024

        Elias Etienne - Renner - Feest - Vondelpark

        Est: €1,200 - €1,800

        Oil on canvas - Sig. and sig. on the reverse with title - Oil on canvas - Sig. and sig. on the reverse with title - Oil on canvas - Sig. and sig. on the reverse with title - Unframed

        De Vuyst
      • Elias Etienne - Alfons Freymuth (1987)
        Oct. 19, 2024

        Elias Etienne - Alfons Freymuth (1987)

        Est: €1,000 - €1,500

        Oil on canvas - Sig. and sig. on the reverse "Amsterdam 87" with title

        De Vuyst
      • Elias Etienne - De schrijver
        Oct. 19, 2024

        Elias Etienne - De schrijver

        Est: €1,000 - €1,500

        Oil on canvas - Sig. and sig. on the reverse with title

        De Vuyst
      • Elias Etienne - Andromeda IV - Andromeda II - Andromeda I - Andromeda III - M. Thatcher - Lying nude (1979)
        Oct. 19, 2024

        Elias Etienne - Andromeda IV - Andromeda II - Andromeda I - Andromeda III - M. Thatcher - Lying nude (1979)

        Est: €1,000 - €1,500

        Acrylic on paper - Sig. on the reverse with title - Unframed - Acrylic on paper - Sig. on the reverse with title - Unframed - Acrylic on paper - Sig. on the reverse with title - Unframed - Acrylic on paper - Sig. on the reverse with title - Unframed - Charcoal on paper - Sig. and sig. on the reverse with title - Unframed - Pencil drawing on paper - Sig. '79

        De Vuyst
      • Elias Etienne - Koppel (1980-1986)
        Oct. 19, 2024

        Elias Etienne - Koppel (1980-1986)

        Est: €1,500 - €2,000

        Oil on canvas - Sig. and sig. on the reverse '80-'86 with title

        De Vuyst
      • Elias Etienne - Two anemoons (1969)
        Oct. 19, 2024

        Elias Etienne - Two anemoons (1969)

        Est: €6,000 - €9,000

        Oil on canvas - Sig. and sig. on the reverse '69 with title

        De Vuyst
      • Elias Etienne - Man in bathtub with sunglasses (1960)
        Oct. 19, 2024

        Elias Etienne - Man in bathtub with sunglasses (1960)

        Est: €4,000 - €6,000

        Oil on canvas - Sig. and sig. on the reverse

        De Vuyst
      • Elias Etienne - Op wandel (1964)
        Oct. 19, 2024

        Elias Etienne - Op wandel (1964)

        Est: €6,000 - €8,000

        Oil on canvas - Sig. '64 and sig. on the reverse 1964 with title - Exhibition label on the reverse - With documentation

        De Vuyst
      • ETIENNE ELIAS (ETIENNE MICHIELS) (1936-2007)
        Oct. 11, 2024

        ETIENNE ELIAS (ETIENNE MICHIELS) (1936-2007)

        Est: €100 - €150

        Untitled, 1968. Colour screenprint. Signed and dated in pencil, numbered 9/30. We join by the same: Untitled. Colour silkscreen. Signed, numbered 63/90. Provenance: Ex collection Johan Van Gheluwe. Description FR Sans titre, 1968. Sérigraphie couleur. Signée et datée au crayon, numérotée 9/30. On joint du même: Sans titre. Sérigraphie couleur. Signée, numérotée 63/90. Provenance : Ex-collection Johan Van Gheluwe. Beschrijving NL Zonder titel, 1968. Kleurenzeefdruk. Gesigneerd en gedateerd in potlood, genummerd 9/30. Bijgevoegd van dezelfde: Zonder titel. Kleurenzeefdruk. Gesigneerd, genummerd 63/90. Herkomst: Ex-verzameling Johan Van Gheluwe.

        Oct. 11, 2024

        Est: €100 - €200

        Untitled, 1968. Colour lithograph. Signed and dated in pencil, numbered IX/X. Tears with loss at upper left. We join: Lucio Del Pezzo. Untitled. Colour screenprint. Signed in pencil, numbered 63/190. (750 x 540 mm) And: Marc Dejonge. Untitled, 1989. Offset. Signed and dated in pencil, numbered 12/60. (760 x 540 mm) To: 3 ex. Provenance: Former collection Johan Van Gheluwe. Description FR Sans titre, 1968. Lithographie en couleur. Signée et datée au crayon, numérotée IX/X. Déchirures avec perte en haut à gauche. On joint: Lucio Del Pezzo. Sans titre. Sérigraphie couleur. Signée au crayon, numérotée 63/190. (750 x 540 mm) Et: Marc Dejonge. Sans titre, 1989. Offset. Signé et daté au crayon, numéroté 12/60. (760 x 540 mm) Provenance : Ex collection Johan Van Gheluwe. Tot.: 3 ex. Beschrijving NL Zonder titel, 1968. Kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd in potlood, genummerd IX/X. Scheurtjes met verlies linksboven. Bijgevoegd: Lucio Del Pezzo. Zonder titel. Kleurenzeefdruk. Gesigneerd in potlood, genummerd 63/190. (750 x 540 mm) En: Marc Dejonge. Zonder titel, 1989. Offset. Gesigneerd en gedateerd in potlood, genummerd 12/60. (760 x 540 mm) Herkomst: Ex-verzameling Johan Van Gheluwe. Tot.: 3 ex.

        Oct. 11, 2024

        Est: €200 - €300

        Untitled, 1967. Colour lithograph. Signed and dated in pencil, numbered 122/175. Provenance: Former collection Johan Van Gheluwe. Description FR Sans titre, 1967. Lithographie en couleur. Signée et datée au crayon, numérotée 122/175. Provenance: Ex-collection Johan Van Gheluwe. Beschrijving NL Zonder titel, 1967. Kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd in potlood, genummerd 122/175. Herkomst: Ex-verzameling Johan Van Gheluwe.

        Oct. 11, 2024

        Est: €100 - €200

        Untitled, 1969. Colour screenprint. Signed and dated in pencil, numbered 16/70. Framing in pencil. We join by the same: Untitled (part of larger whole?). Colour silkscreen. Provenance: Former collection Johan Van Gheluwe. Description FR Sans titre, 1969. Sérigraphie couleur. Signée et datée au crayon, numérotée 16/70. Traces de crayon. On joint du même: Sans titre (partie d'un ensemble plus grand ?). Sérigraphie couleur. Provenance: Ex-collection Johan Van Gheluwe. Beschrijving NL Zonder titel, 1969. Kleurenzeefdruk. Gesigneerd en gedateerd in potlood, genummerd 16/70. Kadrering in potlood. Bijgevoegd van dezelfde: Zonder titel (deel van groter geheel?). Kleurenzeefdruk. Herkomst: Ex-verzameling Johan Van Gheluwe.

      • Etienne Elias (1936-2007) Eclipse. Lithograph 112/190.
        Oct. 08, 2024

        Etienne Elias (1936-2007) Eclipse. Lithograph 112/190.

        Est: €80 - €100

        Etienne Elias (1936-2007) Eclipse. Lithograph 112/190.; 72,5 x 55 cm

        CR Art Auctions
      • Etienne ELIAS (1936-2007), oil on canvas Landscape, signed
        Sep. 23, 2024

        Etienne ELIAS (1936-2007), oil on canvas Landscape, signed

        Est: €400 - €600

        Etienne ELIAS (1936-2007), oil on canvas Landscape, signed Etienne ELIAS (1936-2007), olie op doek Landschap, getekend

        Maison Jules Veilinghuis
      • Etienne ELIAS (1936-2007), oil on canvas Snowplow, signed
        Sep. 23, 2024

        Etienne ELIAS (1936-2007), oil on canvas Snowplow, signed

        Est: €400 - €600

        Etienne ELIAS (1936-2007), oil on canvas Snowplow, signed Etienne ELIAS (1936-2007), olie op doek Sneeuwruimer, getekend

        Maison Jules Veilinghuis
      • Etienne ELIAS (1936-2007), mixed media, signed and dated ‘61
        Sep. 23, 2024

        Etienne ELIAS (1936-2007), mixed media, signed and dated ‘61

        Est: €200 - €400

        Etienne ELIAS (1936-2007), mixed media, signed and dated ‘61 Etienne ELIAS (1936-2007), gemengde techniek, getekend en gedateerd '61

        Maison Jules Veilinghuis
      • Etienne Elias (1936-2007)
        Sep. 02, 2024

        Etienne Elias (1936-2007)

        Est: €100 - €150

        Art portfolio 'Elias', Tom Gerrits Gallery 2006

        Ald Fryslan
      • ELIAS ETIENNE (1936 - 2007) 20th Cent. Belgian print - signed Elias EL
        Jun. 23, 2024

        ELIAS ETIENNE (1936 - 2007) 20th Cent. Belgian print - signed Elias EL

        Est: €100 - €200

        ELIAS ETIENNE (1936 - 2007) 20th Cent. Belgian print - signed Elias ELIAS ETIENNE (1936 - 2007) serigrafie n° 3/100 : "Compositie" - 105,5 x 72,5 getekend

        DVC
      • Etienne ELIAS (1936-2007), oil on canvas The gardener, signed
        Jun. 16, 2024

        Etienne ELIAS (1936-2007), oil on canvas The gardener, signed

        Est: €3,000 - €5,000

        Etienne ELIAS (1936-2007), oil on canvas The gardener, signed Etienne ELIAS (1936-2007), olie op doek De tuinman, getekend

        Maison Jules Veilinghuis
      • Etienne Elias (1936-2007)
        May. 30, 2024

        Etienne Elias (1936-2007)

        Est: €100 - €500

        Eclips

        Richard ter Borg kunsthandel
      • ETIENNE ELIAS (1936 - 2007)
        May. 18, 2024

        ETIENNE ELIAS (1936 - 2007)

        Est: €600 - €800

        ETIENNE ELIAS (1936 - 2007) - "Marine" - Olieverf op doek - Gesigneerd - Achteraan tegengetekend en getiteld - 35 x 35 cm

        DEWIT Auctions
      • ETIENNE ELIAS (1936 - 2007) en REINIER LUCASSEN (1939 - )
        May. 18, 2024

        ETIENNE ELIAS (1936 - 2007) en REINIER LUCASSEN (1939 - )

        Est: €500 - €1,500

        ETIENNE ELIAS (1936 - 2007) en REINIER LUCASSEN (1939 - ) - "Untitled" - Olieverf op doek - Gesigneerd - Achteraan "IDEE E. ELIAS" , getiteld en gedateerd AMSTERDAM '82 - 50 x 50 cm

        DEWIT Auctions
        May. 18, 2024

        Est: €500 - €1,500

        ETIENNE ELIAS (1936 - 2007) en REINIER LUCASSEN (1939 - ) - "Untitled" - Olieverf op doek - Gesigneerd - Achteraan "IDEE E. ELIAS" , getiteld en gedateerd OOSTENDE '82 - 50 x 50 cm

        DEWIT Auctions
        Apr. 25, 2024

        Est: €600 - €800

        'Little tree', 1968. Gouache and blue colored pencil. Titled, signed and dated. Framed. Provenance: Karel Geirlandt. Description FR 'Little tree', 1968. Gouache et crayon de couleur bleu. Titrée, signée et datée. Cadre. Provenance: Karel Geirlandt Beschrijving NL 'Little tree', 1968. Gouache en blauw kleurpotlood. Getiteld, getekend en gedateerd. Kader. Herkomst: Karel Geirlandt

      • Belgium Coast
        Apr. 24, 2024

        Belgium Coast

        Est: €5,000 - €8,000

        Belgium Coast Provenance: Acquired directly from the artist.Literature: W. Van den Bussche, H. Sizoo, ‘Etienne Elias’, Lannoo nv. (publ.), Tielt 2005, p. 74, illustrated in colour, oil on canvas, 100x120 cm (104x124 cm incl. frame), signed 'Elias' (lower right), signed again, dated 1969 and titled (on the reverse), Etienne Elias (1936-2007)

      • Etienne Elias (1936-2007) - Monsieur Content
        Apr. 23, 2024

        Etienne Elias (1936-2007) - Monsieur Content

        Est: €2,000 - €4,000

        Etienne Elias (1936-2007) Monsieur Content, signed and dated 'ELIAS 66' (lower right); signed again, dated twice and titled (on the reverse), oil on canvas, 120x100 cm Provenance: Acquired from Galerie Lases, Amsterdam, by the present owner. Literature: W. Van den Bussche, H. Sizoo, ‘Etienne Elias’, Lannoo nv (publ.), Tielt 2005, p. 44, illustrated in colour.Exhibited:Haarlem, Frans Hals Museum De Hallen and travelling, 'Etienne Elias', 16 May - 29 June 1970; Dordrecht, Dordrechts Museum, 12 Sept. - 18 Oct. 1970, and Hasselt, Provinciaal Museum, 31 Oct. - 29 Nov. 1970, cat. no. 6,

      • ELIAS ETIENNE (1936-2007)
        Apr. 23, 2024

        ELIAS ETIENNE (1936-2007)

        Est: €300 - €500

        Navy

        Campo & Campo
      • Etienne Elias (1936-2007) Portrait Portrait
        Mar. 26, 2024

        Etienne Elias (1936-2007) Portrait Portrait

        Est: €500 - €800

        Crayons gras de couleurs sur papier. Signé en bas à droite. Colour pencil on paper. Signed lower right.

        Brussels Art Auctions
      • Elias Etienne - Een vogel in de lucht (1978)
        Mar. 02, 2024

        Elias Etienne - Een vogel in de lucht (1978)

        Est: €3,000 - €5,000

        Oil on canvas - Sig. and sig. on the reverse with title - Exhibition label on the reverse and label Lens Fine Art, Antwerp

        De Vuyst
      • Etienne ELIAS (1936-2007), lithograph Love, n° 170/190, signed
        Feb. 19, 2024

        Etienne ELIAS (1936-2007), lithograph Love, n° 170/190, signed

        Est: €150 - €250

        Etienne ELIAS (1936-2007), lithograph Love, n° 170/190, signed Etienne ELIAS (1936-2007), lithografie Love, n° 170/190, getekend

        Maison Jules Veilinghuis
      • Etienne ELIAS (1936-2007), colour lithograph The Rainbow Dog, numbered 147/175, signed and dated '67
        Feb. 19, 2024

        Etienne ELIAS (1936-2007), colour lithograph The Rainbow Dog, numbered 147/175, signed and dated '67

        Est: €150 - €250

        Etienne ELIAS (1936-2007), colour lithograph The Rainbow Dog, numbered 147/175, signed and dated '67 Etienne ELIAS (1936-2007), kleurenlithografie De Regenbooghond, genummerd 147/175, getekend en gedateerd '67

        Maison Jules Veilinghuis
      • ETIENNE ELIAS (1936 - 2007) Grote zeefdruk - Gesigneerd in potlood - Genummerd 3/100 - 90 x 70 cm
        Dec. 27, 2023

        ETIENNE ELIAS (1936 - 2007) Grote zeefdruk - Gesigneerd in potlood - Genummerd 3/100 - 90 x 70 cm

        Est: €200 - €400

        Grote zeefdruk - Gesigneerd in potlood - Genummerd 3/100 - 90 x 70 cm

        DEWIT Auctions
      • ETIENNE ELIAS (1936 - 2007) "Grasfiets" - Aquarelle op papier - Gesigneerd - 36 x 55 cm
        Dec. 27, 2023

        ETIENNE ELIAS (1936 - 2007) "Grasfiets" - Aquarelle op papier - Gesigneerd - 36 x 55 cm

        Est: €600 - €800

        "Grasfiets" - Aquarelle op papier - Gesigneerd - 36 x 55 cm

        DEWIT Auctions
      • ETIENNE ELIAS (1936 - 2007) "Strand en zee met reuzenhaaien" - Zeer groot schilderij - Olieverf op doek
        Dec. 27, 2023

        ETIENNE ELIAS (1936 - 2007) "Strand en zee met reuzenhaaien" - Zeer groot schilderij - Olieverf op doek

        Est: €4,000 - €6,000

        "Strand en zee met reuzenhaaien" - Zeer groot schilderij - Olieverf op doek - Gesigneerd - Achteraan tegengetekend en getiteld - 180 x 140 cm

        DEWIT Auctions
      • ETIENNE ELIAS (1936 - 2007) "Elizee" - Kunstmap met 4 zeefdrukken - Uitgever: "Galerie Tom Gerits" - An
        Dec. 27, 2023

        ETIENNE ELIAS (1936 - 2007) "Elizee" - Kunstmap met 4 zeefdrukken - Uitgever: "Galerie Tom Gerits" - An

        Est: €200 - €500

        "Elizee" - Kunstmap met 4 zeefdrukken - Uitgever: "Galerie Tom Gerits" - Anno 2006 - Gesigneerd in potlood - Genummerd 32/50

        DEWIT Auctions
      • ETIENNE ELIAS (1936 - 2007) "Meisje aan zee" - Olieverf op doek - Gesigneerd - Achteraan tegengetekend
        Dec. 27, 2023

        ETIENNE ELIAS (1936 - 2007) "Meisje aan zee" - Olieverf op doek - Gesigneerd - Achteraan tegengetekend

        Est: €800 - €1,200

        ETIENNE ELIAS (1936 - 2007) "Meisje aan zee" - Olieverf op doek - Gesigneerd - Achteraan tegengetekend en getiteld - 50 x 40 cm

        DEWIT Auctions
      • ELIAS ETIENNE (1936-2007)
        Oct. 28, 2023

        ELIAS ETIENNE (1936-2007)

        Est: €30 - €100

        Figures

        Campo & Campo
      • Elias Etienne - Een landschap. Abstract (1970)
        Oct. 21, 2023

        Elias Etienne - Een landschap. Abstract (1970)

        Est: €3,000 - €5,000

        Oil on canvas - Sig. '70 and sig. on the reverse '70 with title

        De Vuyst
      • Elias Etienne - Pineapple (1968)
        Oct. 21, 2023

        Elias Etienne - Pineapple (1968)

        Est: €1,000 - €1,500

        Colour pencil drawing on paper - Sig. '68

        De Vuyst
      • Etienne ELIAS (1936-2007)
        Jun. 18, 2023

        Etienne ELIAS (1936-2007)

        Est: €500 - €800

        Etienne ELIAS (1936-2007) Oil on canvas Landscape, signed. Olie op doek Landschap, getekend.

        Maison Jules Veilinghuis
      • Etienne ELIAS (1936-2007)
        Jun. 18, 2023

        Etienne ELIAS (1936-2007)

        Est: €500 - €800

        Etienne ELIAS (1936-2007) Oil on canvas Snowplow, signed. Olie op doek Sneeuwruimer, getekend.

        Maison Jules Veilinghuis
        Jun. 15, 2023

        Est: €400 - €600

        Untitled, 1982. Watercolour and acrylic. Signed and dated in pencil. Frame. Description FR Sans titre, 1982. Aquarelle et acrylique. Signée et datée au crayon. Cadre. Beschrijving NL Zonder titel, 1982. Aquarel en acryl. Getekend en gedateerd in potlood. Kader.

      • Elias Etienne - Nude Couple (1981)
        May. 20, 2023

        Elias Etienne - Nude Couple (1981)

        Est: €700 - €900

        Pastel on grey paper - Sig. - Unframed

        De Vuyst