Piet van Engelen Sold at Auction Prices

    • PIET VAN ENGELEN (1863-1924)
      Jun. 19, 2024

      PIET VAN ENGELEN (1863-1924)

      Est: €4,000 - €5,000

      Three dogs in the dunes, 1900. Oil on canvas. Signed and dated 'Piet van Engelen/ Anvers./ 1900'. Frame slightly damaged. Description FR Trois chiens dans les dunes, 1900. Huile sur toile. Signée et datée 'Piet van Engelen/ Anvers./ 1900'. Cadre légèrement endommagé. Beschrijving NL Drie honden in de duinen, 1900. Olie op doek. Gesigneerd en gedateerd 'Piet van Engelen/ Anvers./ 1900'. Kader minimaal beschadigd.

    • Piet VAN ENGELEN (1863-1924), gouache Jewel trade in Japan, signed
      Apr. 20, 2024

      Piet VAN ENGELEN (1863-1924), gouache Jewel trade in Japan, signed

      Est: €200 - €300

      Piet VAN ENGELEN (1863-1924), gouache Jewel trade in Japan, signed Piet VAN ENGELEN (1863-1924), gouache Juweel handel in Japan, getekend

      Maison Jules Veilinghuis
    • PIET VAN ENGELEN (Belgium 1863-1924), (Chinese travelers), gouache on paper, signed lower right "Piet van Engelen", 35 x 59cm, 50 x 73cm overall.
      Feb. 10, 2024

      PIET VAN ENGELEN (Belgium 1863-1924), (Chinese travelers), gouache on paper, signed lower right "Piet van Engelen", 35 x 59cm, 50 x 73cm overall.

      Leski Auctions Pty Ltd
      Dec. 05, 2023

      PIET VAN ENGELEN (1863-1924)

      Est: €5,000 - €6,000

      Three dogs in the dunes, 1900. Oil on canvas. Signed and dated 'Piet van Engelen/ Anvers./ 1900'. Frame slightly damaged. Description FR Trois chiens dans les dunes, 1900. Huile sur toile. Signée et datée 'Piet van Engelen/ Anvers./ 1900'. Cadre légèrement endommagé. Beschrijving NL Drie honden in de duinen, 1900. Olie op doek. Getekend en gedateerd 'Piet van Engelen/ Anvers./ 1900'. Kader minimaal beschadigd.

      Feb. 14, 2023

      PIET VAN ENGELEN (1863-1924)

      Est: €400 - €600

      Still life with snipe, duck and dove, 1888. Canvas. Signed and dated 'Piet van Engelen/ 1888'. Minor flaking. Description FR Nature morte avec bécassine, canard et colombe, 1888. Toile. Signée et datée 'Piet van Engelen/ 1888'. Sauts de peinture minimes. Beschrijving NL Stilleven met snip, eend en duif, 1888. Doek. Getekend en gedateerd 'Piet van Engelen/ 1888'. Kleine afschilferingen.

    • Piet VAN ENGELEN (1863-1924) 'Ducks at a farm' oil on canvas. (W:78 x H:58 cm)
      Jan. 25, 2023

      Piet VAN ENGELEN (1863-1924) 'Ducks at a farm' oil on canvas. (W:78 x H:58 cm)

      Est: €800 - €1,200

      Piet VAN ENGELEN (1863-1924) 'Ducks at a farm' A painting, oil on canvas.  Signed lower left.

      Flanders Auctions
    • Piet VAN ENGELEN (1863-1924) 'Ducks at a farm' oil on canvas. (W: 78 x H: 58 cm)
      Nov. 23, 2022

      Piet VAN ENGELEN (1863-1924) 'Ducks at a farm' oil on canvas. (W: 78 x H: 58 cm)

      Est: €1,500 - €2,500

      Piet VAN ENGELEN (1863-1924) 'Ducks at a farm' A painting, oil on canvas. Signed lower left.  There is a restoration visible on the back of the painting. The restoration is only visible under UV light on the front. (W: 78 x H: 58 cm)

      Flanders Auctions
    • PIET VAN ENGELEN (1863-1924) LARGE OIL "THE FOX" 1M55 BY 1M14
      Oct. 16, 2022

      PIET VAN ENGELEN (1863-1924) LARGE OIL "THE FOX" 1M55 BY 1M14

      Est: €300 - €600

      Piet van Engelen (1863-1924) large oil "the fox" 1m55 by 1m14 - Weight: 23.50 kg - Region: Belgqiue - Sizes: H=1140mm L=1555mm - Condition: At first sight - good condition - no restoration - not repaired - Author / artist: Piet van Engelen (1863-1924)

      Goldfield Auction
    • Piet van Engelen (Belgian, 1863-1924) Chinese travellers
      Sep. 20, 2022

      Piet van Engelen (Belgian, 1863-1924) Chinese travellers

      Piet van Engelen (Belgian, 1863-1924) Chinese travellers signed 'Piet. van Engelen.' (lower right) gouache 36.5 x 60.4cm (14 3/8 x 23 3/4in). For further information on this lot please visit the Bonhams website

    • painting oil on ash wood - Blackmailer - signed VAN ENGELEN Piet
      May. 08, 2022

      painting oil on ash wood - Blackmailer - signed VAN ENGELEN Piet

      Est: €200 - €300

      Tableau HSB Frêne -Un maître chanteur- signé *VAN ENGELEN P.* (Piet) (1863. 1924) 21.5x15.5cm cadre de style doré painting oil on ash wood - Blackmailer - signed VAN ENGELEN Piet

      Monsantic.com
    • Tableaux VAN ENGELEN Piet (1863 - 1924) Huile sur toile "Le combat de coqs". Signé en haut à gauc
      Apr. 26, 2022

      Tableaux VAN ENGELEN Piet (1863 - 1924) Huile sur toile "Le combat de coqs". Signé en haut à gauc

      Est: €500 - €700

      Tableaux VAN ENGELEN Piet (1863 - 1924) Huile sur toile "Le combat de coqs". Signé en haut à gauche P. van Engelen. Ecole belge. Dim.:+/-78x107,5cm.

    • PIET VAN ENGELEN (1863-1924) Renard chassant un coq et Aigle tuant un oiseau, Anvers, 1889
      Mar. 28, 2021

      PIET VAN ENGELEN (1863-1924) Renard chassant un coq et Aigle tuant un oiseau, Anvers, 1889

      Est: €800 - €1,200

      PIET VAN ENGELEN (1863-1924) Renard chassant un coq et Aigle tuant un oiseau, Anvers, 1889 Paire d’huiles sur toile. Signées et datées. Restaurations. Encadrées. Provenance : collection Jean Thomas, Castel Lodge. 68 x 167 - 66 x 143 cm

      Cornette de Saint-Cyr-Bruxelles
    • Piet Van Engelen ( Belgian 1863-1964), The Raven and the Gold Ring
      Mar. 15, 2021

      Piet Van Engelen ( Belgian 1863-1964), The Raven and the Gold Ring

      Est: $600 - $1,000

      Piet Van Engelen ( Belgian 1863-1964), The Raven and the Gold Ring Oil on canvas Signed (upper right). 37 x 46 cm Condition: For a detailed condition report, please contact us at info@hammersite.com

      Hammersite
      Feb. 18, 2021

      PIET VAN ENGELEN (1863-1924)

      Est: €100 - €150

      Flower girl, at half length. Panel (mahogany). Signed 'Piet van Engelen'. Description FR Fille aux fleurs, à mi-corps. Panneau (acajou). Signé 'Piet van Engelen'. Beschrijving NL Bloemenmeisje, ten halve lengte. Paneel (mahonie). Getekend 'Piet van Engelen'.

      Dec. 09, 2020

      PIET VAN ENGELEN (1863-1924)

      Est: €600 - €800

      Hungry fox peering through the chicken hutch. Canvas. Signed 'Piet. vanengelen'. Similar painting, smaller in size, dated 1895, sold in the UK on March 19, 2009 Description FR L'intrus, ca. 1895. Toile. Signée 'Piet. van Engelen'. Vieilles retouches. Tableau similaire, de format plus petit et daté 1895, vendu 19.3.2009 en Grande Bretagne. Beschrijving NL De indringer, ca. 1895. Doek. Getekend 'Piet. van Engelen'. Oude retouches. Gelijkaardig schilderij, kleiner van formaat en gedateerd 1895, verkocht 19.3.2009 in het Verenigd Koninkrijk.

      Sep. 26, 2020

      Est: €400 - €500

      VAN ENGELEN PIET (1863 - 1924) negentiende eeuws olieverfschilderij op paneel (in eik) : "Jonge vrouw in profiel" - 43 x 33,5 getekend en gedateerd 'Anvers 1887' English Translation 19th Cent. Belgian oil on panel - signed Piet van Engelen and dated 1887

      DVC
    • HST "part à deux" signé en bas à droite, Piet Van Engelen 1901
      Jun. 12, 2020

      HST "part à deux" signé en bas à droite, Piet Van Engelen 1901

      Est: €500 - €750

      Salle de vente du Beguinage
    • Piet Van Engelen (1863-1924) - Braque à l'affut
      Oct. 08, 2019

      Piet Van Engelen (1863-1924) - Braque à l'affut

      Est: €1,500 - €2,000

      Huile sur toile. Signé et situé 'Anvers' en bas à droite.

      Brussels Art Auctions
    • *PIET VAN ENGELEN (1863-1924)
      Mar. 19, 2019

      *PIET VAN ENGELEN (1863-1924)

      Est: €1,000 - €1,500

      *PIET VAN ENGELEN (1863-1924) Koeien in de wei. Doek. Getekend 'Piet van Engelen'. Eigentijdse vergulde kader. 90 x 120 (130 x 160 (met kader/avec cadre)) *PIET VAN ENGELEN (1863-1924) Vaches au pré. Toile. Signée 'Piet van Engelen'. Cadre doré d'époque. 90 x 120 (130 x 160 (met kader/avec cadre)) *PIET VAN ENGELEN (1863-1924) Cows in the meadow. Canvas. Sgined 'Piet van Engelen'. Period gilt frame. 90 x 120 (130 x 160 (met kader/avec cadre))

    • Piet Van ENGELEN (Lierre 1863-Anvers 1924)
      Dec. 18, 2018

      Piet Van ENGELEN (Lierre 1863-Anvers 1924)

      Est: €9,000 - €12,000

      Piet Van ENGELEN (Lierre 1863-Anvers 1924) Ânes à la clôture Sur sa toile d'origine Signée en bas à droite: Piet Van Englen Restaurations anciennes (ou accident) Donkeys at fence, original canvas, signed lower right: Piet Van Englen. 98,8 x 128 CM • 38 7/8 X 50 3/8 IN. €9,000-12,000 Bibliographie Berko, Dictionnaire des peintres d'animaux belges et hollandais nés entre1750 et1880, reproduit pp. 230-231. Élève de l'Académie d'Anvers puis de celle de Liège, puis à nouveau de celle d'Anvers où il remporta le premier prix de peinture. En 1888, il fut nommé professeur à l'Académie des Beaux-Arts d'Anvers. D'autres tableaux représentants des Ânes sont à signaler, l'un ayant figuré à la vente anonyme, New-York, octobre1997 (Christie's) (toile, 77,5 x 93,5 CM), deux autres en collections privées (panneau, 44 x 32 CM et l'autre sur toile). Ces tableaux sont reproduits dans Berko, op. cit., pp. 228 - 229.

      Mar. 21, 2017

      PIET VAN ENGELEN (1863-1924)

      Est: €1,000 - €1,250

      PIET VAN ENGELEN (1863-1924) Chicks and snail. Panel (mahogany). Signed 'Piet van Engelen'. 31.5 x 40 PIET VAN ENGELEN (1863-1924) Poussins et escargot. Panneau (acajou). Signé 'Piet van Engelen'. 31.5 x 40 PIET VAN ENGELEN (1863-1924) Kuikentjes en slak. Paneel (mahonie). Getekend 'Piet van Engelen'. 31.5 x 40

    • VAN ENGELEN Piet (1863 - 1924) - Huile sur panneau de chêne "Portrait de
      Jan. 18, 2017

      VAN ENGELEN Piet (1863 - 1924) - Huile sur panneau de chêne "Portrait de

      Est: €400 - €600

      VAN ENGELEN Piet (1863 - 1924) Huile sur panneau de chêne "Portrait de Pitch". Signé en haut à droite Piet van Engelen. Ecole belge. Dim.:32.5x24.5cm.

    • Piet van Engelen,1863 - 1924
      Apr. 07, 2016

      Piet van Engelen,1863 - 1924

      Est: €1,500 - €2,500

      HAHN Öl auf Leinwand. 67 x 54 cm. Links unten signiert. (10405621) (12) Piet van Engelen, 1863 - 1924 COCKEREL Oil on canvas. 67 x 54 cm. Signed lower left.

    • Piet van Engelen (Lier, 1863-Anvers, 1924) Le Coq de basse-cour
      Nov. 26, 2015

      Piet van Engelen (Lier, 1863-Anvers, 1924) Le Coq de basse-cour

      Est: €1,000 - €1,500

      Piet van Engelen (Lier, 1863-Anvers, 1924) Le Coq de basse-cour Huile sur toile d'origine Signée Piet. van Engelen en bas à gauche

      FauveParis
      Oct. 26, 2015

      *PIET VAN ENGELEN (1863-1924)

      Est: €1,500 - €1,800

      Beschrijving NL Haan met kippen op het erf. Doek. Getekend 'Piet.Van Engelen.'. 140 x 102 Description FR Coq et poules au poulailler. Toile. Signée 'Piet.Van Engelen'. 140 x 102 Description EN Rooster with chickens in the courtyard. Canvas. Signed 'Piet.Van Engelen'. 140 x 102

      Oct. 26, 2015

      PIET VAN ENGELEN (1863-1924)

      Est: €500 - €750

      Beschrijving NL 'Lune de miel' Paneel. Getekend 'Piet.Vanengelen' en eigenhandig getiteld. Met etiket op verso. 36 x 26.5 Description FR 'Lune de miel' Panneau. Signé 'Piet.Vanengelen'. Etiquette au verso. 36 x 26.5 Description EN 'Lune de miel' Panel. Signed 'Piet.Vanengelen' and hand-written title. Label on the reverse. 36 x 26.5

    • Piet van Engelen (Lier 1863-1924 Antwerp)
      Jun. 23, 2015

      Piet van Engelen (Lier 1863-1924 Antwerp)

      Est: €1,500 - €2,500

      Piet van Engelen (Lier 1863-1924 Antwerp) The encounter signed 'Piet. van Engelen.' (lower right) oil on canvas 68.5 x 102.5 cm.

      Jun. 23, 2015

      Est: €1,500 - €2,500

      Piet van Engelen (Lier 1863-1924 Antwerp) Le nouveau confrère signed, dated, and inscribed 'Piet. van Engelen. / Anvers, 1889.' (centre right) and inscribed with title (upper right) oil on canvas 54 x 67 cm. Painted in 1889.

    • PIET VAN ENGELEN (1863 - 1924) Jachthond met snip.
      Mar. 25, 2013

      PIET VAN ENGELEN (1863 - 1924) Jachthond met snip.

      Est: €500 - €600

      PIET VAN ENGELEN (1863 - 1924) Jachthond met snip. Doek. Getekend en gedateerd 'Piet van Engelen/95'. Afmetingen: 39 x 49.5

    • PIET VAN ENGELEN (1863 - 1924) 'L'air' (1900)
      Mar. 25, 2013

      PIET VAN ENGELEN (1863 - 1924) 'L'air' (1900)

      Est: €4,000 - €5,000

      PIET VAN ENGELEN (1863 - 1924) 'L'air' (1900) Doek. Getekend en gedateerd 'Piet.Van Engelen "L'air" 1900/Anvers'. Afmetingen: 90 x 160

    • Piet van Engelen (Belgian, 1863-1924)
      Dec. 06, 2012

      Piet van Engelen (Belgian, 1863-1924)

      Est: £400 - £600

      Chinese travellers signed 'Piet. van Engelen.' (lower right), gouache 36 x 60cm (14 3/16 x 23 5/8in).

    • Piet van Engelen (1863-1924) École belge Huile sur
      Sep. 11, 2012

      Piet van Engelen (1863-1924) École belge Huile sur

      Est: €500 - €700

      Piet van Engelen (1863-1924) École belge Huile sur panneau: Âne à la plage. Signée: Piet van Engelen, située Blankenberge. Dimensions : 32,5 x 24,5

      Horta
    • PIET VAN ENGELEN (1863 - 1924) 'Fox' Doek. Titel
      Sep. 11, 2012

      PIET VAN ENGELEN (1863 - 1924) 'Fox' Doek. Titel

      Est: €600 - €800

      PIET VAN ENGELEN (1863 - 1924) 'Fox' Doek. Titel en signatuur bovenaan rechts. Eigentijds verguld kadertje. Afmetingen : 33 x 44

      Jun. 19, 2012

      Est: €500 - €700

      Piet van Engelen (1863-1924) École belge Huile sur toile marouflée sur panneau: Portrait d'après Rubens. Signée: Piet van Engelen. Dimensions : 78 x 57

      Horta
      Dec. 07, 2011

      Est: £800 - £1,200

    • VAN ENGELEN PIET (1863 - 1924) Jachthond. Chien de
      Mar. 23, 2010

      VAN ENGELEN PIET (1863 - 1924) Jachthond. Chien de

      Est: €800 - €1,200

      VAN ENGELEN PIET (1863 - 1924) Jachthond. Chien de chasse Olie op doek. Huile sur toile. .Get. Sig.. . 68 x 54 cm

      Campo & Campo
    • VAN ENGELEN PIET (1863 - 1924) Jachthond met
      May. 27, 2008

      VAN ENGELEN PIET (1863 - 1924) Jachthond met

      Est: €3,000 - €5,000

      VAN ENGELEN PIET (1863 - 1924) Jachthond met eenden. Chien de chasse et canards Olie op doek. Huile sur toile. .Get. Sig.. .Anvers 66 x 93 cm

      Campo & Campo
    • Piet Van Engelen (1863-1924).
      Mar. 18, 2008

      Piet Van Engelen (1863-1924).

      Est: €1,500 - €2,000

      La Mort du Colvert (daté 1893). Huile sur panneau, signée en bas à droite. HAUT. 0m83 LARG. 1m07

      Galerie Moderne
    • Piet van Engelen (1863-1924) Ecole belge Huile sur
      Feb. 19, 2008

      Piet van Engelen (1863-1924) Ecole belge Huile sur

      Piet van Engelen (1863-1924) Ecole belge Huile sur toile: Trompe-l'aeil au martin pêcheur. Signée: Piet van Engelen. Dimensions : 39 x 31

      Horta
      Jun. 14, 2007

      Est: £8,000 - £12,000

      Friendship signed 'Piet van Engelen.' (lower left) oil on canvas 105 x 136.5 cm. (41 1/4 x 53 3/4 in.) unframed

    • Piet van Engelen, (Belgian, 1863-1924), Roosters and Chickens
      Sep. 19, 2005

      Piet van Engelen, (Belgian, 1863-1924), Roosters and Chickens

      Est: $2,500 - $3,500

      Piet van Engelen (Belgian, 1863-1924) Roosters and Chickens oil on canvas signed "Piet van Engelen" (lower left) 43 x 59 inches.

      Hindman
      May. 15, 2005

      Est: $5,000 - $7,000

      Hindman