René Engelen Sold at Auction Prices

    • RENE ENGELEN (1897 - 1971)
      May. 20, 2024

      RENE ENGELEN (1897 - 1971)

      Est: €10 - €100

      RENE ENGELEN (1897 - 1971) - "Havenzicht" - Olieverf op doek - Gesigneerd - Achteraan etiket - 50 x 60 cm

      DEWIT Auctions
    • ENGELEN RENE
      Jan. 20, 2024

      ENGELEN RENE

      Est: €100 - €150

      View of Antwerp

      Campo & Campo
    • ENGELEN RENÉ (1897 - 1971) olieverfschilderij op paneel : "Scheldezicht" -
      Jun. 25, 2023

      ENGELEN RENÉ (1897 - 1971) olieverfschilderij op paneel : "Scheldezicht" -

      Est: €100 - €200

      ENGELEN RENÉ (1897 - 1971) olieverfschilderij op paneel : "Scheldezicht" - 35 x 60 getekend 20th Cent. Belgian oil on panel - signed René Engelen

      DVC
    • René Engelen(Antwerp 1897 -1971 Borgerhout), Ships at sea at night.
      Dec. 14, 2022

      René Engelen(Antwerp 1897 -1971 Borgerhout), Ships at sea at night.

      Est: €80 - €120

      René Engelen(Antwerp 1897 -1971 Borgerhout), Ships at sea at night. Signed (lower right), oil on canvas. 100 x 120 cm.

      Medusa Auctioneers
    • René Engelen(Antwerp 1897 -1971 Borgerhout), Ships at sea a
      Sep. 21, 2022

      René Engelen(Antwerp 1897 -1971 Borgerhout), Ships at sea a

      Est: €150 - €300

      Medusa Auctioneers
    • ENGELEN RENE
      Apr. 28, 2021

      ENGELEN RENE

      Est: €300 - €400

      'Pijptoebak'

      Campo & Campo
    • ENGELEN RENE
      Apr. 28, 2021

      ENGELEN RENE

      Est: €200 - €300

      'Achter den hoek'

      Campo & Campo
    • ENGELEN RENE
      Jan. 30, 2021

      ENGELEN RENE

      Est: €60 - €80

      Along the quay

      Campo & Campo
    • ENGELEN RENE
      Jan. 30, 2021

      ENGELEN RENE

      Est: €200 - €300

      'On the dry'

      Campo & Campo
    • ENGELEN RENE
      Jan. 30, 2021

      ENGELEN RENE

      Est: €200 - €300

      Western Scheldt

      Campo & Campo
    • ENGELEN RENE
      Jan. 30, 2021

      ENGELEN RENE

      Est: €100 - €200

      Marine

      Campo & Campo
    • painting oil on canvas - View of the port of Antwerp - signed ENGELEN René
      May. 12, 2019

      painting oil on canvas - View of the port of Antwerp - signed ENGELEN René

      Est: €100 - €200

      Tableau HST -Vue du port d'Anvers- signé *ENGELEN R.* (René) (1897-1971) 50x70cm cadre doré painting oil on canvas - View of the port of Antwerp - signed ENGELEN René

      Monsantic.com
    • René Engelen, Belgian 1897-1971- View of a busy port; oil on board, signed,
      Jan. 09, 2016

      René Engelen, Belgian 1897-1971- View of a busy port; oil on board, signed,

      Est: £60 - £80

      René Engelen, Belgian 1897-1971- View of a busy port; oil on board, signed, signed with monogram, 27.5x38cm (may be subject to Droit de Suite)

      Roseberys
    • RENE ENGELEN (1897 - 1971) Antwerps redegezicht
      Feb. 05, 2013

      RENE ENGELEN (1897 - 1971) Antwerps redegezicht

      RENE ENGELEN (1897 - 1971) Antwerps redegezicht met boten op de Schelde. Doek. Getekend R.Engelen'. La rade d'Anvers animée de bateaux. Toile. Signée 'R.Engelen'. 80 x 100

    • ENGELEN RENÉ (ANTWERPEN 1897 - 1971)
      Apr. 24, 2012

      ENGELEN RENÉ (ANTWERPEN 1897 - 1971)

      ENGELEN RENÉ (ANTWERPEN 1897 - 1971) olieverfschilderij op doek : 'Zicht van de Schelde' - 50 x 60 getekend en met op verso een atelierstempel oil on canvas-signed and with on the back atelier stamp

      DVC
      Apr. 24, 2012

      ENGELEN RENÉ (ANTWERPEN 1897 - 1971) olieverfschilderij op doek : 'Vlaams landschap met haventje' - 27 x 37 getekend en gemonogrammeerd oil on canvas-signed and with monogram

      DVC