Klaus Dieter Engelke Sold at Auction Prices

b. 1941 -

    • ENGELKE KLAUS DIETER (°1941) olieverfschilderij op doek : "Compositie met c
      Nov. 08, 2020

      ENGELKE KLAUS DIETER (°1941) olieverfschilderij op doek : "Compositie met c

      Est: €150 - €250

      ENGELKE KLAUS DIETER (°1941) olieverfschilderij op doek : "Compositie met corpus" - 100 x 100 getekend en gedateerd (19)95 English Translation 20th Cent. Dutch oil on canvas - signed Klaus Dieter Engelke and dated 1995

      DVC
    • ENGELKE KLAUS DIETER (° 1941) (DU) olieverfschilderij op doek van 1995 : "Compositie" - 100 x 100
      Jul. 11, 2020

      ENGELKE KLAUS DIETER (° 1941) (DU) olieverfschilderij op doek van 1995 : "Compositie" - 100 x 100

      Est: €300 - €500

      ENGELKE KLAUS DIETER (° 1941) (DU) olieverfschilderij op doek van 1995 : "Compositie" - 100 x 100 getekend Deze kunstenaar heeft ondermeer werk in de collectie van het Mehuguan Museum te Beijing ||20th Cent. German oil on canvas - signed Klaus Dieter Engelke

      DVC
    • OHNE TITEL
      Dec. 06, 2019

      OHNE TITEL

      Est: €120 - €240

      KLAUS DIETER ENGELKE 1941 Braunschweig OHNE TITEL Öl auf Leinwand. 100 x 100 cm. Unten rechts signiert und datiert 'Engelke 95'.