Astrid Engels Sold at Auction Prices

    • Engels, Astrid (Dutch 1941)
      Nov. 25, 2024

      Engels, Astrid (Dutch 1941)

      Est: €700 - €1,200

      My home is my castle olie op doek 100 x 90 cm ges. r.o. en achterzijde 'my home is my castle.` In haar unieke manier van schilderen presenteer Astrid Engels haar schilderijen als een fresco op het doek. Ze toont een intuïtief gevoel voor sfeer als een spel met vormen, kleuren en materialen krijgt daardoor ieder nieuw kunstwerk de zo kenmerkende magische lading. 133 Haar werk is opgenomen in vele particuliere (inter)nationale collecties.

      Zuydwal Veilingen
    • Engels, Astrid (Dutch 1941)
      Nov. 25, 2024

      Engels, Astrid (Dutch 1941)

      Est: €700 - €1,200

      A day in the circus olie op doek 100 x 80 cm ges. l.o. In haar unieke manier van schilderen presenteer Astrid Engels haar schilderijen als een fresco op het doek. Ze toont een intuïtief gevoel voor sfeer als een spel met vormen, kleuren en materialen krijgt daardoor ieder nieuw kunstwerk de zo kenmerkende magische lading. Haar werk is opgenomen in vele particuliere (inter)nationale collecties.

      Zuydwal Veilingen
    • Engels, Astrid (Dutch 1941)
      Jun. 17, 2024

      Engels, Astrid (Dutch 1941)

      Est: €1,100 - €1,500

      Engels, Astrid (Dutch 1941) A day in the circus olie op doek 100 x 80 cm ges. l.o. In haar unieke manier van schilderen presenteer Astrid Engels haar schilderijen als een fresco op het doek. Ze toont een intuïtief gevoel voor sfeer als een spel met vormen, kleuren en materialen krijgt daardoor ieder nieuw kunstwerk de zo kenmerkende magische lading. Haar werk is opgenomen in vele particuliere (inter)nationale collecties. Op dit moment exposeert Astrid Engels in het Rosa Spierhuis in Laren.

      Zuydwal Veilingen
    • Engels, Astrid (Dutch 1941)
      Jun. 17, 2024

      Engels, Astrid (Dutch 1941)

      Est: €1,100 - €1,500

      Engels, Astrid (Dutch 1941) My home is my castle olie op doek 100 x 80 cm ges. r.o. en achterzijde 'my home is my castle' . In haar unieke manier van schilderen presenteer Astrid Engels haar schilderijen als een fresco op het doek. Ze toont een intuïtief gevoel voor sfeer als een spel met vormen, kleuren en materialen krijgt daardoor ieder nieuw kunstwerk de zo kenmerkende magische lading. Haar werk is opgenomen in vele particuliere (inter)nationale collecties. Op dit moment exposeert Astrid Engels in het Rosa Spierhuis in Laren.

      Zuydwal Veilingen
      Feb. 29, 2024

      Est: €75 - €150

      Astrid Engels (1941-) 'As time goes by', 1997, signed in pencil l.r., lithograph, 45 x 45 cm, ed. 41/125-Including frame: 96 x 76 cm--In good condition-

      Veilinghuis Van Spengen
      Feb. 29, 2024

      Est: €75 - €150

      Astrid Engels (1941-) 'Expectations', signed in pencil l.r. and titled lower centre, lithograph, 47 x 43,5 cm, ed. 43/125-Including frame: 96 x 76 cm--in good condition-

      Veilinghuis Van Spengen
    • Astrid Engels (1941-) The Horse, signed l.r., oil on canvas laid down on pa
      Dec. 12, 2023

      Astrid Engels (1941-) The Horse, signed l.r., oil on canvas laid down on pa

      Est: €500 - €700

      Astrid Engels (1941-) The Horse, signed l.r., oil on canvas laid down on panel and painted frame, 81,5 x 109 cm incl. frame

      Veilinghuis Van Spengen
    • ASTRID ENGELS (COEVORDEN 1941), CLASSICAL FEMALE HEADS
      Nov. 08, 2023

      ASTRID ENGELS (COEVORDEN 1941), CLASSICAL FEMALE HEADS

      Est: €50 - €100

      Astrid Engels (Coevorden 1941), Classical female heads, signed and numbered 249/275, offset. image 49 x 74 cm.

      Medusa Auctioneers
    • Astrid Engels (b. 1941), Horus and Osiris, signed, and dated "93" (bottom right), oil on canvas.
      Jun. 05, 2023

      Astrid Engels (b. 1941), Horus and Osiris, signed, and dated "93" (bottom right), oil on canvas.

      Est: €300 - €500

      Astrid Engels (b. 1941), Horus and Osiris, signed, and dated "93" (bottom right), oil on canvas. 100 x 80 cm.

      Medusa Auctioneers
    • Astrid Engels, Three heads
      Oct. 06, 2022

      Astrid Engels, Three heads

      Astrid English. 1941 - . No. 249/275. Three heads. Lithograph on paper. Dimensions: H 57 x W 78 cm. In good condition.

      Twents Veilinghuis
    • Astrid Engels (1941-) Drie koppen, gesigneerd r.o., litho, 50 x 74 cm,
      Mar. 01, 2022

      Astrid Engels (1941-) Drie koppen, gesigneerd r.o., litho, 50 x 74 cm,

      Est: €75 - €150

      Astrid Engels (1941-) Drie koppen, gesigneerd r.o., litho, 50 x 74 cm, oplage 249/275

      Veilinghuis Van Spengen
    • Astrid Engels (1941-) - Dansende vrouw met runderen, kleurenlitho 15/100
      Sep. 24, 2021

      Astrid Engels (1941-) - Dansende vrouw met runderen, kleurenlitho 15/100

      Est: €80 - €120

      Astrid Engels (1941-) Dansende vrouw met runderen, kleurenlitho 15/100, r.o. gesigneerd en gedateerd 1992 - klein barstje in glas l.b. (A-)  57 x 44 / 77 x 63 cm Starting Bid: € 65

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Astrid Engels (1941-) 2 schilderijen, doek, 20 x 20, Vrouw met leeuw, gesignerd op onderrand; e
      Jun. 30, 2021

      Astrid Engels (1941-) 2 schilderijen, doek, 20 x 20, Vrouw met leeuw, gesignerd op onderrand; e

      Est: €75 - €150

      Astrid Engels (1941-) 2 schilderijen, doek, 20 x 20, Vrouw met leeuw, gesignerd op onderrand; en doek, 18 x 18, Portret van een vrouw en profil, gesigneerd r.o.

      Veilinghuis Van Spengen
    • Astrid Engels (1941-) doek, 90 x 100, Compositie met vrouw en kameleon, gesigneerd r.o.
      Jun. 30, 2021

      Astrid Engels (1941-) doek, 90 x 100, Compositie met vrouw en kameleon, gesigneerd r.o.

      Est: €200 - €400

      Veilinghuis Van Spengen
    • Astrid Engels (1941)
      Nov. 05, 2020

      Astrid Engels (1941)

      Est: €150 - €200

      Horse

      Richard ter Borg kunsthandel
    • Mixed media painting inspired by the holy places
      Dec. 02, 2019

      Mixed media painting inspired by the holy places

      Est: €600 - €800

      - ENGELS, Astrid (Dutch 1941). Medicine Woman. Oil and dried media on canvas, signed 'Engels' (lower right); framed in the original painted artist's frame. Dent upper left, else in good condition. Book added: Duister, Frans. Astrid Engels. Venlo, Van Spijk Art Projects, 1990, 118 pp.

      Adams Amsterdam Auctions
    • Engels, Astrid (1941) - Spirit of the Oriënt
      Nov. 28, 2017

      Engels, Astrid (1941) - Spirit of the Oriënt

      Est: €150 - €250

      Spirit of the Oriënt kleurenlitho 63 x 50 cm ges. r.o. de plaat en e.a. Ingelijst Astrid Engels heeft een fascinatie voor- en enorme kennis van oude volkeren en culturen. Tijdens haar vele reizen laat Astrid zich inspireren door vervlogen (of nog bestaande) rituelen, objecten, religies en legenden van andere continenten. Haar schilderijen en litho’s beschikken over een magische spirituele lading die op hun beurt weer anderen inspireren. Meesterlijk maakt ze gebruik van oude bronnen van inspiratie om een brug te slaan tussen heden en verleden, tussen werkelijkheid en fantasie.

      Zuydwal Veilingen
    • Engels, Astrid (1941) - Clowns
      Nov. 28, 2017

      Engels, Astrid (1941) - Clowns

      Est: €150 - €250

      Clowns kleurenlitho 63 x 49 cm ges. r.o. de plaat en e.a. Ingelijst. Astrid Engels heeft een fascinatie voor- en enorme kennis van oude volkeren en culturen. Tijdens haar vele reizen laat Astrid zich inspireren door vervlogen (of nog bestaande) rituelen, objecten, religies en legenden van andere continenten. Haar schilderijen en litho’s beschikken over een magische spirituele lading die op hun beurt weer anderen inspireren. Meesterlijk maakt ze gebruik van oude bronnen van inspiratie om een brug te slaan tussen heden en verleden, tussen werkelijkheid en fantasie.

      Zuydwal Veilingen
    • Engels, Astrid (1941) - Paarden
      Nov. 28, 2017

      Engels, Astrid (1941) - Paarden

      Est: €150 - €250

      Paarden kleurenlitho 51 x 47 cm ges. r.o. de plaat en opl.nr. 70/125. Ingelijst Astrid Engels heeft een fascinatie voor- en enorme kennis van oude volkeren en culturen. Tijdens haar vele reizen laat Astrid zich inspireren door vervlogen (of nog bestaande) rituelen, objecten, religies en legenden van andere continenten. Haar schilderijen en litho’s beschikken over een magische spirituele lading die op hun beurt weer anderen inspireren. Meesterlijk maakt ze gebruik van oude bronnen van inspiratie om een brug te slaan tussen heden en verleden, tussen werkelijkheid en fantasie.

      Zuydwal Veilingen
    • Engels, Astrid en anderen - Twaalf kunstenaars voor Sophia (12)
      Nov. 28, 2017

      Engels, Astrid en anderen - Twaalf kunstenaars voor Sophia (12)

      Est: €800 - €1,800

      Twaalf kunstenaars voor Sophia (12) print 90 x 63 cm opl.nr. ea 24/40. Speciale uitgave voor Kinderziekenhuis Sophia, Rotterdam. Portfolio. Een hele bijzondere uitgave voor het Rotterdamse Kinderziekenhuis Sophia. Waaraan maar liefst 12 kunstenaars deelnamen. Met werken van Astrid Engels, Annemarie de Groot, Pim van Halem, Frank Lejeune, Charlotte Molenkamp, Cole Morgan, Willem van Scheijndel, Matti Schilders, Shunyam, Eric Toebosch, Hans Truijen, Anton Vrede. Met linnen portfolio.

      Zuydwal Veilingen
    • Engels, Astrid (1941), Butterflies 1996, mixed media
      Apr. 18, 2016

      Engels, Astrid (1941), Butterflies 1996, mixed media

      Est: €200 - €300

      Zuydwal Veilingen
    • Astrid Engels (1941)
      Apr. 13, 2016

      Astrid Engels (1941)

      Est: €300 - €400

      'Westelijke kamer' rechtsonder get. olieverf/acryl op doek, 93x59cm

    • Astrid Engels (1941)
      Jan. 27, 2016

      Astrid Engels (1941)

      Est: €150 - €250

      Abstracte kop met hand en vogel linksonder gest. (2x) olieverf op papier, 13x10,5 cm Herkomst: voorheen bij Smelik & Stokking Galleries, Den Haag

    • Astrid Engels (1941)
      Jan. 27, 2016

      Astrid Engels (1941)

      Est: €150 - €250

      Twee figuren op een paardentors rechtsonder get. gemengde techniek op papier, 10,5x13 cm Herkomst: voorheen bij Smelik & Stokking Galleries, Den Haag

    • Engels, Astrid
      Jun. 08, 2010

      Engels, Astrid

      Est: €500 - €700

      oil on canvas Nefertari: de renner signed lr

      Boven’s in coop with Douwes Fine Art